Suszarki basenowe potrzebnym elementem wyposażeniowym łazienek publicznych

Suszenie włosów to niesłychanie znacząca czynność dla właściwej ich pielęgnacji oraz uniknięcia dolegliwości. Rodzice uczęszczający z dziećmi na basen nieczęsto puszczą po zajęciach swe pociechy na dwór z mokrą głową, nie spotykamy się właściwie z takimi sprawami. Na pływaniach to podstawa, aby suszarki basenowe były dostępne do użytku publicznego.

na basenie
Opracowanie: Familjen Helsingborg
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Idąc na basen, bierzemy ze sobą strój kąpielowy, okularki do pływania, japonki, ręcznik i czepek. Nie pamięta się na ogół o tym, że powinno się spakować jeszcze suszarkę, gdyż jest ona masywna a niekiedy wręcz nie zmieścimy jej do niedużej torebki.

Niektóre placówki zakazują też podłączania swoich prywatnych urządzeń elektrycznych do gniazdek, więc użycie własnej suszarki byłoby naginaniem regulaminów i moglibyśmy zostać nawet wyproszeni z obiektu sportowego. Suszarki basenowe są pewne w użyciu, są przede wszystkim odporne na oddziaływanie czynników niebezpiecznych, w tym wypadku chodzi głownie o wodę - więcej w temacie suszarek: elektryczna suszarka do rąk.

prysznic przed basenem
Opracowanie: travelingnorthagency
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jeśli dostanie się ona do domowego urządzenia, może nawet dojść do tragedii, czego bezsprzecznie nie potrzebujemy. Takie suszarki nie są stosowane jednak tylko na basenach, ale również w punktach, gdzie istnieje okazja skorzystania z aktywności fizycznej i odpowiedniego zadbania o higienę, np. hale sportowe, siłownie, obiekty SPA.

Profesjonalne suszarki to takie, które są w pewnym stopniu odporne na wilgoć jak również są przyjazne w użyciu. Te basenowe są energooszczędne, przy użyciu ich przez kilkaset ludzi na dzień zdołają przyczynić się do oszczędzenia mnóstwa pieniędzy na energii elektrycznej. Są także banalne w wykorzystaniu, bowiem po podniesieniu rurki z obudowy włączają się same, jednakowoż po odłożeniu jej, wyłączają się. Znaczącą zaletą jest to, że mają długą żywotność, w związku z tym będą nam służyć przez długi czas. Pionierscy producenci, którzy produkują suszarki basenowe to Makoinstal, Faneco oraz Impeco. Ich wartość waha się od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Odporność na korozję i wilgoć to zalety suszarek basenowych zapewniające nam komfort i pewność w użyciu. Niektóre modele mają także regulację temperatury, więc użytkownik może dobrać do swoich zapotrzebowań. Są banalne w montażu i nie absorbują dużo miejsca, więc nawet najdrobniejsza łazienka publiczna może je zmieścić.
2019/04/28, 19:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.