Designerskie wyposażenie oraz dodatki w skandynawskim stylu

Jak zaaranżować mieszkanie w stylu skandynawskim, aby było komfortowe, przytulne i nietuzinkowe? Oto kilka przydatnych wskazówek, które zadecydują o tym, że Twoje własne M będzie olśniewać skandynawskim urokiem.
Salon, zestaw mebli wypoczynkowych Softline
Opracowanie: Softline
Podpatrzone na: http://www.damnet.pl
Skandynawskie wnętrze powinno być jasne, minimalistyczne i wyjątkowe. Zgodnie tą myślą nie można wyobrazić sobie mieszkania w stylu skandynawskim bez drewnianej podłogi. To ona w decydującym stopniu decyduje do typowym dla scandi stylu naturalnym klimacie. W tym przypadku dobrym materiałem będzie drewno w jasnych odcieniach.

Jeśli pasjonuje Cię tego typu zagadnienie, kliknij tutaj i zdobądź ważne informacje (http://www.stargres.pl/o-firmie/). Warto zbadać opisywany tutaj temat bardziej szczegółowo!

Często stosowanym surowcem jest jesion - drewno o stosunkowo jednostajnej barwie. To drewno daje efekt gładkiej, eleganckiej podłogi, która świetnie współgra z białymi meblami i pastelowymi gadżetami. Doskonałą alternatywą może być trwały dąb występujący w różnorodnych odcieniach. Dobra widoczność słojów podkreśla związek stylu skandynawskiego z naturą. Trzeba mieć na uwadze, iż taka podłoga wymaga pokrycia lakierem bądź olejem i systematycznej konserwacji.

http://www.damnet.pl/
Podpatrzone na: http://www.damnet.pl/
Istotną rolę odgrywają oczywiście skandynawskie meble i dodatki od Damnet. Na opisanej wcześniej podłodze fenomenalnie prezentują się zgrabne stoliki designerski, które dają efekt lekkości. Stoliki designerskie produkowane z naturalnego drewna w podobnych odcieniu co podłoże genialnie współgrają z charakterem skandynawskiego wnętrza i tworzą spójną aranżację. Jeśli chodzi o przechowywanie, tu do wyboru mamy następujące warianty – tradycyjne szafy, unikalne konsole na bibeloty, ale również ale też meble skandynawskie z minimalistycznymi w formie frontami.

Inne artykuły

Meble sosnowe to jedno z korzystniejszych i ekonomicznych rozwiązań do utworzenia pociągającej aranżacji pokoi

meble drewniane
Opracowanie: Monika Ďuríčková
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wyposażając indywidualne pokoje w mieszkaniu coraz częściej szukamy inspiracji w internecie. Jest to bez dwóch zdań doskonałe wyjście, albowiem jesteśmy w stanie bardzo prosto odnaleźć intrygujące fotografie, jakie pomogą nam wykreować aranżację salonu bądź kuchni. Wśród najpopularniejszych stylów znajdziemy na obecną chwilę skandynawski, jaki jednogłośnie fascynuje swoją prostotą i delikatnością.


Jako siedziska doskonałe będą niebanalne krzesła w charakterystycznych dla nordyckiego wzornictwa kształtach. Całość idealnie dopełnią pastelowe dodatki, w jasnych tonach błękitu fioletu czy różu. Te najlepiej zrównoważyć ciemniejszymi akcentami np. w kolorze grafitu. Nie może również zabraknąć tkanin takich jak bawełna, len i wełna. Zastosowane między innymi na poduszkach bądź kocach z odpowiednimi motywami podniosą walory estetyczne wnętrza, wykreują przytulny klimat oraz sprawią, że po prostu będzie się nam komfortowo relaksować.
2021/01/29, 07:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.