Informacje o naszych milusińskich
apartamentowce
Opracowanie: Wawel Service
Podpatrzone na: Wawel Service

Pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka, dlatego powinniśmy starać się zrobić wszystko, żeby dbać o jego bezpieczeństwo

Wszyscy, którzy lubią zwierzęta, twierdzą, że pies jest najwierniejszym towarzyszem życia i prawdziwym przyjacielem. Trzeba więc postarać się odwdzięczyć mu się za jego bezgraniczne przywiązanie oraz dbać o jego zdrowie.


Kot
Opracowanie: Matthias Ripp
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jeśli planujesz w niedalekiej przyszłości umieścić w swoim domu kota – powinieneś zaczerpnąć trochę informacji i porad na temat regół posiadania zwierząt w domu.

W brew wszelkim nadziejom, posiadanie kota w domu nie jest takie łatwe i jasne. Chociaż te stworzenia są zazwyczaj przyjacielsko nastawione do swoich właścicieli, lokatorów i zupełnie nieznanego grona, gości – wymagają starannej i odpowiedniej opieki oraz warunków. Zależnie od tego, czy zwierzak będzie domową atrakcją rodzinną bez wyprowadzania na dwór, czy typowo podwórkowym rozrabiaką – przygarnięcie kota jest związane z kilkoma zobowiązaniami.
wycieczki
Opracowanie: Wawel Service

W obecnych czasach ludzie coraz roztropniej podchodzą do spraw związanych ze zdrowiem swoim oraz swojej rodziny

Ryby są bardzo zdrowe i zdaje sobie z tego sprawę na pewno każde dziecko. Jeżeli chcemy ograniczyć spożywanie czerwonego mięsa, to wydaje się to możliwe, ale mimo wszystko powinniśmy się ze sto razy zastanowić czy powinniśmy to robić także z rybami.


W obecnych czasach ludzie coraz roztropniej podchodzą do spraw związanych ze zdrowiem swoim oraz swojej rodziny

Zrozumienie tego, jak jesteśmy w stanie korzystnie wpływać na własne zdrowie rośnie u coraz liczniejszej grupy rodaków z każdym rokiem.
preparaty dla gołębi
Opracowanie: prilfish
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Preparaty dla gołębi - leki wzmacniające, zwiększające wytrzymałość oraz kondycję

Sklepy online posiadają w swej ofercie liczne preparaty oraz witaminy dla gołębi. Są to preparaty różnego rodzaju, które posiadają zróżnicowane działanie. Systematyczne podawanie gołębiom witamin oddziałuje na ich zdrowie i zezwala cieszyć się lepszą kondycją, wobec tego niewątpliwie winniśmy zaopatrzyć się w dobre medykamenty i witaminy.

Specjaliści coraz częściej zalecają wprowadzanie witamin i odpowiedniej karmy do diety naszych psów

Każdy właściciel psa pragnie, by wtórował mu on przez jak najdłuższy czas oraz próbuje należycie troszczyć się o jego wigor. Wszelkie szczepienia, odwiedziny kontrolne, interwencje w momencie nagle występujących schorzeń są bardzo znaczące oraz pozwalają uniknąć trudnym sytuacjom. Powinno się natomiast wiedzieć, iż odnośnie wielu ras czworonogów wszelkie schorzenia znajdują swój początek w szkodliwej diecie, zaś w szczególności te, które są niejako przypisane do konkretnych ras - zachodzą z tego powodu zdecydowanie szybciej.
koń
Opracowanie: Sara Mofford
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pomysły i sposoby na ciekawe wykorzystanie wakacyjnego okresu, plusy wyjazdów na obozy konne.

Wakacyjne miesiące to dla dzieci i młodzieży okres beztroskiej zabawy i odpoczynku. Przez dwa wolne miesiące da się zrobić rzeczywiście dużo interesujących rzeczy, jeśli tylko się miało na to ochotę. Niestety nadal są młodzi ludzie, którzy każdą wolną chwilę spędzają na graniu w gry, a przecież można tak dużo robić.
karma dla psów
Opracowanie: Tom Woodward
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Karma dla psów musi być dopasowana do ich potrzeb

Okazuje się być wiele jednostek, które traktują swojego psa tak jakby okazał się następnym członkiem ich familii, który ma wszystkie prawa do odpowiedniego życia. Dlatego pies sypia z nimi w łóżku, zabierany jest wszędzie gdzie tylko oni się zjawiają, kupowane będzie mu dobre ubranie, żeby zimą nie dało mu się we znaki zimno. Wszystko po to, aby czuł się ważny i wiedział, że okazuje się być kochany, lecz jednocześnie do jedzenia dostaje przede wszystkim to, co zostało z obiadu oraz czego nie zjedli kolejni członkowie rodziny.
żwirek silikonowy dla kota
Opracowanie: Jeroen Werkman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Impuls
Opracowanie: onnola
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czym jest przedszkole dla psów?

W okresie szczenięctwa psiaki chłoną wiedzę niczym gąbka, natomiast to czego się w owym czasie przyuczą pozostanie w nich na całe psie życie.


Czym jest przedszkole dla psów?

Dobrze socjalizowane i prowadzone szczenię wyrośnie na dobrze wychowanego a także ułożonego dojrzałego psa, jaki z ogromną radością będzie towarzyszył nam we wszystkich sprawach życia .
naszyjnik
Opracowanie: Fabio Téllez
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Poradnik tresera

tresura pieska wymaga od właściciela stosownego podejścia szkoleniowego, informacji a także przede wszystkim praktyki.


Poradnik tresera

Każdy czworonóg – bez względu na to czy mamy do czynienia z małym Yorkiem, bądź z Bernardynem – powinien zostać odpowiednio przeszkolony.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.