Sypialnia jak ze snów

Sypialnia jest ogromnie ważnym pomieszczeniem naszym mieszkaniu. To w niej spędzamy około jedną trzecią swego życia. Zazwyczaj jest to wnętrze dostępne wyłącznie nam. Powinno posiadać własny klimat, taki który po pierwsze pozwoli nam wyrazić nasz gust, a z drugiej strony zapewni nam wygodę.


Pokój dziecka, fototapeta kosmos
Opracowanie: art.widi.pl
Podpatrzone na: art.widi.pl
W urządzaniu tego pomieszczenia powinniśmy w sobie odszukać troszkę romantyzmu (nie koniecznie musi być to róż gdzie się tylko uda). Ważne jest aby w naszym poszukaniu stylu znaleźć stabilność miedzy tym co w nasjest szalone, i pragnieniem harmonii, gdyż wiadomo że nawet punk ma w sobie odrobinę subtelności (nawet jeśli na co dzień ukrywa tą cząstka swej osobowości).

Można tą swoją skrywaną część swojej osobowości wyrazić na bardzo wiele sposobów; przykładowo bardzo dobrym przedsięwzięciem jest umieszczenie gdzieś na półce czy szafce nocnej jakiegoś istotnego dla nas przedmiotu. Dla jednych będzie to miś - już mocno powycierany z naderwanym uchem, dla innej osoby może być to Harcerski Krzyż - ważne by był to obiekt nacechowany uczuciami, lub te emocje przywołujący (chociaż nie koniecznie pochodzący z naszej przeszłości)

Tą rolę mogą także świetnie spełniać fototapety. Wydrukowane na nich desenie przykładowo widok jezior, nie tylko uspokoi nas, ale również przypomni romantyczne chwile spędzane nad na Kaszubach. Oczywiście można sobie dobrać wszelki inny motyw pośród setek możliwych projektów. Ciekawie wygląda na suficie sypialni rozgwieżdżone niebo, a należy powiedzieć iż fototapety kosmos - duży wybór, zapewniają nam całkiem duże możliwości.

Zatem można zażyczyć sobie fototapetę przedstawiającą planety bądź fantastyczne twory miliardów gwiazd obecnych jedynie w naszej galaktyce. Jeżeli zaś idzie o wyszukanie odpowiedniego miejsca na takie fototapety, to rzecz jasna wybór miejsca na zależy w dużej mierze od tego, co ona prezentuje i co chcemy poprzez jej użycie uzyskać. O ile ma być to przypomnienie wczasów na których po raz pierwszy razem spozieraliśmy w niebo, polecam naklejenie jej na sufit (zobacz żyrandol sufitowy) tak, by wygodnie nam było na nią patrzeć leżąc w komfortowym łóżku. Sypialnia (nowoczesne łóżka metalowe) powinna też być miejscem funkcjonalnym, dlatego warto wyposażyć ją w pojemne szafki.
2022/03/16, 13:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.