Jaki jest piękny pokój małej damy?

Masz córkę, której pragniesz zrobić maluteńki pokój, ale nie bardzo masz koncepcję na zaaranżowanie wnętrza? W pierwszej kolejności określ ile lat ma dziecko. Jeśli to nastolatka, trzeba pozwolić jej decydować również o aranżacji pokoju dla dziewczynki.
zobacz
Opracowanie: Shota Watanabe
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jeżeli jednak pociecha ma kilka lat, sami mamy możliwość wyposażyć pokój. Wyposażenie pomieszczenia dla dziewczynki może być dla nas fajną zabawą i spełnieniem marzeń z dzieciństwa. Postawmy w pierwszej kolejności na to, by przestrzeń wypełniały kolory. Przyda się w pomieszczeniu łózko dla dziecka, dużo otwartych i zamkniętych półek na zabawki i lalki, a także zamykana półka na ciuszki dziecka.

W tym czasie jest możliwość jeszcze odpuścić zakup biurka, ale zadbajmy, by meble, które kupujemy miały moduły, które dokupimy dziecku, kiedy będzie szło do szkoły. W przypadku nastoletniej pannicy należy zezwolić dziewczynie zadecydować o wyglądzie jej pokoju. Weźmy dziecko do sklepu z meblami, zezwólmy samej wybrać meble – zaznaczając szybciej widełki cenowe, w których dziewczyna może zmieścić. Gdy wybór dziewczyny nam się nie spodoba, spokojnie przedstawmy argumenty przeciw. Rozmawiajmy z nim jak z dorosłym.


Inne artykuły

Planujemy funkcjonalny pokój dziecięcy

pokoik dziecka
Opracowanie: Roberto Verzo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Pokoje dla dzieci to niezwykle wdzięczny temat. W naszych mieszkaniach urządzamy pokoje dla dzieci częściej aniżeli inne wnętrza. Dzieciaki prędko rosną, natomiast pomieszczenia wymagają od nowa dopasowania do wieku, rozwoju a także zainteresowań. Pokoje dziecinne i młodzieżowe są w najwyższym stopniu wielozadaniowymi pomieszczeniami w naszych mieszkaniach.


mała dziewczynka
Opracowanie: Donnie Ray Jones
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Możemy także najpierw siąść z dziewczyną do komputera i w sieci zobaczyć, jakie modele mebli chciałaby mieć. Fajne wyposażenia dziewczęcych pokoi znalazłam na stronie .

Zaabsorbowała Cię ta publikacja? Jeżeli tak, to kliknij tutaj, a więcej przeczytasz tu (https://mti-furninova.pl/oferta/sofy-tapicerowane/fama). Dla pewnych osób ten artykuł to ciekawe podejście do takiego tematu.

Gdybym tylko miała dziecko, to niejeden z pomysłów z chęcią zastosowała w aranżacji jej pokoju. Pastele, pudrowe róże, pluszaki… Kocham takie klimaty!
2022/10/13, 07:58
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.