Aranżacja małego salonu – co na okno?

Wybór dostępnych na rynku ozdób okiennych może przyprawić o ból głowy. Ciężkie zasłony, zwiewne firany, rolety – na co postawić?


Okienne ozdoby stanowią idealne wykończenie pomieszczenia a także częstokroć w dużym stopniu oddziałują na jego styl.
Dodatkowo mogą optycznie zwiększyć lub zmniejszyć pomieszczenie jak też, naturalnie, zdecydować o ilości światła słonecznego wpadającego do wnętrza. Subtelne Kolory: białość, beże, szarości powodują, że nieduże mieszkanie zdaje się bardziej przestronne. Brak zdecydowanych barw wpływa na harmonijny Wystrój wnętrza, pozwala otrzymać odczucie ładu a także porządku.

Na pewno ciekawią Cię bonusy (http://www.vitrintec.pl/pl/drzwi-standard/). Z radością zachęcamy Cię do naszego nowego artykułu, który dla Ciebie opracowaliśmy. Musisz jedynie kliknąć w link.

Eteryczne okienne dekoracje tylko intensyfikują ów efekt. Mały pokój dzienny to nie najlepsze miejsce dla lejących się zasłon. Zupełnie obciążą one małe pomieszczenie oraz pozbawią je lekkości. Alternatywą są lekkie, subtelne firany z materiałów takich jak woal, organza lub tiul. Naturalnie, panuje tutaj dobrze znana zasada zwiększania pomieszczenia przy pomocy jasnych odcieni. Biały odcień sprawia, że ściana "oddala" się od patrzącej nań osoby. Dzięki temu malutki salon jest jasny jak też bardziej obszerny niż w rzeczywistości.

Wejdź na naszą stronę - w niej oczekuje na Ciebie bieżący tekst (https://www.meblemagnat.pl/) nowego zagadnienia. Zrobiliśmy go dla Ciebie z chęcią.

Firanki makarony a także zasłony powinny być tak dopasowane, ażeby wpuszczały do pokoju jak najsporzej naturalnego światła.


sposób
Opracowanie: home&you
Podpatrzone na: home&you


Niekoniecznie musimy nabyć firanki w odcieniu białym – równie dobrze sprawdzi się szarość czy też jasny błękitny.
W jaki sposób to działa? Jasne kolory sprawiają, że obiekt zdaje się oddalony, przez co całe pomieszczenie wydaje się bardziej obszerne. Zwiewne, przepuszczające światło materiały dekoracyjne staną się autentyczną ozdobą aranżacji, a jednocześnie nie przytłoczą niedużego wnętrza.
2022/08/23, 14:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.