Jak urządzić niedużą łazienkę?

Nieduża toaleta nie musi być problemem. Co dobrze jest wiedzieć, zastanawiając się jak zaaranżować niewielką toaletę? Jakie dobrać wyposażenie łazienki? Jak w niewielkiej toalecie rozlokować umywalkę, sedes oraz prysznic? Malutka łazienka nastręcza dobrego projektu. Zobacz nasze wskazówki, w jaki sposób zaprojektować i umeblować niedużą łazienkę.

Umywalka w łazience
Opracowanie: FRANC GARDINER
Podpatrzone na: FRANC GARDINER
Gdy mieszkamy w bloku nierzadko problemem jest nieduża umywalnia. Jak wyposażyć małą umywalnię, by była efektywna a także ładna? Jakie wybrać wyposażenie toalety? Kiedy mieszkamy w domku oprócz wspólnej rodzinnej łazienki, ulokowanej najczęściej w pobliżu sypialni, konieczne jest WC w pobliżu wejścia. Jednak jeszcze lepiej, jeżeli będzie to nieduża łazienka, w której pomieści się również prysznic, półka na przybory toaletowe oraz miejsce na odłożenie odzień w czasie kąpieli.

Spojrzyj na opublikowany tu (http://www.szklarz.net/) tekst, a na pewno niezwykle Cię zainteresuje, ponieważ odnajdziesz tam ważne informacje dotyczące omawianego tematu.

Mała umywalnia może być dla gości.

Inne artykuły

Elita Marsylia oraz Hansgrohe Logistics - gwarancja najwyższej jakości spełniającej wszystkie standardy

Bezpieczna i wygodna łazienka dla każdego
Opracowanie: Deante Sp. J.
Podpatrzone na: Deante Sp. J.
Zaprojektowanie łazienki wcale nie jest taką łatwą sprawą, zwłaszcza, iż współczesny rynek oferuje nam mnóstwo różnorodnych pomysłów, które nierzadko przewyższają nasze najśmielsze oczekiwania.


W którym punkcie niewielka łazienka? Mała toaleta jeśli zamieszkujemy w domu na parterze w dziennej strefie nie tylko zastąpi ubikację, ale również rozwiąże kłopot rannych kolejek w znacznej rodzinie, a w razie potrzeby będzie łazienką gościnną ((dodatkowe informacje na polecanej stronie)). Umywalnia usytuowana blisko wejścia będzie wygodna w ciągu dnia: możemy tam wziąć prędki prysznic po powrocie z miejsca pracy lub po pracy w ogrodzie. Kiedy rodzinna toaleta jest zbyt mała, aby oprócz wanny pomieścić tam natrysk możemy zlokalizować niedużą łazienkę w strefie nocnej domu - przy gościnnej sypialni lub przy pokojach dzieci.

Łazienka z WC
Opracowanie: brett jordan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jakie wyposażenie toalety? W małej łazience natrysk umieszczamy w rogu pomieszczenia, a jeśli toaleta jest ciasna albo ma wnękę - pomiędzy dwoma ścianami. Umywalka w niedużej łazience służy nie jedynie do mycia dłoni, ale również do innych czynności mających związek z powszednią toaletą - na przykład golenia. Stąd nie powinna być zbyt mała. Minimalna wielkość umywalki w toalecie to 45-50 cm. W sprzedaży dostępne są umywalki kątowe - takowa umywalka pozwoli na maksymalne wykorzystanie rogu pomieszczenia.

Na rynku są dostępne także sprzęty do niewielkich toalet, dla przykładu wiszące szafki łazienkowe (zobacze ofertę sklepu Topeshop).

Czy potrzebujesz następnych i zajmujących postów na powyższy temat? Śpieszymy z pomocą - naciśnij i sprawdź (https://baltic-park.com.pl/) tutaj rzetelne fakty.

Jeśli mamy w łazience bardzo mało miejsca, warto do magazynowania ręczników wykorzystać szafki do przedpokoju.
2020/01/15, 07:47
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.