Mocne kolory na ścianach domu

Pokój w czerni i bieli? Albo czarne ściany? Klasyczna czerń i biel jest wiecznie na topie. Jeżeli nie lubisz ekstrawagancji, oraz stronisz od ryzykownych i rzucających się w oczy rozwiązań zalecamy swoje mieszkanie urządzić w bieli i czerni.

kuchnia
Opracowanie: Emily May
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Nie jest to wbrew pozorom jedynie trzymanie się bezpiecznej, klasycznej kolorystyki. Miks tych dwóch kolorów stanowi bardzo dobrze wyglądający duet. Ciemna ściana może zostać wykorzystana praktycznie.

Poszukujesz uzupełniających informacji na prezentowany tutaj temat? To żaden problem, zwyczajnie wejdź dalej materace na łóżko a zobaczysz, że to było niezwykle proste.

Wystarczy tylko pomalować ją farbą, którą można zmywać. Po jej wyschnięciu bierzemy do ręki biała kredę szkolną i… piszemy! Dzięki temu trikowi możemy w widocznym miejscu zapisać interesujący cytat z książki, motto życiowe. I nie musimy się martwić, że któregoś dnia nam się ono znudzi. Wtedy po prostu usuniemy je ze ściany i damy w to miejsce nowy napis, albo rysunek. Tego typu ściana sprawi olbrzymią frajdę naszym dzieciom (przejdź na bloga).
Trend na całkiem czarne aranżacje przywędrowała do nas z zachodu. Mądry wpis na ten temat można przeczytać na blogu lou (dowiedz się wiecej ). Internautka pokazuje całkiem sporo oryginalnych pomysłów. Co ważne, czarne pokoje wcale nie są ponure. Wręcz przeciwnie – są pełne światła i przytulne. Można to zauważyć na stylizacjach prezentowanych w artykule, czerń jest kolorem, który ciekawie sprawdza się w każdym pomieszczeniu – pokoju dziennym, sypialni czy łazience. Choć przestrzegamy przed czarnymi połyskującymi płytkami – są bardzo ciężkie w czyszczeniu.
Wyjątkowo oryginalnie wyglądają pokoje z jedną czarną ścianą, która jest skontrastowana z białymi meblami. Szczerze? Kocham to połączenie! Black&white… Dodajmy do tej jednej ściany ciemną, drewnianą podłogę. Rewelacja!
2020/06/18, 08:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.