Telebimy nowoczesnym rodzajem reklamy.

Współcześnie forma takiej promocji staje się coraz bardziej rozpowszechniona i korzystna. Telebimy led są współczesnym i niezmiernie skutecznym rodzajem reklamy. Reklama na telebimie jest niepowtarzalną formą reklamy w dużej mierze doskonalszą aniżeli zwyczajne, zwykłe billboardy.
telebim reklama
Podpatrzone na: www.medas-media.com.pl
Dzięki cyfrowej technologii diodowej a co za tym idzie dzięki dynamice obrazu przykuwa ona zainteresowanie sporego grona prowdopodobnych klientów i jest to niezależne od pory dnia i nocy oraz od istniejących warunków pogodowych. Migające diody kreują fantastyczny efekt wizualny, który przyciąga i oczarowuje obserwatorów. Dzięki użyciu zaawansowanych technologicznie rozwiązań są one wydajne i zużywają niedużą ilość prądu, co co wiąże się z ich niewysokim kosztem eksploatacji.

W naszym kraju możemy je ujrzeć już w wielu miejscach. Tak przykładowo telebim w Mszanie Dolnej umiejscowiony jest na głównym skrzyżowaniu dróg przy światłach (polecamy nowoczesne kontakty) na budynku Kebabu oczywiście w Mszanie Dolnej. Jest to interesujące usytuowanie ze względu na ogromne natężenie pojazdów, ale również pieszych. Kierowcy oczekując na zmianę światła na zielone czy pragną tego czy nie można rzec, że są przymuszeni do obserwowania widniejącej tam reklamy. Także w miejscu charakteryzującym się większym natężeniem ruchu samochodowego oraz pieszego został umiejscowiony telebim w Inowrocławiu (kliknij żeby zobaczyć). Niedaleko tego telebimu mieści się prócz tego Hala Targowa, sklep Biedronka a także Merkury Market.

Dopasowanie kampanii do założonych celów i wielkości budżetu jest możliwe dzięki elastyczności planowania kampanii na ekranach LED. Typowa propozycja to wyświetlanie spotu w pętli nie rzadziej, aniżeli co 5 minut długości spotu 15 sekundowego. Ale oczywiście na życzenie klienta może to zostać zmienione. Telebim Kętrzyn również jak powyżej opisane telebimy umiejscowiony jest na skrzyżowaniu dróg ze światłami. Jeśli chodzi o telebim w Gdańsku on także znajduje się w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruch z przyczyny na wyjazd z hipermarketu Kaufland. Jego powierzchnia równa się 8m². Reklama na telebimie trójmiasto jest znaczniej rozpowszechniona, ponieważ dotyczy trzech miast: Gdańska, Gdyni oraz Sopotu.

Potrzebna jest Ci kluczowa treść (https://mdlabels.pl/) na ten temat? Rzetelnych wiadomości szukaj na naszej następnej witrynie. Przyjemnej pracy!Jedne mieszczą się koło szkół, inne umiejscowione są na froncie centrum handlowego, większość jest przy skrzyżowaniach, a także można je znaleźć w samym środku miasta.


Inne artykuły

Diody w domu

Staroświeckie żarówki odchodzą do przeszłości. Nadchodzi doba światła led. Trudno się dziwić, bo nowatorskie diody posiadają wiele zalet, bezdyskusyjnie triumfując nad wypalonymi żarówkami. Wynalazek LED pasuje do przeróżnych funkcji. W poniższym artykule wyłożę wam, dlaczego warto zainwestować w zaawansowane oświetlenie diodowe w domu. Marki, na które musisz zwrócić uwagę, to np. porządny Helios i chwalone Siteco].
2020/03/08, 07:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.