Nasz pokój dzienny może, a nawet powinien być bardziej elegancki!

Świetna nowina dla takich osób, które nie są za bardzo zadowolone z wyglądu własnego salonu - jak najbardziej można poradzić sobie bez żadnego problemu z tym, aby wreszcie być w pełni zadowolonym z jego wyglądu. Co prawda to oczywistość, lecz nierzadko oglądając salony własnych znajomych, kontrahentów, etc., nietrudno dojść do wniosku, że tak naprawdę nie wszyscy doskonale wiedzą jak zadbać o piękno swojego salonu!


marmur
Opracowanie: Mr. T in DC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Zatem: niby co warto zarekomendować chcącym w znacznym stopniu zmienić własny salon? No cóż, wielce istotne jest to, aby w żadnym przypadku nie zakładać, że czymś godnym zainteresowania są kiczowate dodatki. Sporo kiczu zauważyć można w naszych salonach. Co prawda kicz nie jest całkowicie zły, jednakże najczęściej jest tak, iż to niejako nieświadomie stosowany kicz. Należy w takim razie postarać się o to by jakby nie patrzeć trzymać się z dala od kiczu.

Może przedni jest ostatnio coraz częściej stosowany kamień dekoracyjny? Trochę wygórowany cenowo będzie to remont, lecz z pewnością można w sumie powiedzieć, że w bardzo wielu przypadkach taki kamień powoduje, że ściany naszego domu nareszcie prezentują się tak jak tego niesamowicie byśmy chcieli. Zresztą bez zbyt wielkiej przesady z tymi cenami - jeżeli trafimy na względnie korzystną cenowo robociznę, to w zasadzie kamień nie będzie bardzo drogi.


przykładowe wnętrze salonu
Opracowanie: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Warto także kupić na ściany jakiś niezły malunek - pewnie nic niezwykłego, dzieła sztuki są stosunkowo drogie, lecz tak czy siak jakoś się nie wydaje, aby kupno fajnego obrazu, który w istocie dopieści wnętrza pokoju dziennego, było bardzo ciężką do przeprowadzenia akcją. Zwracajmy uwagę, że często ten obraz, który dzisiaj nie kosztuje za dużo, po prostu po pewnym czasie nagle mocno zdrożeje. Inwestycja w sztukę się zwraca.

A więc powodzenia w urządzeniu własnego salonu - trudna to przeprawa, ale jednak definitywnie nie można rzec, iż jest niesamowicie ciężka. Na szczęście nigdy nawet całkowity laik nie będzie miał problemów. Oczywiście to mocno optymistyczna teza, ale tak naprawdę trudno zbytnio się zadręczać.
2021/01/09, 08:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.