Oldskulowe mieszkanie

Nie orientujesz się, jak umeblować swoje mieszkanie? W tym ciekawym artykule podpowiadamy, że rozsądnie jest zdecydować się na oldskulowe designy. Od razu zaznaczamy, że tego typu meble nie są tanie, gdyż najlepiej kupować antyki. A te, jak można się domyślić, sporo kosztują. Jest to więc projekt dla osób zasobnych, którzy pragną umeblować lokum z dawnym smakiem, zostawiając w tyle dzisiejsze trendy, stawiające generalnie na utylitaryzm.
O ile znasz w rejonie dobrze wyposażone antykwariaty, przejdź się do nich – czasem można zobaczyć tam prawdziwe perełki. Musisz zakupić eleganckie biblioteczki, gdyż mieszkanie w stylu oldskulowym ma posiadać mnóstwo książek. Prawda jest okropna, współcześnie mało kto czyta, a w mieszkaniach bogatszych ludzi króluje fascynacja bogactwem, a nie strawą duchową. Należy rozejrzeć się za pojemnymi kuframi podróżnymi, które posłużą jako pojemnik na różne rzeczy.

Inne artykuły

Staroświeckie mieszkanie

Edukacja, książki
Opracowanie: shho
Podpatrzone na: http://sxc.hu
Nie wiesz, w jakim stylu udekorować swoje mieszkanie? W tym ciekawym artykule podpowiadamy, że warto postawić na oldskulowe wzorce. Od razu zaznaczamy, że tego typu meble nie są tanie, ponieważ najlepiej kupować antyki. A te, jak wiemy, wiele kosztują. Jest to więc wybór dla osób zasobnych, którzy chcą umeblować dom z oldskulowym gustem, olewając obecne mody, stawiające generalnie na utylitaryzm.


Domowa biblioteka
Opracowanie: http://www.shelterness.com
Podpatrzone na: http://www.shelterness.com
Należy mieć na uwadze, że lokum w dawnym stylu musi być przede wszystkim przytulne. Kup zatem wygodne meble z drewna i puchu. Nie zapominaj, że wszystko ma być pomyślane w jednolitym klimacie – jedynymi przedmiotami, które mają prawo przypominać o współczesności, są wszelkiego rodzaju sprzęty gospodarstwa domowego, takie jak telewizor czy pralka. Pokoje muszą być oświetlone blaskiej o miłej tonacji, by nadać lokum miękki charakter.

Jeżeli masz trochę wolnego czasu, możesz przebudować domowe sprzęty tak, by przypominały antyki. Komputerowi stacjonarnemu zrób obudowę steampunkową, a na biurku wstaw maszynę do pisania.

Uważasz, że wymienione informacje są absorbujące? Świetnie, zatem z pewnością szczegóły tu ścianki szklane biurowe umieszczone także Cię zainteresują.

Możesz też zbudować stylową obudowę na sprzęt telewizyjny. Sporo ciekawych gadżetów zaprojektowanych przez pasjonatów epoki wiktoriańskiej zobaczysz w cyberprzestrzeni. Warto przeznaczyć trochę pieniędzy na przedmioty, które sprawią, że twoje domostwo stanie się wyjątkowe. Poszukaj na aukcjach starych gramofonów, takie sprzęty to istny wehikuł czasu, transportujący mieszkańców do tajemniczego 19. wieku.
2021/03/02, 07:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.