Piękne i zaskakujące druki na płótnie doskonałym rozwiązaniem na prezent!

Fotografika posunęła się o krok naprzód i oferuje nam niecodzienną propozycję w postaci fotografii na płótnie. Co to takiego? Otóż jest to sposobność przeniesienia zdjęcia na płótno lub inny materiał utrzymując przy tym bardzo dużą jakość. Jest to świetny pomysł na utrwalenie chwili i na niebanalny podarunek dla bliskiej osoby.
druk na płótnie
Opracowanie: The Peoples Prodigy: BOYCOTT 'The Weight of Blood'
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Druk na płótnie jest wyjątkowym obrazem i do jego stworzenia stosuje się fachowe urządzenia, które posiadają olbrzymią gamę barw. Naturalnie samo płótno które jest stosowane jest odpowiedniej jakość, tak aby efekt końcowy był niezwykły. Niektórzy zadrukowują obwód obrazów, żeby nie trzeba było stosować ponadto opraw. Ma to za zadanie nie tylko oszczędność, ale i nadanie niepowtarzalnego charakteru.

Jeżeli zaintrygował Cię opisywany artykuł, wejdź też na ten link, gdyż znajdziesz tam inny tego typu świetny serwis - on także jest warty polecenia.

Zdarza się, iż na prośbę klienta, firmy zajmujące się drukiem obrazów zadrukowują boki w wybranym kolorze, co stwarza złudzenie obramowania.

Inne artykuły

Niby dlaczego LEDY są godne zainteresowania?

LED
Opracowanie: Eliot Phillips
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Czy oświetlenie LED jest dostatecznie popularne w Polsce? Cóż, w sumie odpowiedź jest negatywna. Niech jednakowoż nawet nikt nie pomyśli sobie, iż najważniejszą przyczyną takiego stanu rzeczy jest kiepska jakość takiego rozwiązania. No co jak co, lecz można powiedzieć, że o standard oświetlenia LED nigdy nikt nie powinien się bać. Odrobinę jest w stanie popsuć samopoczucie cena, lecz to jeszcze nie oznacza, iż wydatki są bardzo wielkie.


Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów, taki druk nie blaknie oraz na dodatek jest chroniony przed wodą i wilgotnością dzięki wykorzystaniu werniksu na całej powierzchni wydruku. Dlatego barwy są mocniej nasycone i świetnie się prezentują. Dodatkowo stosowne nałożenie materiału gwarantuje idealną powierzchnię, jaka prezentuje się doskonale przez długi czas.

Trend na druk na płótnie przyszedł z zagranicy a firmy, które specjalizują się w tej dziedzinie proponują mnóstwo rozwiązań, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Standardem jest, że zdjęcie, jakie wykonamy może być drukowane i przeniesione na materiał. Konieczne jest, żeby fotografia miała konkretną rozdzielczość oraz wymiary. Tylko wtedy będzie dobrze wyglądała w końcowej postaci. Ciekawostką jest pojawienie się takich obrazów, jako upominki na komuniach i chrzcinach tym bardziej, iż po zrobieniu są one praktycznie gotowe do zawieszenia. Jest to interesujący upominek oraz świetna pamiątka dla malucha!

drukowane na płótnie
Opracowanie: John Hickey-Fry
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Koszt tych obrazów różni się i zależy od formatu i stosowanych materiałów. Obecnie przedsiębiorstwa zajmują się też obróbką cyfrową zdjęć, zatem nie będzie problemu, by poprawić kontrast czy balans bieli na zdjęciu, które chcemy drukować. Niewątpliwie taka usługa znajduje się już w szablonowej ofercie wielu firm, przy czym uzupełniana jest szybką przesyłką na adres klienta.
2020/12/11, 07:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.