Inspiracje na oryginalny design naszego mieszkania

Urlop jest u mnie zawsze związany z odwiedzinami u przyjaciół. Jest to najlepsza okazja do podpatrzenia, co zrobili nowego w swoich domach. W kąciku synka mojej przyjaciółki wisi bardzo oryginalna girlanda z żarówek, a u drugiej przyjaciółki w salonie znalazłam piękne stoły z palet! Maluchy lubią bohaterów bajek, które teraz są na topie.

Girlanda
Opracowanie: Agencja Royal Brand PR
Podpatrzone na: Agencja Royal Brand PR
Para moich przyjaciół świetnie to wykorzystało, aranżując nad łóżkiem dziecka ciekawą girlandę z żarówek - oświetlenie. Kupili ją w stoisku z lampami. Żaróweczki otoczone są kolorowymi kulkami. Została ona podwieszona na owalnym stelażu zaraz pod sufitem. Na różnej długości żyłkach zostały przy niej zawieszone zabawki z bajek uwielbianych przez Maćka.

Odnajdziemy więc tam dwa samoloty, zawieszone blisko sufitu, Kubusia Puchatka, i bohaterów bajki Auta. Maciuś, jak to zobaczył w dniu urodzin, powiedział, że będzie wiecznie spał! Ucieszył się i uwiesił rodzicom na szyi. Zabrał jeszcze plakaty i zawiesił na ścianie obok łóżka.dalej banery nowy sącz

Kolejna aranżacja, która bardzo przypadła mi do gustu to stoły z palet - polecamy, które zagościły na dobre w salonie mojej innej kumpeli. Jak się okazało przy dłuższej rozmowie, Ewa sama je wymyśliła, a zrobił je znany jej stolarz. Palety miała odłożone dużo prędzej, jednak trzeba było je wyczyścić i odpowiednio wyszlifować. Później zostały zabejcowane, i ułożone jedna na drugiej. Na samej górze jest blat z grubego szkła.

Tak zrobiono stolik kawowy, który pięknie prezentuje się przed narożnikiem. Trudniejszą kwestią był stół, ale także znajomy Ewy sobie dał z tym radę.

Na pewno masz chęć przeczytać komentarz z witryny (https://belbazaar.pl/26-stoliki-kawowe-drewniane)? Jeżeli tak, to fantastycznie. Może i Ty poczujesz chęć, by zdradzić swą ocenę.

Również na wierzchu jest położony blat ze szkła , a przy stole wygodnie mieści się nawet osiem osób! Ma on jeden minus - niestety nie rozkłada.
2022/07/22, 15:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.