Blogi o wnętrzach - czy warto sprawdzać?

Chcesz przemeblować swoje cztery kąty, zrobić generalny remont, a możejedynie zrobić malowanie i trochę zmienić wystrój domu? Nie posiadasz pomysłu na tą małą domową rewolucję? Inspiracje znajdziesz odwiedzając wnętrzarskie blogi. Czasami mówią tylko o tym temacie, a czasem urządzanie wnętrz wpisane jest tematykę trendów.
przestronne wnętrze
Opracowanie: jjandchris
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W sieci znajdziemy spisy z adresami blogów o tematyce wnętrzarskiej. Najczęściej są one ułożone wg listy alfabetycznej. Polecam zerknąć na spisy blogów polskojęzycznych, m. in. , .

nowocześnie urządzone wnętrze
Opracowanie: jjandchris
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Agnieszka, jedna z blogerek, pisze na temat life-stylu "ze szczególnym naciskiem na tematykę wnętrzarską". Można na nim znaleźć zdjęcia oryginalnie wykończonych wnętrz, ciekawe informacje z imprez, instruktarze na D.I.Y. ("zrób to sam") i aktualne trendy w designie.

Przeczytaj, jakiego rodzaju informacje odnajdziesz po przejściu do serwisu (https://e-okapy.pl/OKAPY-50-cm-c68). Niewątpliwie będą bardzo pasjonujące i godne uwagi, co spowoduje, że często będziesz tu wracać.

Blog to kompilacja wielu zdjęć i ciekawych pomysłów na mądrą aranżację pokoju nie tylko dla dorosłych, ale i dla dziecka. Wszystko dopełnia przejrzysty layout bloga i łatwa nawigacja.

Inne artykuły

Które elementy warto pozyskać do własnej sypialni?

Sypialnia w stylu glamour
Opracowanie: JEGER
Podpatrzone na: JEGER
Wielu z nas po męczący czasie wykonywania obowiązków chce wypocząć w niebywale komfortowych warunkach. Ulubionym miejscem większości z nas, gdzie możemy bez reszty oddać się relaksowi to nasza sypialnia. W tym miejscu powinno się uświadomić sobie, że komfort naszego wypoczynku w wielu przypadkach zależy od tego, w jaki sposób postanowimy zaopatrzyć sypialnię.


Czasami blogi o wnętrzach piszą profesjonaliści - sprawdź - blogi piszące o wnętrzach. Takim przykładem jest blog Architekt na Szpilkach, pisanego przez Katarzynę Antończyk. Blogerka zajmuje się projektowaniem wnętrz, który prowadzi pracowni projektowania wnętrz. Blog, poza wieloma pomysłami przeczytamy interesujące relacje ze spacerów po ulicach miast, czy odwiedzin w apartamentach ciekawych osób ze świata artystów, zajrzymy nie tylko do polskich, ale także francuskich, a dokładniej paryskich mieszkań. Wszystkiego dopełni interesujący cykl publikacji pod szyldem "Wnętrza filmowe" – znajdziemy tu opisy wielu wnętrz rodem z ekranu kinowego bądź telewizyjnego.

Wybór blogów jest bardzo duży – są ich w Internecie tysiące. Na pewno znajdziemy coś dla siebie. Co, gdy nie znajdziemy czegoś co nam odpowiada? Może jest to nisza, którą możemy samodzielnie zapełnić?
2019/07/16, 07:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.