Kuchnia
wyposażenie kuchni, drewno, meble
Opracowanie: Brett and Sue Coulstock
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sposoby na umieszczenie ławy z drewna przy oknie

Najfajniejsze miejsce rozmów dziewuszek z mojej rodziny? Jasne kuchenny kącik, w którym jest ława i stół. To tam przesiadujemy i rozmawiamy, gdy tylko biorę urlop i mam możliwość przyjechać do rodziców.
Opracowanie: „StudioZ Projektowanie i Aranżac

Urządź sobie mieszkanie

W życiu każdego człowieka nadchodzi taki czas, kiedy decyduje się na nabycie własnego mieszkania. Zwiedzanie swoich przyszłych wnętrz, w następnej kolejności postanowienie o zakupie, zaś na koniec wyczekiwanie na odbiór kluczy to zdarzenia pobudzające wielkie uczucia. Jeszcze więcej wrażeń przybywa, kiedy stajemy się w końcu właścicielami wymarzonego domu. Wtenczas zaczyna się opowieść o nazwie aranżacja wnętrz, bądź – jak kto woli – urządzenie mieszkania.
kuchnia, wystrój, wnętrze
Opracowanie: Centrilobular
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Odnawiając kuchnie warto rozważyć białe meble. Z całą pewnością jest to designerskie rozwiązanie.

Odświeżasz kuchnię? Zastanów się nad zaaranżowaniem jasnej kuchni. Podczas wybierania białych mebli optymalnie jest nie wybierać tych z płyt laminowanych, tańszych i mniej trwałych. Niezbędność Komponowania tych tworzyw na jej krawędziach sprawia, że tam robi się rewelacyjne miejsce do zbierania się brudu.
wnętrze łazienki
Opracowanie: Kendyl Young
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

5 pomysłów na ciekawą aranżację umywalki łazienkowej

Odpowiednio dobrana umywalka może okazać się znamiennym elementem wystroju łazienki, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę nie tylko same gabaryty, ale także kształt i kolor. Warto zdecydować się na bardziej wyszukane propozycje, przykładowo w kwadratowej formie. Takie umywalki są bez wątpienia ciekawe wizualnie, ale także bardzo komfortowe w codziennym użytkowaniu.
kuchnia
Opracowanie: Mebel RUST
Podpatrzone na: Mebel RUST

Gotowanie rozmawianie

Od czasu w którym stała się domowym centrum dowodzenia, w kuchni musi znaleźć się miejsce, także na popijanie kawy, odrabianie lekcji, pracę, plotki i rodzinne spotkania.
Możemy tu nie tylko przygotowywać posiłki, ale i odpoczywać. Nawet jeżeli nie jest wiejsko-sielska czy stylowa, a minimalistyczna i biała jak laboratorium. Bo w kuchni sterylność i perfekcja nie są najważniejsze! Dom wygląda zupełnie inaczej, jeśli nie kojarzy się ona tylko z obowiązkami i gotowaniem.
garnki
Opracowanie: zenjazzygeek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W czym gotować potrawy? Poszukujemy najlepszych naczyń, które zdadzą egzamin w każdej rodzinie

Kiedy para podejmuje ważną decyzję i chce zamieszkać razem, najczęściej rozpoczyna wspólne budowanie nowego gospodarstwa domowego od rzeczy dużych – mebluje sypialnię, wyposaża pokój gościnny, wybiera pojemne szafy do garderoby. Na początku zadowala się drobiazgami, rozwiązaniami tymczasowymi, żeby z biegiem czasu uzupełniać dobytek o rzeczy na lata.
apartamenty
Opracowanie: Phillip Pessar
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kuchnia to najistotniejsze pomieszczenie w niejednym mieszkaniu - to źródło rodzinnego ogniska

Od czasów naszych prababć zwykle w naszych rodzinach bywa tak, że kuchnia była centrum życia. To tam wszyscy schodzili się na wspólne obiady. To tam koleżanki, które wpadły na popołudniowe ploteczki, siedzą z nami pijąc herbatę i delektując się domowymi wypiekami.
Sypialnia w jasnych barwach
Opracowanie: Sofitel Dubai Downtown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kontrast albo ta sama kolorystyka

Jeżeli tworzymy wystrój wnętrza, zawsze w końcu przychodzi taki moment, by pomyśleć o kolorach. Ważny jest tu nie tylko dobór konkretnych barw, ale też to, jak współgrają one pomiędzy sobą. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać dużą liczbę odmiennych barw lub wybrać kolory zbliżone. Jakie rozwiązanie jest lepsze?
kuchnia
Opracowanie: Stone Connection Polska
Podpatrzone na: Stone Connection Polska

Piękne kuchnie - zestawienie

Czyli... jak zapobiegać zagraceniu, wykorzystać każdy kącik, oraz oszczędzać czas.
Umeblowanie mieszkania tak aby było wygodne i przyjazne jest nie lada problemem, szczególnie gdy dysponujemy niezbyt dużą przestrzenią.
Opracowanie: Anolon, Beka, Circulon, Silit, S

Użyteczna kuchnia czyli akcesoria kuchenne każdej pani domu.

Kuchnia to raj wielu z nas. Tutaj niesamowicie ważne są przybory jakimi się posługujemy. Do prawidłowego szykowania potraw często konieczne są odpowiednie akcesoria kuchenne. Pośród takich właśnie wymienić można noże, które są podstawą, biorąc pod uwagę właściwe poruszanie się w tym rejonie życia i tak naprawdę konieczne do wykonania nawet zwykłej potrawy. Potrawy może i proste, lecz da się przyrządzać je specjalnymi narzędziami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.