Obroża dla psiaka i wiele innych akcesoriów dla zwierząt

Zdecydowana większość z nas uwielbia zwierzęta. Wśród zwierząt domowych najpopularniejsze są psy oraz koty. Każdy ze wspomnianych zwierząt ma swoich fanów. Koty w teorii są mniej kłopotliwe i mniej wymagające np. w transporcie. Z kolei tymi pupilami, które całkowicie oddają się swoim właścicielom, są psy.


Wesoły pies
Opracowanie: Anthony Crider
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Z pewnością zdarzają się wyjątki od reguły, jednak nie będziemy o nich mówić. Psy dają się tresować, często ułatwiają życie potrzebującym, np. niewidomym i zwyczajnie potrafią kochać bezwarunkową miłością. Psy są także oddanymi druhami do zabawy z dziećmi, zdarza się, że są dodatkową motywacją do częstych spacerów oraz zostaną przyjacielem, jakiego każdy z nas pragnął.

Jak radzić sobie z niefrasobliwym czworonogiem?

Podczas spacerów zazwyczaj jest z nami smycz i obroża dla psa, czasami również kaganiec (sklep internetowy Co jednak robić, kiedy nasz zwierzak ucieka z podwórka, demoluje roślinność lub pływa w basenie? Przypinanie go na łańcuchu jest najgorszym wyborem. Pies w ten sposób staje się zdziczały i po prostu nieszczęśliwy. Dobrym pomysłem w tej sytuacji okazuje się pastuch dla psa. Urządzenie to określa teren, w jakim pupil możebez skrępowania spędzać swój czas. Gdy pies (szerzej - https://legovisko.pl/) wybiegnie poza przeznaczony dla niego teren, pastuch powiadomi psa sygnałem dźwiękowym, a jeśli to nie poskutkuje, do sygnału dźwiękowego dołączony będzie impuls korekcyjny (przeczytaj więcej na stronie www). Dzięki takiemu rozwiązaniu psiak nauczy się gdzie może bez konsekwencji biegać, a których miejsc powinien unikać.

Bawiący się pies
Opracowanie: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu
Spełnij odwieczne marzenie o psie.

Nie będziesz musiał więcej w samotności wychodzić na spacer. Twoje dziecko prosi Cię o pieska od pewnego czasu? Teraz możesz mieć pewność, że Twój pies (wypróbuj produkty marki Dog Design) nigdzie nie ucieknie, nie zniszczy dekoracji ani nie wejdzie do wody bez Twojego zezwolenia. Trzeba także zapamiętać, że pies jest nie tylko fantastycznym partnerem zabaw. Nasz pupil jest także strażnikiem Twojego terenu i idealnym systemem ostrzegawczym w przypadku zagrożenia. Jedyne o czym należy zapamiętać to, że pies tak samo jak człowiek potrzebuje miłości i dobrego wychowania. Źle tresowany pies może wyrosnąć na kompana, który niespecjalnie będzie trafiał w nasze marzenie o doskonałym czworonogu.
2018/07/17, 07:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.