Zostań wspaniałą panią domu: kilka trików, dzięki którym w Twoim mieszkaniu zagości porządek i harmonia.

Każda pani domu marzy o perfekcyjnym domu i ciągle do tego dąży. Objawia się to w małych rzeczach, gdy np. każda rzecz ma swoje stałe miejsce. Doskonała gospodyni nie tylko porządkuje przedmioty w okół siebie ale również robi to ze swoim czasem. Nie jest dla niej tajemnicą jak zatrzymać rześkość produktów, ani jak sprać uciążliwą plamę.

Zostań perfekcyjną panią domu
Opakowanie plastikowe
Podpatrzone na: roboplast.com.pl
W każdym z nas kryje się drobny pedant, który pragnie aby wszystko było idealne, posegregowane i ładnie wyeksponowane.

Zainteresował Cię powyższy komentarz z strony? Jeżeli go nie popierasz, to zapraszamy do polemiki. Każda debata jest pozytywna.

Nie musisz mieć wielkiej rodziny by chcieć mieć np. w kuchni wszystko elegancko porozdzielane. Na ratunek w tym celu przyjdą Ci opakowania plastikowe. W kuchni znajduje się mnóstwo produktów, które lepiej jest do czegoś przesypać. Do tego celu idealnie sprawdzą się opakowania plastikowe, dostępne w mnóstwie kształtach i rodzajach. Wyłoń jakieś dla siebie i raduj się porządkiem i ładnym wyglądem swojej kuchni .

Mniejsze produkty możesz przesypać - małe opakowania foliowe, woreczki będą Ci pomocne - kliknij tutaj. Pierwszorzędna pani domu nie koncentruje się tylko na półkach w kuchni. Do uprzątnięcia pozostają szafy z ciuchami. Tutaj nadadzą się również większe opakowania foliowe na ubrania. Uchronią nieużywane rzeczy lub pościel przed kurzem i zmniejszą objętość pakowanych rzeczy. Jest to rozwiązanie wyjątkowo funkcjonalne. Wszystkie estetyczne pudełka pomogą Ci się uporać z drobiazgami poniewierającymi się na widoku.

Podobny zajmujący post umieszczony jest tutaj, więc odwiedź witrynę patyczki zapachowe i zobacz, jakie informacje tam przeczytasz. One także Cię zainteresują!

Ozdobne pudła o większej pojemności przydadzą się przy rzeczach większych gabarytowo.

Nie gromadź niepotrzebnych ubrań. Nie ubierasz już jakichś ubrań, a nie są zniszczone? Przekaż je komuś potrzebującemu albo zapytaj przyjaciółki czy jej się podobają - jeśli tak to masz odpowiedź, co z nimi uczynić. Jeżeli masz problem z motywacją, dobrym wyjściem będzie zaplanowanie małych celów. Nie myśl sobie - "posprzątam dom", tylko skonkretyzuj szczegółowo co chcesz zrobić, np. umyj tylko jeden pokój bądź jedno okno.

Nie wyłącznie porządkowanie jest istotne w życiu
Nie zapominaj o swoich potrzebach - nie przekładaj sprzątania przed siebie i swoje pragnienia. Zawsze należy Ci się odpoczynek, nie ma potrzeby pracowania w domu non stop. Szczęśliwa pani domu to lepsze niż sterta wyprasowanych koszul. Ustal sobie dzień kiedy żadne powinności Cię nie dotyczą i ciesz się odpoczynkiem.
2020/01/13, 07:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.