Jaki jest piękny pokój małej damy?

Masz córkę, której pragniesz zrobić maluteńki pokój, ale nie bardzo masz koncepcję na zaaranżowanie wnętrza? W pierwszej kolejności określ ile lat ma dziecko. Jeśli to nastolatka, trzeba pozwolić jej decydować również o aranżacji pokoju dla dziewczynki.


zobacz
Opracowanie: Shota Watanabe
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jeżeli jednak pociecha ma kilka lat, sami mamy możliwość wyposażyć pokój. Wyposażenie pomieszczenia dla dziewczynki może być dla nas fajną zabawą i spełnieniem marzeń z dzieciństwa. Postawmy w pierwszej kolejności na to, by przestrzeń wypełniały kolory. Przyda się w pomieszczeniu łózko dla dziecka, dużo otwartych i zamkniętych półek na zabawki i lalki, a także zamykana półka na ciuszki dziecka.

W tym czasie jest możliwość jeszcze odpuścić zakup biurka, ale zadbajmy, by meble, które kupujemy miały moduły, które dokupimy dziecku, kiedy będzie szło do szkoły. W przypadku nastoletniej pannicy należy zezwolić dziewczynie zadecydować o wyglądzie jej pokoju. Weźmy dziecko do sklepu z meblami, zezwólmy samej wybrać meble mały narożnik skórzany z funkcją spania – zaznaczając szybciej widełki cenowe, w których dziewczyna może zmieścić. Gdy wybór dziewczyny nam się nie spodoba, spokojnie przedstawmy argumenty przeciw. Rozmawiajmy z nim jak z dorosłym.


mała dziewczynka
Opracowanie: Donnie Ray Jones
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Możemy także najpierw siąść z dziewczyną do komputera i w sieci zobaczyć, jakie modele mebli chciałaby mieć. Fajne wyposażenia dziewczęcych pokoi znalazłam na stronie . Gdybym tylko miała dziecko, to niejeden z pomysłów z chęcią zastosowała w aranżacji jej pokoju. Pastele, pudrowe róże, pluszaki… Kocham takie klimaty!
2020/09/10, 09:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.