Wygodne i stylowe rolety dzień-noc do twojego mieszkania.

Roleta dzień-noc to wygodne rozwiązanie, które pozwala na piękną dekorację okien i dostosowanie natężenia światła do aktualnych potrzeb domowników. Rolety dzień- noc charakteryzują się zastosowaniem dwuwarstwowej tkaniny o różnorodnej przepuszczalności światła, która pozwala regulować poziom natężenia promieni słonecznych we wnętrzach. Montując tego rodzaju rolety można korzystać z dziennych promieni światła i nie narażać się ciekawskie spojrzenia sąsiadów. Naprzemienny układ pasów przepuszczających i zatrzymujących światło pozwala na stworzenie niepowtarzalnego klimatu we wnętrzu.


Rolety zewnętrzne
Opracowanie: Nina Matthews
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Roleta dzień-noc stosowana jest do okien PCV, z aluminium lub z drewna.Prosta i solidna konstrukcja czyni ją bardzo atrakcyjną cenowo osłoną do okna. Roleta dzień-noc wspaniale nadaje się do aranżacji i zaciemnienia biura, pokoju dziennego, toalety albo bawialni. Bardzo eleganckie, a zarazem praktyczne tkaniny rolety dzień-noc to tkaniny, składające się pasy przezroczyste i zaciemniające.

Nałożenie dwóch warstw tkaniny - jedna na drugą i przesuwanie ich względem siebie, daje mnogość możliwości regulacji poziomu nasłonecznienia czy przyciemnienia pomieszczenia.To najnowsza oferta wśród ozdobnych osłon okiennych, która cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. Ta nowoczesna tkanina, zwana także zebrą lub duo, pozwala regulować w dokładny sposób rozproszenie światła we wnętrzu, od całkowitego naświetlenia aż do zaciemnienia. Cała oferta: link.

Dzieje się tak dzięki zastosowaniu podwójnej warstwy materiału, co pozwala uzyskać efekt podobny do tego w żaluzjach poziomych. Poprzez odpowiednie ustawienie materiału przy opuszczonej rolecie można oglądać widoki na polu. Roleta dzień-noc zastępuje wszystkie dotychczasowe zasłony na okna - takie jak żaluzje, zasłonki czy firany.

Chciałbym zaprosić Cię na moje www (https://dobra-perspektywa.com/projekt-wnetrza/). To nowiutka witryna, która posiada wiele dobrych wpisów. Miło będzie również, jeżeli zamieścisz opinię.

Okna mające roletę dzień-noc, tworzą wyjątkowy charakter całego wnętrza.


Seria rolet Blackout marki Prakto
Opracowanie: Franc Gardiner
Podpatrzone na: Franc Gardiner
Rolety dzień-noc to nowy system rolet, który za sprawą jednej rolety pozwala na utrzymanie światła w pomieszczeniu, ale również całkowite jego zablokowanie. Lekki i ergonomiczny wygląd oraz przyjemne dla oka materiały podniosą komfort i intymność każdego pomieszczenia oraz zabezpieczą przed nadmiernym nasłonecznieniem. To niezwykle prosty, praktyczny i solidny system wzbogacony wieloma sposobami bezinwazyjnego montażu. Roleta dzień-noc pozwoli nie tylko osłonić wnętrze przed promieniami słońca, ale też może zastąpić zasłonki i firanki oraz posłużyć jako element aranżacji pomieszczenia.
2021/12/30, 07:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.