Fototapety w dekorowaniu wnętrz

Fototapety to niezwykle atrakcyjne ozdoby ścian. Sprzęty stają się coraz bardziej minimalistyczne. Szafy zniknęły w wgłębieniach, posiadamy coraz to więcej wolnej przestrzeni. Stylowe wnętrza potrzebują wyszukanych akcentów dekoracyjnych. Tymi fragmentami ozdobnymi mogą być fototapety kwiaty.Przy dobieraniu fototapety ważny jest wzór, pomysł i jakość. Na rynku dostępne są fototapety foliowe, lateksowe i winylowe. Te trzy gatunki symbolizują odmienne podkłady.


kwiat fototapeta
Opracowanie: enjosmith
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Różnią się ceną, zastosowaniem i trwałością. Warto mieć pojęcie, że fototapety drukowane są ekologicznymi farbami na różnych materiałach i to naturalnie typ gruntu, na którym została wydrukowana fototapeta różnicuje ich jakość i cenę. Dostępne są też fototapety foliowe. To wersja samoprzylepnej fototapety, nakładanej na tkaninie poliestrowej. Najlepiej nadaje się do naklejania na sprzętach, drzwiach i szybach, jednak nierzadko wykorzystywana jest także do dekoracji ścian. Fototapety kwiaty laminowane wytwarzane są na podłożu lateksowym. Cechuje je wytrzymałość. Jest możliwość je stosować w każdym pomieszczeniu, nawet pod natryskiem, bądź między szafkami w kuchni. Jest również perfekcyjnym wyborem do ozdób ściany w salonie, bądź sypialni.Fototapeta winylowa oznacza przeważnie bazę z flizeliny z domieszką winylu. Ma ona bardzo solidny grunt, jednakże jest droższa i trudniejsza w montażu. Jej walorem jest możność wielokrotnego mycia. Fototapety kwiaty takie jak na przykład te: fototapety w kwiaty, to projekt nie tylko do domu . W domu natomiast doskonałym miejscem zastosowania będzie pokój, oraz sypialnia.


kwiat
Opracowanie: Alexandru Panoiu
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Kwiat oznacza miłość, zjednoczenie, zmysłowość i ideał. Kwiatowe projekty fototapet jest możliwość również zawiesić w formie obrazu na płótnie, będzie piękną dekoracją umożliwiającą spokojny i harmonijny wypoczynek.Piękna aranżacja fototapetą z kwiatami w pomieszczeniu dziennym zapewnia powiew subtelności kwiecia i czyni, że tapeta doskonale wpasuje się również do sypialni, bądź do pokoju dziewczęcego.Stosowne fototapety nadają się wyśmienicie na ozdobienie mebli - polecamy stronę. Można odmienić meble w sposób prosty i nie obawiać się o ich zniszczenie.
2019/02/15, 00:58
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.