Jaką butelkę na wodę wybrać, by cieszyć się z nowego nabytku?

Czy wiesz, co jest fundamentalnym elementem ciała człowieka? To woda - płyn, bez jakiego nie żylibyśmy dłużej aniżeli kilka dni. O ile bez pożywienia jesteśmy w stanie przetrwać przez miesiąc, o tyle bez wody damy radę do tygodnia. Jest nam konieczna do życia, a każdego dnia powinniśmy pić około 2,5 litra, chyba że systematycznie ćwiczymy albo pracujemy w miejscach o wysokich temperaturach, w takich wypadkach niniejsza ilość może wzrosnąć do nawet 4-5 litrów. Jednak teraz już nie będziesz zmuszony raz na parę dni kupować zgrzewki wody, wystarczy odpowiednia butelka na wodę z filtrem.


butelka na wodę
Opracowanie: The Official CTBTO Photostream
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Pomimo, iż na rynku jest sporo butelek, z których możemy skorzystać, to na wyjątkową uwagę zasługuje jedna z nich. Jest to butelka z filtrem węglowym, która sprawi, że wreszcie nie będziesz musiał wciągać do domu 5-litrowych baniaków czy też kolejnych butelek oraz buteleczek. Czym się cechuje? To nade wszystko butelka wielokrotnego użytku, toteż będziemy mogli z niej korzystać przez długi czas, wystarczy jedynie regularnie wymieniać filtr węglowy, który jest jej najistotniejszym komponentem.

Dzięki filtrowi możemy wlewać do butelki wodę prosto z kranu, nie martwiąc się o zanieczyszczenia, jakie dostają się wraz z nią. Filtr eliminuje wszystko co niebezpieczne, jednocześnie zatrzymując wartościowe dla organizmu pierwiastki oraz minerały. Nie trzeba czekać na filtrowanie wody, ponieważ zachodzi to automatycznie wraz z jej nalewaniem. Butelka z filtrem węglowym jest także niezwykle stylowa, dlatego możemy wziąć ją ze sobą tak naprawdę wszędzie, bawiąc się kolorami filtrów kiedy przyjdzie czas ich wymiany – a wystarcza na około trzysta napełnień, co jest stosunkowo dobrym wynikiem.
butelka
Opracowanie: Dan Markeye
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Dobrze też kupić dzbanek z filtrem, by cieszyć się czystą wodą również w domu. Autor:


Nasz organizm w więcej niż połowie swojej objętości złożony jest z wody, zatem trzeba uzupełniać jej braki. Nie zastępujmy jej napojami czy za słodkimi sokami, ponieważ sama woda jest bardzo zdrowa, a jej regularne picie skutecznie eliminuje z naszego organizmu niechciane toksyny i pokonuje wiele dolegliwości, a zwłaszcza tych dotyczących żołądka, w tym zaparć czy wzdęć. Dlatego szybko zaopatrzmy się z przedstawioną butelkę, a każdego dnia będziemy mogli cieszyć się z wyjątkowego smaku wody i zadbamy o swoje zdrowie.
2021/01/18, 07:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.