Blogi o wnętrzach - czy warto sprawdzać?

Chcesz przemeblować swoje cztery kąty, zrobić generalny remont, a możejedynie zrobić malowanie i trochę zmienić wystrój domu? Nie posiadasz pomysłu na tą małą domową rewolucję? Inspiracje znajdziesz odwiedzając wnętrzarskie blogi. Czasami mówią tylko o tym temacie, a czasem urządzanie wnętrz wpisane jest tematykę trendów.
przestronne wnętrze
Opracowanie: jjandchris
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W sieci znajdziemy spisy z adresami blogów o tematyce wnętrzarskiej. Najczęściej są one ułożone wg listy alfabetycznej. Polecam zerknąć na spisy blogów polskojęzycznych, m. in. , .

Inne artykuły

Akcesoria łazienkowe jakie tylko zapragniesz

W ramach wybierania akcesoriów łazienkowych łatwo o dokonanie nietrafionego wyboru. Rynek jest wypełniony tanim wyposażeniem z Chin, które charakteryzuje się niskim poziomem wykonania i słabą trwałością. Na szczęście w Polsce działa wielu firm, które dbają o poziom swoich produktów i zadowolenie użytkowników. Różnica cenowa nie jest tak duża, jak na początku się wydaje. Odszkodowanie za zniszczone ściany sąsiada jest dużo większe, niż koszt porządnie wykonanego kranu czy baterii prysznicowej. Nieustanne naprawianie zepsutych drzwi do prysznica bywa też irytujące.


nowocześnie urządzone wnętrze
Opracowanie: jjandchris
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Agnieszka, jedna z blogerek, pisze na temat life-stylu "ze szczególnym naciskiem na tematykę wnętrzarską". Można na nim znaleźć zdjęcia oryginalnie wykończonych wnętrz, ciekawe informacje z imprez, instruktarze na D.I.Y. ("zrób to sam") i aktualne trendy w designie. Blog to kompilacja wielu zdjęć i ciekawych pomysłów na mądrą aranżację pokoju nie tylko dla dorosłych, ale i dla dziecka. Wszystko dopełnia przejrzysty layout bloga i łatwa nawigacja.

Czasami blogi o wnętrzach piszą profesjonaliści - sprawdź - blogi piszące o wnętrzach. Takim przykładem jest blog Architekt na Szpilkach, pisanego przez Katarzynę Antończyk. Blogerka zajmuje się projektowaniem wnętrz, który prowadzi pracowni projektowania wnętrz. Blog, poza wieloma pomysłami przeczytamy interesujące relacje ze spacerów po ulicach miast, czy odwiedzin w apartamentach ciekawych osób ze świata artystów, zajrzymy nie tylko do polskich, ale także francuskich, a dokładniej paryskich mieszkań. Wszystkiego dopełni interesujący cykl publikacji pod szyldem "Wnętrza filmowe" – znajdziemy tu opisy wielu wnętrz rodem z ekranu kinowego bądź telewizyjnego.

Wybór blogów jest bardzo duży – są ich w Internecie tysiące. Na pewno znajdziemy coś dla siebie. Co, gdy nie znajdziemy czegoś co nam odpowiada? Może jest to nisza, którą możemy samodzielnie zapełnić?
2020/01/18, 07:57
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.