Hiszpańska elegancja - pozostałości po imperium

Meble - przedmioty bez których nie da się normalnie żyć. Wydawało by się banalne przedmioty użytkowe. Ot - stół, krzesło, półka na książki, banalne łoże czy stolik kuchenny - niemniej jednak nadają wnętrzu oryginalny charakter.
meble
Opracowanie: designmilk
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Meble tworzone są z rozmaitych półproduktów naturalnych i syntetycznych lub ich połączeń, zacząwszy od najzwyklejszych zwykłych mebli z dykty do artystycznych przedmiotów, stworzonych przykładowo z połączenia ... betonu oraz drewna. Stajemy zatem przed poważnym kłopotem, co wybrać? A jak już rozpoczniemy przeglądać gatunki drewna dostępne w ofercie sklepów z meblami bądź u producentów, można dorobić się zawrotu głowy. Faktycznie, niełatwo się połapać co z czym i dla kogo.

Nim zabierzemy portfel na zakupy dobrze pomyśleć w jakim kierunku pragniemy umeblować mieszkanie. Czy ma to być nowomodne wnętrze pełne chromu i tworzyw sztucznych? Czy też w stylu Rustykalnym? Najlepiej jest przeszukać aktualne trendy w aranżacjach. I tak w roku 2014 w najwyższym stopniu trendy jest naturalność i pewien rodzaj ascezy.

Inne artykuły

Jak pięknie i stylowo udekorować dom

wnętrze mieszkania
Opracowanie: adrigu
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Współcześnie jest dużo ciekawych metod na udekorowanie pomieszczeń mieszkalnych, dlatego z pewnością opłaca się być na bieżąco pod względem nowych trendów w aranżowaniu wnętrz. Obecnie warto wiedzieć, że niezwykle modny jest trend retro – szczególnie w salonie i sypialniach, ale potrafi też się prezentować ładnie w pomieszczeniu dziecinnym.


Stąd możemy zastanowić się nad wytworami Artisan - mebli z naturalnego drewna. Hiszpańska firma wyspecjalizowana jest w fabrykacji sprzętów ze szlachetnych gatunków drewna. Umiejętnie łączy fakturę drzewa z metalem zestawiając w swoich wyrobach urodę drewna z elegancją i wytrzymałością metalu. W ofercie wyszukamy dla przykładu krzesełka zrobione z jednego kawałka drewna, częstokroć egzotycznego.

Stół drewnianyu Benxi
Opracowanie: Myin.pl
Podpatrzone na: Myin.pl
Obserwując poniektóre modele sprzętów Artisan nabywca ma odczucie, iż projektantom przyświecało porzekadło „im mniej tym lepiej”. Takowe sprzęty wymagają odpowiedniego wnętrza. Na pewno pięknie będą wyglądać w nowomodnym domu pełnym szklanych płyt i światła. Meble z drewna mają ocieplić wnętrza. Doskonale minimalistyczne sprzęty Artisan sprawdzają się we wnętrzach, w których nie ma wyraźnych granic pomiędzy pomieszczeniami. Łagodne przechodzenie kuchni w salon, pokoju dziennego w sypialnię, sypialni w garderobę itp. jest jednym z bardziej popularnych stylów w planowaniu wnętrz. Oczywiście meble Artisan można też zakupić w edycji bardziej tradycyjnej, wywołującej skojarzenia ze sprzętami dworu Ludwika XIV - . Zadowolą nawet osoby preferujące bardziej zbytkowny wystrój mieszkania.
2019/12/03, 08:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.