Odpowiednio dostosowane dekoracje ślubne, potrafią kierować naszymi zmysłami

Cudowne słoneczne lato, okres który w naturze jawi się różnorodnością roślin zbożowych, traw, roślin polnych oraz kwiatów ogrodowych. A przed narzeczonymi, wyjątkowy, najistotniejszy dzień w życiu - uroczystość zaślubin. Na powietrzu, wywoła doznanie wiejskości, poetyczności, lekkości.
Zabawa weselna pod zadaszeniem z elementami wiejskimi. Rozsypane na stole płatki czerwonej róży, pot-pouri z cudownie pachnącymi mieszankami wonnymi. Panna młoda z wiązanką luźno związanych kwiatów, składający się z wonnego groszku, bławatków, stokrotek czy maków oraz oryginalnej zieleni np. bluszczy, paproci.

Inne artykuły

W jaki sposób ciekawie przyozdobić salę weselną?

dekoracje sali weselnej
Opracowanie: flickr.com
Podpatrzone na: flickr.com
Bardzo istotnym aspektem mającym wpływ na wspaniałą atmosferę na weselu są ciekawe ozdoby na sali. Nic więc dziwnego, że przyszła Para Młoda wkłada dużo energii, aby zadbać także o tę kwestię. Powinniśmy przekonać się, w jaki sposób dobrać piękne i oryginalne dekoracje na nasze przyjęcie.


przygotowania do wesela
Opracowanie: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Te i inne projekty, sposobu przeprowadzenia uroczystości ślubnej, urzeczywistniają coraz bardziej popularne firmy oferujące usługi dekoratorskie . Firmy wykonujące usługi dekoratorskie, specjalizujące się w kreatywnych niekonwencjonalnych projektach, są w stanie urzeczywistnić najskrytsze plany pary młodej. Potrzeba czasami czegoś więcej, niż tylko fantastycznie przemyślanego projektu. Tylko dobrze dopasowane dekoracje ślubne śląskie sprawią, że przysięga małżeńska, nawet pod gołym niebem, może być bardzo spektakularny. Wszystko co jest ładne, wprowadzi w korzystne emocje, pobudzi zmysły i sprawi, że przyjęcie zostanie, parze młodej i uczestnikom na długo w pamięci. Z pewnością to kwiaty są tym cudownym uzupełnieniem, które wspaniale zaznaczą świetność uroczystości weselnej.

Nie ma podziału na kwiaty pozytywne i negatywne, każde posiadają własne wyróżniające się działanie ze względu na zabarwienie i budowę. Dlatego, że kwiaty posiadają ogromną moc wpływania na podświadomość, mogą być efektywne w swoim oddziaływaniu w czasie ceremonii. Utrzymane w stonowanych kolorach zawierających więcej bieli i błękitu, bardziej ascetyczne, pomogą przejść, trudne chwile samej ceremonii, zmniejszając zaniepokojenie ale też pomogą wzmacniać właściwe nastawienie. Popołudniem i wieczorem, po uroczystości zaślubin, kiedy emocje trochę spadną, można zastosować nieco żywsze kolory (więcej tutaj), jednocześnie niwelując zmęczenie po trudnym i stresującym dniu oraz stymulować zmysłowość i radość.
2019/10/02, 21:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.