Preparaty na kleszcze i karma przeznaczone dla piesków - czyli, co jest dobre dla naszego pupila

Posiadasz w domu pieska? W tego rodzaju wypadku musisz zadbać o jego potrzeby! Odpowiednia karma i specyfik przeciw kleszczom może zdziałać więcej, niż tobie się wydaje!
domy wielorodzinne
Opracowanie: Rafin Developer.
Podpatrzone na: Rafin Developer.


W tych czasach środki przeciw kleszczom bywają na porządku codziennym nie wyłącznie u ludzi, ale i u ich czworonożnych przyjaciół. preparaty na kleszcze przeznaczone dla piesków, nie różnią się zbyt wiele od ludzkich odpowiedników.

Ten temat Cię zaciekawił? Zatem odkryj witrynę (http://www.e-hunter.pl/smycz-regulowana-dla-psa), ponieważ odnajdziesz w tamtym miejscu ciekawe informacje, omawiające to zagadnienie.

Wyszczególniające się w nich: dezodoranty, pudry, kremy, żele, specyfiki spot-on (a więc te aplikowane kropeczkami na kark albo szyję), spraye, czy tak zwane roll-on. Dla psów bywają dodatkowo jeszcze obróżki przeciwpchelne (które to również działają na kleszcze), oraz dawane doraźnie szampony. Podzielić je także można na podwójne zespołu: naturalne oraz chemiczne, oraz na jeszcze podwójne podgrupy: działające króciutko oraz długo. Jednak jak jest wiadome, zdrowy pies, to nie wyłącznie "odrobaczony" piesek. Za to najedzony jak najmocniej!


Na ryneczku psich karm istnieje bardzo dużo marek, które można zdobyć w wszystkich sklepiku, lub wyłącznie w fachowych sklepikach, albo u zwierzęcego doktora. Jednym spośród nich bywa marka Bosch, której to nie zakupimy w zwykłym sklepiku.

Jeśli masz ochotę poznać większą ilość materiałów na prezentowany wątek, to użyj informacji (https://zielonalapka.com/pl/c/pulapki-na-szczury/54), na której znajdziesz pokrewne informacje - po prostu kliknij ten link!

Karma dla psa bosch bywa dostępna głównie w internetowych sklepikach zoologicznych, a także u weterynarza - . Karmę tę można zakupić w kilku alternatywach (od wersji Adult po Puppy i light, aż po wyjątkową karmę dla suczek szczennych i tych które karmią) i smakach (mięso jagnięce, łosoś, czy chociażby drób z prosem).
Są również warianty wagowe, które to zaczynają się od paru kilogramów po nawet ponad piętnastu kg suchej karmy. Pamiętaj - zdrowy piesek, to uradowany pies!
2020/11/26, 10:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.