Rozwiązania
sauna
Opracowanie: STUAimages
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szeroki wybór wśród saun – inspirujące projekty

Rynek zaskakuje swoich klientów nieprzerwanie, szczególnie w zakresie nowoczesnych saun. Producenci spieszą z wprowadzaniem różnorodnych udoskonaleń, które są nie tylko użyteczne, lecz także atrakcyjne wizualnie.
komoda z szerokim blatem
Opracowanie: BobMacInnes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Urządzasz mieszkanie? Zaangażuj projektanta

Osoby, które współcześnie żyją w Polsce, prowadzą znacznie dostatniejszy żywot niż ich rodzice kiedyś. Państwo w końcu w znaczącym stopniu się rozrosło ekonomicznie, toteż mieszkańców stać na korzystanie z licznych usług, zadedykowanych do niedawna dla najbogatszych.
Dom
Opracowanie: Arto Brick
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szkło w domu? Sprawdź, w jaki sposób najlepiej je zastosować

Zastanawiasz się nad nowoczesnymi rozwiązaniami we własnym domu? Powinieneś wziąć pod uwagę modny obecnie materiał, którym jest szkło. Szkło w domu, jeśli tylko jest odpowiednio obrobione, umożliwia uzyskanie fantastycznego charakteru lokum, w którym mieszkamy. Jak można je wykorzystać?
szafka
Opracowanie: babrzkr
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak wygląda fantazyjny świat dzieci w realu

Nie ulega wątpliwości, że dzieci zupełnie inaczej patrzą na świat niż dorośli. Zdaniem maluchów świat jest i winien być bajkowy. Co to oznacza? To znaczy, że wszystko powinno być możliwe, a jednocześnie pięknie, bajkowo wyglądać. Ci dorośli, którzy zdają sobie z tego sprawę starają się przełożyć fantazje dzieci na praktyczny język. Służą temu chociażby oryginalne aranżacje pokoi dla dzieci.
instalacja

Frapująca oraz oryginalnqa aranżacja wnętrz z fototapetami

Czasami wyłącznie detal wystarczy, by odświeżyć wnętrze naszego salonu, jadalni czy sypialni. Warto z tych drobnostek korzystać, ponieważ odświeżanie całego pomieszczenia jest nierzadko czasochłonne, niełatwe i kosztowne.
Drewno ponownie w modzie!
Opracowanie: Le Pukka concept store
Podpatrzone na: Le Pukka concept store

Wszechstronne leczenie stomatologiczne, co to faktycznie oznacza?

Nie bez powodu słyszy się, że piękny uśmiech jest wizytówką jego posiadacza. Jest jedna z naczelnych rzeczy, na którą zwraca się atencję w kontakcie interpersonalnym. To zdecydowanie od niego zależeć może, czy zostaniemy przyjaciółmi czy też nie.
mieszkanie, wnętrze
Podpatrzone na: flickr.com

Dokonaj zmiany w domu w parę chwil

Zrobienie gruntownego remont dowolnego pokoju w naszym domu związane jest z niemałymi wydatkami. Są jednakże sposoby, które pozwalają na uzyskanie interesujących efektów przy niedużych nakładach gotówki.
kafelki

Nowoczesne oświetlenie w domu, czyli jak lampy ledowe stały się częścią wyposażenia wnętrz

Nawet jeżeli ktoś mieszka w dawnym budownictwie, a także w tym z lat Peerelu, to chce, by mieszkalne wnętrza prezentowały się o wiele bardziej okazale niż np. obskurna elewacja. Obecnie projektanci wnętrz mają miliony pomysłów, jak ładnie i funkcjonalnie wyposażyć poszczególne pomieszczenia wydając przy tym niepokaźne sumy.
oświetlenie ogrodu

Sprawdź w jaki sposób sensownie oświetlenie

Jeśli myślimy o światłach w domu, to często przychodzą nam do głowy przeróżne pomysły. Niektóre są niesamowicie trafne a inne niezbyt. Bo rzeczywistość jest taka, że nie we wszystkich pomieszczeniach w mieszkaniu będzie sensowny przykładowo żyrandol z wentylatorem. Ogółem, gdy chodzi o żyrandole z wentylatorem to będą one odpowiednie, ale w pomieszczeniach, które są we właściwy sposób zaaranżowane.
designerskie dywany
Opracowanie: Sam DeLong
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Udekoruj swoje mieszkanie w fascynujący sposób

Kiedy kupujemy nasze pierwsze lokum, jesteśmy na pewno bardzo podnieceni, bowiem w końcu mieszkamy na swoim. Lecz jedynie Kupno nie wystarcza, musimy również właściwie udekorować swoje wnętrze.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.