Obecne możliwości zmiany wystroju naszych wnętrz

Kuchnia powinna być przede wszystkim przestronna i użyteczna, lecz zupełnie nie eliminuje to ulokowania w niej niebanalnych ozdób i dekoracji, jakie spowodują, że pomieszczenie zmieni się nie do poznania. Przez wiele lat za nadzwyczaj praktyczne rozstrzygnięcie do kuchni uznawano płytki ceramiczne. Teraz jest możliwość zamienić je na bardziej efektowne panele ze szkła.
szkło
Opracowanie: John Shepherd
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Panele szklane do kuchni z Warszawy można montować wprost na otynkowaną ścianę, pomiędzy szafki kuchenne, zamiast płytek w toalecie, czy też jako obraz szklany na ścianę. Dzięki wdrożeniu podwójnej szyby grafika jest zawsze bezpieczna, nie jest narażona na bezpośrednie działanie kleju, bądź wody. Panel ścienny do kuchni jest tak samo mocny jak płytka, wystarczy przemyć go wilgotną szmatką, ażeby pozbyć się zanieczyszczeń, nie sprawia też większych trudności przy montowaniu, a wygląda o wiele bardziej efektownie - Zobacz tu: Parcie na szkło i ich panele szklane. Panele kuchenne jest możliwość zamawiać w opcjonalnym formacie, zabarwieniach, jest możliwość na nie nadrukować drobne wzory, lub skonstruować z nich bardzo olśniewającą mozaikę.

Szkło nad blatem w kuchni można przymocować na trzy sposoby, na szynach, na śruby i dystanse, albo na klej. Ażeby mieć pełne przekonanie, że nasze panele będą bardzo dobrze i bezpiecznie zamontowane, warto zamówić usługi szklarskie - tutaj odnajdziesz resztę informacji: parcienaszklo.com.pl/. Do montażu paneli na szynach jest możliwość nabyć gotowy zestaw, w którego skład prócz szklanych paneli wchodzą listwy montażowe, oraz klipsy montażowe. Dolną szynę przykleja się klejem montażowym do blatu, górną mocuje na klipsach montażowych przytwierdzonych do ściany kołkami. W tak zamocowane szyny wystarczy wetknąć tafle szkła.

Odkryj kolejne podobne niezwykle przydatne źródło informacji na rozważany temat - kliknij tutaj i przeczytaj więcej w serwisie artykuły papiernicze szczecin.

Jednak jest to wykonalne tylko wówczas, kiedy do ściany nad blatem jest dostęp choć z jednego boku.

Inne artykuły

Innowacyjne panele ze szkła, które idealnie zaprezentują się w kuchni.

Kuchnia
Opracowanie: Anna Koszela
Podpatrzone na: Anna Koszela
W tej chwili jest szansa myśleć o takich rozwiązaniach aranżacyjnych, które nie tak całkiem dawno temu w ogóle nie wpadłyby ludziom do głowy jako możliwe do wykorzystania. Wszystko ze względu na to, iż firmy które produkują określone rzeczy są znacznie bardziej odważne i nie obawiają się stosowania innowacyjnych sposobów.


Montaż szkła na klej jest postępowaniem dla tych, którzy nie chcą, ażeby były widoczne wszystkie składniki zamocowania. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych bezbarwnych klejów, miejsca zaklejania są niedostrzegalne. .


szkło
Opracowanie: Markus Spiske
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Gdy szyby zamontujemy na dystansach, są one dosyć mocno odsunięte od ściany. Nie można wtedy uszczelnić przerw pomiędzy szybami, także pomiędzy szybą a blatem. Powinniśmy koniecznie wybierać szkło bezpieczne (przeniesiony tutaj), bądź zbrojone, albowiem tak zamontowaną szybę łatwiej zbić. Atutem jest to, że możemy pod nią zainstalować światło.
2022/07/05, 07:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.