Ekologia
kosmetyki naturalne
Opracowanie: ORGANIC THERAPY

Dlaczego warto jest dziś skorzystać z produktów ekologicznych i jak je wybierać?

Obecnie, dosyć ogromnym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju artykuły ekologiczne, wytwarzane z naturalnych składników. Z jakiego powodu? Głównie przez wzgląd na fakt, że ludzie starają się być rozsądnymi konsumentami, wolą kupować mądrze i decydować się jedynie na artykuły najlepszej jakości. Sporo mówi się na przykład o chemicznych dodatkach w jedzeniu, konserwantach, cukrze, barwnikach czy substancjach zapachowych. Z jakiego względu warto jest dzisiaj nabywać produkty posiadające ekologiczny charakter? O czym koniecznie należy pamiętać, kiedy stoi się przed sklepową półką?
Nowe wyciągi kuchenne firmy Miele
Opracowanie: Miele Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Miele Sp. z o.o.

Doceniajmy wielkie znaczenie oświetlenia LED!

XXI wiek jest niesamowity - to znaczy XXI i końcówka XX-wieku. Głównie z tego powodu, że mamy wreszcie sporo możliwości. Przykładowo mamy możliwość wejść sobie do jakiegoś sklepu, a następnie wybrać oświetlenie ledowe.
fotoobraz nieba
Opracowanie: brett jordan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Elektrownie fotowoltaiczne jako nowoczesny element krajobrazu w Polsce

W czasach innowacyjnych technologii w krajobrazie naszego kraju coraz częściej pojawiają nowe aparaty produkujące różnego rodzaju energię. Powstają one dzięki np. fotowoltaice -dziedzinie nauki i techniki zajmującej się wytwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną.


Elektrownie fotowoltaiczne jako nowoczesny element krajobrazu w Polsce

Ma obecnie coraz szersze zastosowanie z dwóch decydujących powodów: ekologicznych - w każdym miejscu tam, gdzie ekologia ma większe znaczenie aniżeli ekonomia i praktycznych - promieniowanie słoneczne jest właściwie wszędzie osiągalne.
woda
Podpatrzone na: http://www.morguefile.com/

Ekologiczne gospodarstwo domowe

Ekologia jest od jakiegoś czasu modna. Możemy sobie kupić komórki skonstruowane z półproduktów powstających z przetworzonych odpadów. W spożywczaku obok naszego domu stoisko ze zdrową żywnością rozrasta się o wciąż nowsze artykuły. To bardzo dobrze że myślenie ekologiczne rośnie. Co natomiast wykonać, gdy nakazane rozdzielanie śmieci to za mało?
sok
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Soki – z jakiego powodu mają tak duże znaczenie w codziennej diecie i w jaki sposób je dziś prawidłowo wybierać?

Soki owocowe cieszą się ogromną popularnością i stanowią integralny element diety dużej części osób. Dlaczego? W szklance soku obecnych jest sporo witamin i minerałów, a na dodatek jest to bardzo smaczny napój. Soki bowiem zawierają naturalnie obecne w owocach cukry. Stanowią więc ciekawą alternatywę dla słodzonych napojów. Szklanka soku może z łatwością zastępować jedną z pięciu zalecanych porcji warzyw i owoców dziennie. Godne uwagi są również soki przygotowywane z warzyw. W przeszłości soki robione były własnoręcznie, przy użyciu sokowirówki. Dziś, sporo osób decyduje się na łatwiejsze rozwiązanie, jakim jest zakup soków w sklepie. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie oferowane produkty są zdrowe. Jak w takim razie prawidłowo wybrać sok?
naturalne rodzynki
Opracowanie: Christian Schnettelker
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dbanie o dietę w obecnych czasach, nie jest wcale takim łatwym przedsięwzięciem.

Tak naprawdę bardzo dużo artykułów, jakie możemy zakupić w powszechnych sklepach, posiada we własnym składzie, różne związki szkodliwe dla naszego zdrowia. Dlatego należy przede wszystkim sprawdzać nie tylko skład kupowanego produktu, ale także zastanowić się nad tym, czy nie lepiej zmienić źródło dokonywania sprawunków. Jedzenie ekologiczne powstaje na podstawie naturalnych obróbek.
wnętrze skandynawskie
Opracowanie: Dekoral.pl
Podpatrzone na: Dekoral.pl

Marka House Doctor – w jaki sposób dobrać idealne dodatki w skandynawskim stylu do domu?

Zastanawiasz się, w jakim charakterze urządzić swoje mieszkanie? Powinieneś uwzględnić rewelacyjny, naturalny klimat skandynawski, w którym specjalizuje się marka House Doctor. Pragnie ona zapewnić każdemu klientowi możliwość zaaranżowania swojego lokum w naprawdę ekologicznym stylu. Jednym z jego głównych wyróżników jest minimalizm. Jak wybrać właściwe dodatki?
Wnętrza
Opracowanie: Lotari
Podpatrzone na: Lotari

Niesamowity design w przytulnym mieszkaniu

Design to słowo, pod którym kryje się dużo znaczeń. Chociaż kojarzy się z dobrym gustem, to dla każdego znaczy coś zupełnie innego. Czym jest design i jak należygo odczytywać? Jaka jest reguła designerskiego wnętrza? I czy w ogóle coś takiego istnieje? Na pierwszy rzut oka pojęcie design kojarzy się z minimalistycznym stylem.

Stosując kubły na odpady segregowane dbamy rzeczywiście o środowisko?

Jeszcze do niedawna niewiele osób było zainteresowanych tym, co dzieje się z produkowanymi przez nas śmieciami. Dzisiaj, kiedy nie tylko wzrosła świadomość ekologiczna, ale i gdy coraz kosztowniejszy jest wywóz śmieci, warto pomyśleć nad tym, w jaki sposób można równocześnie chronić środowisko i nasze finanse.
Oświetlenie ledowe
Opracowanie: Omar Bárcena
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Światła inne niż zwykłe

W dzisiejszych czasach wszystko musi być przyjazne dla środowiska. Świadomość ludzi jest coraz większa względem tego, co można dobrego zrobić dla naszej planety. Pojęliśmy, że dobra ziemi są wyczerpywalne i powinniśmy o wszelkie dobra dbać. W każdym aspekcie życia można sprawić, że w mniejszym stopniu będziemy zanieczyszczać świat, nawet taka żarówka ukazuje, w jaki sposób podchodzimy do ekologii. Dziś popularne stało się oświetlenie typu led.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.