Zwariowany płatek śniegu, który lubi gorąco

Współczesna kuchnia, opanowana bez reszty przez pomysłowych designerów, raz po raz zaskakuje jakimś oryginalnym drobiazgiem. Można w niej znaleźć formy, które wcześniej nikomu z kuchnią się nie kojarzyły. I dobrze, wręcz doskonale, bo wszystko, co zaburza codzienną monotonię, prowokuje do rozwoju – między innymi – kulinarnego, co prowadzi z kolei do zacieśniania rodzinnych więzi.

Podkładki pod gorące naczynia Snowflake
Opracowanie: Nuance
Podpatrzone na: www.smakprostoty.pl
Ale do rzeczy – jeśli chcemy zrobić zabawny, niewielki prezencik drogiej osobie, która ceni sobie kuchenne wygody, możemy sięgnąć do oferty duńskiej marki Nuance. Na duńskim designie nikt jeszcze nigdy się nie zawiódł, więc możemy mieć pewność, że prezent będzie trafiony.

Bardzo pomysłowy, młody designer, Marcus Vagnby, stały współpracownik Nuance, proponuje nam kuchenny wybryk natury – kochający gorąco płatek śniegu. Płatek, co tu dużo mówić, ekscentryczny, bo lubujący się w przeraźliwie wysokich temperaturach, do, aż 100 stopni Celsjusza.

Potrzebny jest Ci bieżący wpis (https://www.takaposciel.pl/posciel-3d-180x200) na ten temat? Starczy, że klikniesz na podany link i na następnej stronie znajdziesz wszelkie niezbędne wiadomości.

Płatek-wariat, co tu dużo mówić.

Stalowo-silikonowy żart Vagnby’ego jest podkładką pod gorące naczynia. Uroczy pomysł, nieprawda? Design już od dawna przewraca świat logiki i racjonalizmu do góry nogami, ale ciągle i ciągle jeszcze potrafi zaskoczyć i zauroczyć. Nie dość na tym – płatek-oksymoron, miłośnik gorąca, ma różne kolory, co też dla świata zimowych płatków nie jest specjalnie znamienne. Arcysympatyczny pomysł Nuance ciągle i ciągle rozbawia. Miło jest dostać taki śmieszny drobiazg, który wywoła uśmiech na twarzy, gdy tylko się nań spojrzy.

Zobacz co jeszcze przygotowali dla Ciebie znani projektanci - stylowe wyposażenie wnętrz.


Inne artykuły

Prawidłowo dostrojone i kupione drzwi wewnętrzne Wrocław zapewnią nam bezpieczeństwo na dalekie lata

Drzwi przesuwne SAJNO 5s.
Opracowanie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Podpatrzone na: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Jak wiadomo od bardzo dawna każdy dom bądź każde mieszkanie musi być urządzone nie tylko w odpowiednie pomieszczenia, z których każde służy do czegoś innego, ale także powinien posiadać pewne elementy, które po prostu muszą być
.
Opracowanie: J. Gawlikowska, K. Wawrzyczek
2020/02/06, 07:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.