Kuchnia
Zakupy w sklepie internetowym
Opracowanie: Emily Conwell
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kartki świąteczne są świetną niespodzianką

Czasami niewiele potrzeba wydać aby nabyć ciekawe przedmioty. Jeśli popatrzymy na propozycje z różnych marketów, to ma szansę się okazać, że nie wydając zbyt sporo pieniędzy mamy szansę osiągnąć ciekawy rezultat, przy wyposażeniu mieszkania. To właśnie powoduje, że trzeba się zastanowić, które z propozycji będą dla nas odpowiednie i na czym powinniśmy się skoncentrować podczas zakupów.
narożny blat kuchenny
Opracowanie: Tom Chapman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Ostatnio miałam okazję zapoznać się z niezbyt popularną firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą tzw. małych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

Nie od dziś wiadomo, że w kuchni najchętniej prowadzi się rozmowy. U nas również tak jest. Mimo że włożyliśmy z mężem dużo wysiłku w urządzenie wygodnego i jasnego salonu, często podejmujemy gości w kuchni. Szczególnie, gdy jest to rodzina lub bliscy przyjaciele.
lampy
Opracowanie: Vita
Podpatrzone na: Vita

W jaki sposób wybrać światła do domu?

Od zarania dziejów światło wyznaczało nam rytm dnia. Smaczne śniadanie w zalanej słońcem kuchni zapowiada dobry dzień. Z kolei kiedy przygotowujemy się do snu, zależy nam by się wyciszyć i uspokoić. Odruchowo więc wyłączamy jaskrawe lampy.
kuchnia
Opracowanie: RBerteig
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jeśli ktoś potrzebuje fantastycznej zmiany w kuchni, musi zapoznać się z ofertą firmy Amica – przychodzi rewolucja

Każda kobieta wie, iż kuchnia powinna być właściwie wyposażona, by gotowanie okazało się czynnością, która niesie ze sobą ogromną dawkę szczęścia. Każda firma, która to rozumie i potrafi wyprodukować sprzęt warty uwagi powyższej przedstawicielki płci żeńskiej, zwycięża na samym początku. Od zawsze umiała to czynić Amica. Ponadto – umie to czynić nadal.
niebieskie, ozdobne butelki ze szkła do kuchni
Opracowanie: Amanda Halprin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób mamy okazję elegancko zaprojektować swoją kuchnię?

Przed kilkoma miesiącami doszedłem z małżonką do tego wniosku, że jakby nie patrzeć musimy nareszcie spełnić swoje ogromne marzenie, mianowicie wyremontować kuchnię. Odwiedziliśmy biuro architektoniczne - ciężko było się nam w sumie jakoś zdecydować, bo projektów jest bardzo dużo. Pragnę zatem powiedzieć, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, jeśli w rachubę wchodzi remontowanie kuchni.
Opakowanie plastikowe
Podpatrzone na: roboplast.com.pl/

Zostań wspaniałą panią domu: kilka trików, dzięki którym w Twoim mieszkaniu zagości porządek i harmonia.

Każda gospodyni chce o perfekcyjnym mieszkaniu i stale do tego dąży. Przejawia się to w drobnych szczegółach, kiedy np. każda rzecz ma swoje stałe miejsce. Doskonała gospodyni nie tylko porządkuje przedmioty w okół siebie ale również robi to ze swoim czasem. Nie jest dla niej tajemnicą jak utrzymać rześkość produktów, ani jak wyprać uciążliwą plamę.
Opracowanie: „StudioZ Projektowanie i Aranżac

Urządź sobie mieszkanie

W życiu każdego z nas nadchodzi taki czas, w którym decyduje się na zakup własnego mieszkania. Oglądanie swoich przyszłych wnętrz, później decyzja o zakupie, zaś na koniec oczekiwanie na odbiór kluczy to zdarzenia budzące wielkie uniesienia. Jeszcze więcej adrenaliny przybywa, jak zostajemy w końcu właścicielami wymarzonego domu. Wtedy rozpoczyna się opowieść nazywające się aranżacja wnętrz, albo – jak kto woli – urządzenie mieszkania.
wyposażenie kuchni, drewno, meble
Opracowanie: Brett and Sue Coulstock
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sposoby na umieszczenie ławy z drewna przy oknie

Ulubione miejsce rozmów dziewuszek w rodzinnym domu? Jasne że kuchnia, w którym jest ława ze stołem. To tam spotykamy się i plotkujemy, gdy tylko mam chwilę i mogę odwiedzić bliskich.
stoły
Opracowanie: Blogging Dagger
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pokaźna i piękna kuchnia to chluba każdego mieszkania. Istnieje wiele interesujących koncepcji na zagospodarowanie takiego miejsca

Istnieje wiele domostw, w których to kuchnia jest stanowi centrum, gdzie gromadzą się domownicy i przyjmowani są goście. Nie jest do końca jasne, dlaczego tak jest|, ale może duża rolę odgrywa niepowtarzalna atmosfera tego miejsca, w którym przygotowanie potraw idealnie pasuje do prowadzonych konwersacji. Kuchnia dla domowników to zazwyczaj miejsce spożywania wspólnych posiłków, lecz jeśli zaproszeni goście wolą przebywać w kuchni niż w salonie, to jest to znak, że kuchnia stała siępunktem centralnym domu.
akcesoria do kuchni
Opracowanie: jo-marshall (was Jo-h)
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nieduża kuchnia - wielki kłopot.

Żeby wygodnie i komfortowo móc przygotowywać w kuchni jedzenie, bardzo przydatne jest posiadać do tego celu pomieszczenie na tyle obszerne, aby nie tylko swobodnie móc się w nim poruszać, ale żeby zmieściły się w nim wszystkie potrzebne urządzenia i kuchenne akcesoria. W budowanym własnoręcznie domu przeważnie duży fragment powierzchni wydziela się w tym właśnie celu, lecz mając do użytku gotową kuchnię w bloku, trzeba i w takich sytuacjach jakoś sobie radzić. Wtedy niezwykle przydatne stają się wszelkiego typu usprawnienia przeznaczone właśnie do niedużych pomieszczeń kuchennych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.