Blogi o wnętrzach - czy warto sprawdzać?

Chcesz przemeblować swoje cztery kąty, zrobić generalny remont, a możejedynie zrobić malowanie i trochę zmienić wystrój domu? Nie posiadasz pomysłu na tą małą domową rewolucję? Inspiracje znajdziesz odwiedzając wnętrzarskie blogi. Czasami mówią tylko o tym temacie, a czasem urządzanie wnętrz wpisane jest tematykę trendów.
przestronne wnętrze
Opracowanie: jjandchris
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W sieci znajdziemy spisy z adresami blogów o tematyce wnętrzarskiej. Najczęściej są one ułożone wg listy alfabetycznej. Polecam zerknąć na spisy blogów polskojęzycznych, m. in. , .

Inne artykuły

Jakiego rodzaju technologie warto dzisiaj wdrożyć w naszym mieszkaniu?

Odpowiednio dobrane oświetlenie w kuchni
Nie od dzisiaj wiadomo, że duża część z nas lubi znajdować się w wygodnych pomieszczeniach.
Wpływa to bowiem w znacznym stopniu na odnowienie naszych sił po całym dniu pełnienia obowiązków w miejscu zatrudnienia. W związku z taką sytuacją niezmiernie mocno zależy nam na tym, aby i nasze miejsca zamieszkania mogły zostać innowacyjnie wyposażone. Oczywiście największy wpływ na całokształt odczuwanego przez nas komfortu posiada dopasowane przez nas umeblowanie, niemniej natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który powinno się zwrócić naszą wyjątkową uwagę.


nowocześnie urządzone wnętrze
Opracowanie: jjandchris
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Agnieszka, jedna z blogerek, pisze na temat life-stylu "ze szczególnym naciskiem na tematykę wnętrzarską".

Widzisz właśnie bardzo absorbujący tekst, zatem na pewno zaabsorbuje Cię też ten udostępniony tu (http://www.extra.pl/dzialki-szczecin.html) materiał - on również jest warty Twojego zainteresowania.

Można na nim znaleźć zdjęcia oryginalnie wykończonych wnętrz, ciekawe informacje z imprez, instruktarze na D.I.Y. ("zrób to sam") i aktualne trendy w designie. Blog to kompilacja wielu zdjęć i ciekawych pomysłów na mądrą aranżację pokoju nie tylko dla dorosłych, ale i dla dziecka. Wszystko dopełnia przejrzysty layout bloga i łatwa nawigacja.

Czasami blogi o wnętrzach piszą profesjonaliści - sprawdź - blogi piszące o wnętrzach. Takim przykładem jest blog Architekt na Szpilkach, pisanego przez Katarzynę Antończyk. Blogerka zajmuje się projektowaniem wnętrz, który prowadzi pracowni projektowania wnętrz. Blog, poza wieloma pomysłami przeczytamy interesujące relacje ze spacerów po ulicach miast, czy odwiedzin w apartamentach ciekawych osób ze świata artystów, zajrzymy nie tylko do polskich, ale także francuskich, a dokładniej paryskich mieszkań. Wszystkiego dopełni interesujący cykl publikacji pod szyldem "Wnętrza filmowe" – znajdziemy tu opisy wielu wnętrz rodem z ekranu kinowego bądź telewizyjnego.

Wybór blogów jest bardzo duży – są ich w Internecie tysiące. Na pewno znajdziemy coś dla siebie. Co, gdy nie znajdziemy czegoś co nam odpowiada? Może jest to nisza, którą możemy samodzielnie zapełnić?
2020/04/07, 07:55
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.