Designerskie wyposażenie i dodatki mieszkań

Nudzą cię meble o tradycyjnych, konserwatywnych formach? W takim razie warto postawić na niezwyczajne, designerskie fragmenty ekwipunku, które poza spełnianiem funkcji użytkowej, będą też dekoracjami pomieszczeń.
pmlighting.pl, baner06.2014


Czasy, kiedy takie elementy wyekwipowania jak lampa, stół lub krzesełko pełniły tylko funkcję użytkową, odeszły już do przeszłości. Dziś sprzęty częstokroć grają pierwsze skrzypce w projekcie mieszkania – dzięki swojemu designerskiemu charakterowi stanowią podstawowy fragment w aranżacjach czy realizują rolę ozdobnej „wiśni na torcie”. Pomimo pozorów, oryginalne fragmenty ekwipunku o niebanalnym designie sprawdzają się praktycznie w każdym wnętrzu. Futurystyczne sprzęty o wymyślnych konfiguracjach najlepiej prezentują się w pomieszczeniach zaaranżowanych w nowoczesnym, industrialnym bądź minimalistycznym stylu - krzesła nowoczesne designerskie. Jednakże należycie dobrane, designerskie fragmenty ekwipunku mogą stanowić też nowatorską ozdobę mieszkań w stylu klasycznym lub skandynawskim, a nawet romantycznych pomieszczeń!


Mimo nietypowych kształtów, design krzesła są z reguły niesłychanie wygodne i funkcjonalne, prócz tego, zrealizowane są w większości wypadków z nowoczesnych surowców (metal, różnego rodzaju tworzywa sztuczne), dzięki czemu nie jest trudno utrzymać je w czystości.
Stawiając na włączenie designerskich fragmentów ekwipunku do aranżacji swojego mieszkania, możemy zdecydować się na „total look” – sprzęty korespondujące stylistycznie z pozostałością wystroju – czy użyć jednego elementu o wyszukanym wyglądzie do wykreowania aranżacji mieszkania opartej na regule przeciwieństwa - dobre design krzesła.

Frapuje Cię kwestia omawiana w tym tekście? Przeczytaj poza tym także inne podobne materiały - zwyczajnie wejdź tu (http://www.rkstyl.com.pl/artykul/drzwi/5/2).

W sklepach można zakupić też nowoczesne krzesła ogrodowe.
2020/09/10, 09:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.