Urządzamy mieszkanko w kamienicy!

Szukasz pomysłu, jak urządzić mieszkanie w kamienicy? Dziś podpowiemy kilka pomysłów w tej kwestii. Oposzemy kilka pomysłów. Takie mieszkanie ma dwa plusy – mieszkanie jest wysokie i jest bardzo klimatyczne.
Kamienica
Opracowanie: Daniel Jolivet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Aranżacja lokalu w kamienicy jest specyficznym wyzwaniem. W tym przypadku mamy możliwość sobie pozwolić np. na stworzenie antresoli. Dzięki temu możemy ulokować łóżko i część sypialną na górze, a niżej dostajemy dodatkową przestrzeń, gdzie możemy ustawić dodatkowy mebel, albo wykonać kącik z fotelami, sofą i niską ławą. Jest to idealna koncepcja szczególnie kiedy mamy kawalerkę, albo dwupokojowego.

Niezwykle ciekawą aranżację i lokalową rewolucję, na którą pozwolili sobie pewni mieszkańcy Krakowa pokazała moja ulubiona internautka wnętrzarska – Lovingit na swoim blogu.

Nieprawdopodobnie pasjonujący tekst, nieprawdaż? Jeśli także tak uważasz, to kliknij na inne pomocne wskazówki (https://tomaszgraff.pl/uslugi-remontowe-budowlane-minsk-mazowiecki/), które wciągną Cię kompletnie.

Zaprezentowała krok po kroku jak powstało nowe wnętrze, a także na co warto zwrócić uwagę wyposażając taką przestrzeń. Wpis odnajdziecie pod linkiem: sprawdź. Mi samej niesamowicie spodobało się w tym przypadku prostota połączona z nowoczesnością pomieszczenia. Oglądając zdjęcia, wcale nie zauważam, że to mieszkanie jest zrobione w wiekowej kamienicy. Najbardziej zwracają moją uwagę w tym wszystkim rozsuwane drzwi do sypialni.


Inne artykuły

Szkło jest atrakcyjnym surowcem do aranżacji wnętrz

kamień naturalny
Opracowanie: Marmi Corradini
Podpatrzone na: Marmi Corradini
Szkło w wykańczaniu wnętrz przejawia się coraz w większych ilościach. Jest to w znacznej mierze spowodowane tym, że zwyczajnie jest to materiał znacznie cieńszy od wszelkich innych, jak również w sporym zakresie oddziałuje na bardzo dobrą estetykę pomieszczeń. Niesamowicie często w biurach wykorzystuje się szkło, jako kluczowy element.


Sandomierz
Opracowanie: Jakub Jankiewicz
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
To współczesne rozwiązanie pozwoli nam zaoszczędzić nieco przestrzeni, i postawić dodatkowy mebel, o który źle wyglądałby drzwi. Co ciekawe, pokazane przez internautkę przestrzeń prezentuje, że jest możliwość stworzenia przytulnej, przyjemną przestrzeń w kolorach szarości. Faktem jest, że klimatu wnętrzu dodadzą stojące lampy i szczegóły – poduszki, niewielkie szafki nocne.
2021/10/01, 08:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.