Fototapeta dla dziecka – modne rozwiązanie

Fantazja naszych pociech opiera się na zapamiętywaniu i namacalnym przeżywaniu. Wielu rodziców rozumie, po pewnym czasie, z jakimi bodźcami i efektami ich pociecha czuje się najlepiej. Dla potrzymania klimatu bajkowego producenci tapet oferują specjalne fototapety na ścianę.


Fototapeta do pokoju dzieci od Demur.pl
Opracowanie: Demur.pl
Podpatrzone na: Demur.pl
Fototapety są ciekawymi formami wykańczania wnętrz pokoju, z której korzystają również najmłodsi. Pokój dla dzieci, z dobranymi pod ich wyobraźnię tapetami, daje pociechom jeszcze lepsze samopoczucie. To swoista kontynuacja „bajkowej” wyobraźni, zapoczątkowanej w telewizji, a kontynuowanej w snach.

Dziecięcy klimat udziela się dzieciakom sprawiając im o wiele więcej frajdy niż w przypadku „gołych ścian”.

Uczciwie zalecamy ten serwis (http://jeger.pl/blog/tablica-na-scianie/) wszystkim, którzy bezskutecznie poszukują tekstów o podobnej problematyce oraz które są tak samo emocjonujące. Kliknij i zobacz.

W zależności od płci, predyspozycji bajkowych rodzice mogą zaplanować oklejenie pokoju bez zbędnych formalności. Dla tapeciarzy oklejanie wnętrza pokoju dziecięcego to zwykle kwestia trzech godzin. Koncentruje się przede wszystkim wokół dokładnego pomiaru i wykrojeniu pod parametry pokoju.

Jakość i wytrzymałość tapet nie równają się rzecz jasna pomieszczeniom pomalowanym. Dla pociech jest to jednak wybór idealny, a co równie ważne - praktyczny.

Na pewno masz ochotę znać ekstra szczegóły dotyczące tego tematu. Jeżeli zainteresował Cię ten aktualny materiał (www.mti-furninova.pl/oferta/sofy-modulowe), to poczytaj o nim na stronie pod linkiem.

Oklejenie pokoju krajobrazem z kreskówki, animowanymi postaciami i zwierzakami doda małemu pokoikowi przytulności. W wytworzonym mikroklimacie dziecko będzie mogło czuć się jak w przeżywanej na żywo bajce. Potwierdzeniem tego będą szerokie, pełne i spełnione uśmiechy dzieciaka.
Przeważnie tła pokoików dla dzieci stanowią zwierzątka, większa ich gromadka z zoo, ekwipunek dziecięcy (klocki, piłki, zabawki). Nie ma tutaj mowy o jakiejkolwiek monotonii, odbiór tapety musi rzucać się w oczy dziecka, odbierającego świat głównie oczami.

Nowoczesne technologie dają młodym możliwość jeszcze głębszego przeżywania bajkowych scenariuszy. Podkład flizelinowy sprawia, że tapety dla dzieci duży wybór na stronie kładzie się bez problemu i precyzyjnie. Nie wymaga przy tym smarowania podkładu klejem! Do udanego oklejenia wystarczy „przejechanie” ściany pędzlem z klejem i już można nanosić tapetę na ścianę. Jest to skuteczne udogodnienie tak samo dla tapeciarzy, jak i mieszkańców. Zapobiega bowiem tworzeniu się nierówności z kleju, tzw. ”bąblów”.
2021/09/29, 07:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.