Jeśli szukasz pomysłu na przystrojenie własnego wnętrza

Chcesz zatrzymać wakacyjne wspomnienia? A może pamiętać córkę, która żyje na drugim krańcu Polski? Idealnym miejscem do ekspozycji naszych zdjęć jest ściana. Trzeba jedynie wywołać fotki. Zastanawiasz się jak wieszać ramki? Dziś kilka inspiracji związanych ze zdjęciami na ścianie.
pokój
Opracowanie: Mikhail Golub
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Zdjęciami w ramkach możemy także pozornie poszerzyć wnętrze, bądź sprawić, że będzie się nam wydawało dużo wyższe. Jak? Kiedy zawieszamy ramki w poziomie, to robimy wrażenie, że ściana jest dłuższa. A wieszając je pionowo sprawią, że pomieszczenie wyda się wysokie. Frapującą inspirację znalazłam na blogu lovinit (porady na lovingit.pl). Autorka, blogerka lou ukazuje, że tak naprawdę można mądrze łączyć różne odcienie oraz wielkości ramek w jedną, całość. Do tego pokazuje nam, jak ciekawie je połączyć z meblami. Ciekawie wyglądają spore ramki na zdjęcia z małymi fotkami ( rady). Musimy tylko dobrze dobrać tło. Jednym z oryginalniejszych miejsc na zrobienie ściany z fotkami jest korytarz. Pod ścianą można postawić ławkę, na którą damy kilka poduch. Resztę przestrzeni wykorzystujemy wieszając różnokolorowe ramki.

Jeżeli ten materiał jest dla Ciebie absorbujący, to bez wahania kliknij tu i przeczytaj te informacje (https://multiinstal.pl/zbiorniki-buforowe-psm/) - w tamtym miejscu również zobaczysz wiele ciekawych informacji.

Ustalmy jednak koncepcję – czy chcemy aby całość była uporządkowana, czy może na ścianie ma panować artystyczny nieład. W pierwszym przypadku możemy się zdecydować na zawieszenie zdjęć w rzędzie, w tej samej wielkości ramkach, albo kilka obok siebie, równolegle i symetrycznie. Druga opcja daje ich dowolność zarówno w doborze wielkości, jak i kolorów oraz wykończenia. Całość jest zależne od nas – naszej kreatywności oraz tego, czy lubimy żyć w porządku, czy może wybieramy przestrzeń artystyczną.


Inne artykuły

Jakie istnieją typy fototapet oraz jak wybrać najlepszą, żeby nadawała się do konkretnego rodzaju pomieszczenia?

czarno biała fototapeta
Opracowanie: Giuseppe Milo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wciąż bardziej modne są fototapety, możemy je napotkać w wielu mieszkaniach. Przy wybieraniu fototapety dobrze jest pomyśleć o dobraniu odpowiedniego wzoru, ważny jest tak naprawdę najlepszy pomysł i najwyższa jakość. Na jakie rzeczy w związku z tym zwrócić uwagę przed zakupem, by dobrana przez nas fototapeta okazała się trafiona w dziesiątkę?
2022/01/14, 07:42
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.