Sprezentuj twojej starej zmywarce „nowe życie”.

Supernowoczesne wnętrza potrzebują od czasu do czasu nowych, równie innowacyjnych wyjść. Ciekawy motyw, który pasuje do pomieszczeń ze stonowaną paletą barw, lub nasyconymi barwami, może znacząco odświeżyć nasze wnętrze, wszystko w zależności od naszej wyobraźni.

Demural
Opracowanie: Demural
Podpatrzone na: Demural
Kuchnia to zapewne ulubione miejsce, w którym najchętniej przesiadujemy. Czasem naprawdę niewiele potrzeba, żeby zmienić wygląd waszej kuchni. W niezliczonej ilości propozycji naklejanki na lodówkę będą nowatorskim i niedrogim wyjściem. Duży wybór naklejek zadowoli nawet najbardziej wymagającego konsumenta.

Jeśli posiadamy swoje ukochane aforyzmy i cenimy sobie inwencję twórczą oraz niedrogi i nieskomplikowane ale nie byle jakie sposoby, to naklejanki na zmywarkę lub maty magnetyczne są świetnym wyjściem. Nawet najbardziej designerski pomysł może zmienić waszą wysłużoną chłodziarkę - zobacz tu: . Dzięki naklejankom na lodówkę z bezbarwnej kuchni można wypędzić bezbarwność. Jeżeli mamy nieliczne uszkodzenia i wady na drzwiach naszej zmywarki to możemy je zatuszować nalepką. Ponadto naklejka może być ekstra ochroną przed następnymi zarysowaniami. Duży wybór projektów proponowanych przez sprzedających oraz możliwość zamówienia naklejki wedle własnego projektu umożliwia dobór naklejki pod nasze jednostkowe wymagania i wyczarowanie niezwykłego pomieszczenia.

Inne artykuły

Nasz tekst przeznaczony jest dokładnie dla Ciebie jeśli w niedalekiej przyszłości masz zamiar zakupić nowoczesny sprzęt AGD

Sprzęt AGD w kuchni
Opracowanie: Mike Steinhoff
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W obecnych czasach bez wątpienia dużo osób decyduje się na zakup sprzętu elektronicznego pod wpływem impulsu. Kiedy Ty również należysz do takich osób, a zakupy dokonujesz nie po dogłębnej analizie, ale pod wpływem tego, co akurat usłyszałeś na przykład w telewizji, wtedy bez wątpienia powinieneś zmienić trochę swoje podejście do tej kwestii. Nawet jeśli przeczytasz podstawowe porady o sprzęcie AGD w sieci albo zapoznasz się z szczegółową specyfikacją danego sprzętu i poczytasz opinie o nim zamieszczane na różnego rodzaju stronach internetowych, wówczas niewątpliwie będziesz w stanie dokonać właściwego wyboru.


Kalkomanie na zmywarkę zrobione są z wyjątkowo elastycznej foli, która jest trwała, odporna na czynniki pogodowe, jej pewność wynosi około 5 lat. Są nieskomplikowane w utrzymaniu czystości, czyszczenie lodówki zabiera mało czasu, zmywa się ją wilgotną szmatką. Nalepki są samoprzylepne i bardzo łatwe w montażu. Wystarczy przyłożyć nalepkę do czystej płaszczyzny, wyciąć prawidłową wielkość i przenieść na właściwy model sprzętu. Aby odkleić naklejkę należy podważyć jej fragment, złapać za oderwany element i po prostu odkleić całość. Obszar chłodziarki pozostaje czysta i gładka – gotowa na następną metamorfozę. Potrzeba kilku sekund by zmienić naszą chłodziarkę nie do poznania.
2019/03/22, 21:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.