Sposoby na ładne ozdobienie ścian naszego lokum. Jakie pomysły mogą się nam spodobać?

Dekoracja wnętrz to temat, jaki jest niesamowicie obszerny i daje mnóstwo możliwości. Mamy okazję doświadczyć tej mnogości wyboru sami, gdy bierzemy się za urządzanie naszego lokum.
fototapeta w łazience
Opracowanie: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wtedy wychodzi na to, że tak naprawdę ciężko się na konkretną rzecz zdecydować, bo tak duży jest wybór. Warto zatem skupić się na pojedynczych kwestiach, jakie wzbudzają nasze zainteresowanie i to na ich temat szukać różnych inspiracji.

Dekoracja ścian to nie tylko obrazy. Już sama struktura ścian może być piękną dekoracją. Natomiast, kiedy mowa o rzeczach, które możemy na ścianie powiesić, to sporo znajdzie się pomysłów. Wciąż bardziej popularna jest foto tapeta. Daje ona ogromne możliwości. Gotowych obrazków jest wiele. Jednak zawsze możemy także zdecydować się na wykonanie fototapety na podstawie zdjęcia, jakie osobiście wykonaliśmy na przykład w czasie wakacji.

Fototapeta lateksowa Fashion Watercolor Woman
Opracowanie: Big Trix
Podpatrzone na: Big Trix
Należy też powiedzieć, iż jeżeli chodzi o wielkość, to tutaj również jest duża dowolność. To powoduje, że można pozwolić sobie na taką ozdobę na ścianie tak naprawdę w wielu miejscach. Nawet, jeśli chcemy zagospodarować wąski pasek ściany pomiędzy blatem, a górnymi szafkami w kuchni, to doskonale będzie w tym miejscu pasowała foto tapeta z widokiem panoramicznym.

Niektórzy są wielkimi fanami plakatów. Bardzo lubią dekorować ściany dajmy na to plakatami z filmów w wersji papierowej. Druk (Tritex - dzianiny drukowane) plakatów na płótnie może być doskonałą alternatywą. Plakaty takie posiadają ładną, naturalną fakturę jak i są bardzo wytrzymałe. Jednak druk plakatów to nie koniec pomysłów.

Tak naprawdę stosując tą technikę, możemy wydrukować wiele rzeczy. Chociażby zdjęcia rodzinne, jakie będą pięknie zdobiły ściany w domu. Dobrze będzie spróbować tego typu techniki.


Inne artykuły

Znakomity sposób na błyskawiczną zmianę wystroju wnętrza

Ogródek
Opracowanie: RubyGoes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Aktualnie fototapety wyróżniają się coraz większym zainteresowaniem wśród amatorów niebanalnych i stylowych aranżacji wnętrz. Nie powinno to nikogo zaskoczyć, szczególnie jeśli będziemy mieć na uwadze najnowsze oferty udostępniane w sklepach.
2022/01/02, 07:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.