Kompleksowa kuchnia, a zatem jakich przedmiotów nie mamy, a co jest na… wagę złota?

Kompleksowe i wykończone lokum bez wyposażonej kuchni można porównać do człowieka bez serca lub komputera bez napędu. Bez kuchennego zaplecza nie ugościmy odwiedzających, nie przechowamy żywności na dłuższy termin, nie ugotujemy zupy i nie zrealizujemy wielu innych czynności .
Takie wyposażenie pomieszczenia jak meble do kuchni, czy stół to oczywistość spotykana w większości mieszkań z „normalną” kuchnią (nie wnęką).
moja wymarzona kuchnia
Opracowanie: outreachr.com
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jest tutaj wystarczająco powierzchni do różnych ustawień mebli, zawieszenia ponad nimi szafek i wypełnienia przestrzeni między, czyli blatu kuchennym ekwipunkiem i inspirującą tapetą. O kuchni gazowej, czajnikach do zaparzania czy lodówce nie wspominamy - to główne sprzęty, w które wyposażone są i skromne i bardziej pompatyczne kuchnie. Można je odnaleźć między innymi w tym miejscu: .

Inne artykuły

Masz w planach kupić nowe wyposażenie do kuchni? Sprawdź co musisz mieć

kuchnia
Opracowanie: JDH Rosewater
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Innowacyjne trendy wystroju pomieszczeń docierają do kuchni. Eleganckie elementy umeblowania do kuchni, oryginalne przedmioty i zaawansowany sprzęt gospodarstwa domowego to elementy nowoczesnego wyposażenia kuchni. Kuchnia wykończona w ten sposób jest też bardzo praktyczna, a jej podstawową zaletą jest optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca.


jasna kuchnia
Opracowanie: outreachr.com
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Lekko schowana, ale szalenie potrzebna jest w pomieszczeniu kuchennym waga kuchenna, która pozwoli odmierzyć precyzyjnie tyle makaronu lub ciasta ile jest nam potrzebne według kluczowego przepisu. Ani mniej ani więcej, dokładnie tyle zagwarantuje nam prosty sprzęcik, lecz nie zawsze posiadana waga z odważnikami! Następnym podręcznym i, co ważniejsze, oszczędzającym zużywaną energię sprzętem, choć nie tak rozpowszechnionym, są zamrażarki skrzynkowe. Bez problemu mogłyby one zastąpić tradycyjne zamrażarki wbudowane przeważnie pod lodówką. Wyglądają przy nich jak niewielkie, chłodzące skrzynki, często w wymiarach sto na kilkadziesiąt centymetrów. Tańsze egzemplarze do zamrożeń dostaniemy już do tysiąca złotych, zamrażarki oszczędzające energię od Liebherra czy Boscha to wydatek rzędu 2,5-3 tysięcy złotych. Tutaj można porównać: kontynuacja wpisu.

Mamy zamrażarkę, mamy wagę kuchenną, ale brak jeszcze solidnego sprzętu zmywającego. Zlewozmywaki stalowe i emaliowane, dominujące w latach ubiegłych, na dłuższą metę okazują się wyeksploatowane i bardziej szpecą niż dekorują kuchnię. Ciekawszą alternatywą są zlewozmywaki granitowe i kwarcowe. Pierwsze dają wykończenie matowe, kwarcowe gwarantują z kolei połysk, obecny tylko w najnowszych zlewozmywakach stalowych. Plusem tych materiałów są możliwości doboru kolorów zlewozmywaków do ścian i całości kompozycyjnej kuchni. Do zamawianego zlewozmywaka pozostaje jeszcze dobrać zlew, na jedną lub dwie komory, preferuje się także zamówienia na ociekacz - to nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale i dekoracyjne.
2020/05/16, 07:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.