Druk na płótnie prezentuje się jak stworzony pędzlem

Bardzo modny teraz jest druk na płótnie

Istnieją malowidła, które przypodobają nam się tak bardzo, że wręcz marzymy o tym, żeby móc je mieć w swoim mieszkaniu. Niestety nie zawsze jest to do zrobienia, gdyż mają szansę okazać się za drogie, lub jedyna sztuka jest już nabyta przez kogoś innego.
obraz drukowany na płótnie
Opracowanie: Dennis Jarvis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Na szczęście coraz znaczniejszą modą raduje się druk na płótnie, który prezentuje się w tak wspaniały sposób, że posiadamy wrażenie że dany obraz został stworzony pędzlem. Co więcej prezentuje się on tak wspaniale, że wystarczy go włożyć w gustowne ramy, a już niczym nie będzie się odróżniał od drogocennych obrazów, jakie wiszą w muzeach.

Kiedy już przeanalizujesz zamieszczony tutaj tekst, nie mniej wciągająca będzie ta polecana strona internetowa (http://illegaldesign.pl/oferta/), ponieważ ma zbliżone dane na ten temat.

Taki druk tkanin Tritex - (druk na tkaninach) jest też bardzo wytrzymały, więc mamy gwarancję, że nic złego nie będzie się z nim działo, nawet jeśli przez lata będzie narażony na działanie takich warunków jak promienie słoneczne.

drukowane na płótnie
Opracowanie: John Hickey-Fry
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Samodzielnie decydujemy co ma się znaleźć na płótnie

Inne artykuły

Różnorakie podpowiedzi na ozdobienie ścian w salonie

obraz
Opracowanie: Coram Polska
Podpatrzone na: Coram Polska
Mówi się, iż mieszkanie bez obrazów jest jak cudnej urody twarz bez oczu. Trafne to porównanie, gdyż to obrazy stawiają kropkę nad „i” w naszych wnętrzach . Jeden obraz, parę chwil i pomieszczenie nabiera innego charakteru. W ramy oprawić możemy dosłownie każdy dodatek. Zdjęcia, rysunki dzieci, stare druki, czy samodzielnie stworzone kolaże. Ważne, aby charakter elementu pasował do klimatu mieszkania i osobowości właściciela.


W tej propozycji niesamowite jest to, że na płótnie ma szansę znaleźć się wszystko o czym jedynie myślimy. Wystarczy, że wybierzemy właściwą fotografię oraz prześlemy ją do drukarni, a oni wydrukują ją na właściwe płótno. To wszystko spowoduje, że w ten niesamowity sposób mamy szansę robić własne zdjęcie, które będzie się prezentowało tak, jakby było namalowane przez jakiegoś znakomitego artystę.

Warto również zaznaczyć, że taki drukowany obraz może posiadać różną rozmiarówkę, dzięki czemu świetnie będziemy mogli go dopasować do miejsca, w którym pragnęliśmy go zawiesić. To wszystko spowoduje, że w łatwy sposób będziemy mogli przemienić wystrój naszego pokoju i dać mu bardziej indywidualny charakter.

Wyszukajmy właściwej drukarni

Aby móc się stać posiadaczem takiego drukowanego obrazu, powinniśmy znaleźć drukarnię, która proponuje nam tego rodzaju usługi. Wtenczas będziemy mogli przesłać im gotowy projekt, a następnie będziemy oczekiwać, aż otrzymamy zrobiony obraz. Ponieważ takich drukarni jest znacznie więcej, to bez większego problemu powinniśmy wyszukać taką która się tym zajmie i to nawet stosunkowo niedaleko nas.
2020/07/02, 08:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.