Użycie wyrobów typu lacobel

Meble kuchenne nie mogą istnieć bez blatów. Skonstruowane są na podłożu płyty wiórowej. Dzięki współczesnej technologii blaty kuchenne łączy bogate wzornictwo, estetyka, prostota montażu i pielęgnacji z solidnością i solidnością na działalność rozlicznych czynników zewnętrznych.


Kuchnia
Opracowanie: slemon810
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Blaty kuchenne (tu) są odporne na dużą ciepłotę, co zezwala na ustawienie bezpośrednio na blacie naczynia z gorącą potrawą. Są także wytrzymałe na działalność pary wodnej, a środki do utrzymania czystości nie są w stanie naruszyć ich nawierzchni.
Do kreacji ślicznej, współczesnej aranżacji kuchni doskonale nadaje się szkło lacobel.


Zastosowanie tego szkła optycznie zwiększa przestrzeń i daje niepowtarzalne doznanie optyczne.
Szkło lacobel cieszy się wziętością nie jedynie ze względu na jego jakość, lecz i dużą paletę zabarwień. Lakier przykrywający przestrzeń tafli, nadaje jej trwałość, również poręcza, że jej wygląd i kolor wraz z upływem czasu, nie ulegną odmianie. Farba używana w trakcie produkcyjnym jest przyjazna dla środowiska. Znaczy to, że nie obejmuje materiałów chemicznych, również metali ciężkich, które wpływałyby negatywnie na otoczenie.

Szkło lacobel jest bardzo łatwe w utrzymaniu higieny, dlatego że ma jednorodną i równą nawierzchnię. Zanieczyszczenia myje się płynem do mycia szyb i wyciera do sucha.
Lacobel niezwykle łatwo się montuje na wyjątkowym kleju, bądź na taśmie samoprzylepnej. Szklany panel z lacobelu musi byś mocowany szczelnie, aby woda nie przedostała się na tylną stronę.


Szkło lacobel (http://vitrier.pl/) jest popularne i zezwala na nowoczesną, minimalistyczną aranżację obszarów.
Nie posiada fug, a jego nawierzchnia jest bezbłędnie równa, przez co jest nadzwyczaj łatwa w utrzymaniu higieny. Składanie szkła na ścianie przez wykwalifikowaną brygadę jest szybki i schludny, w przeciwieństwie do układania kafelków. Określone jest wyłącznie do stosowania wewnątrz budynków.
Szkło lacobel stało się bardzo entuzjastycznie wykorzystywanym szkłem w nowoczesnych wnętrzach i ulubionym dodatkiem konstruktorów pomieszczeń, dlatego że jego zastosowanie daje wielkie możliwości.
2020/01/10, 07:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.