Wrocław
mieszkanie z książkami
Opracowanie: Martin Pulaski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Perfekcyjne i nowoczesne wnętrza we Wrocławiu - jak je stworzyć

Gdy marzy nam się wspaniałe mieszkanie lub niesamowity dom najlepiej poprosić o pomoc profesjonalistów. Bo w rzeczywistości aranżowanie czterech kątów to sztuka. Często zapominamy o tym, że znaczenia ma każdy detal.
kuchnia
Opracowanie: Robert Kintner
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kłopotliwy remont domu - przeczytaj nasz zwięzły poradnik i nigdy nie przejmuj się remontem

Dla wielu osób urządzenie mieszkania może się kojarzyć z ogromnym logistycznym wyzwaniem a do tego sporymi kwotami, które muszą być wydane. Faktycznie aby remont był przeprowadzony porządnie, to nie można oszczędzać ani na materiałach, ani na ludziach do robót, a wszystko to najczęściej musi kosztować. Lecz odpowiednie rozplanowanie robót i poszukanie tanich a przy tym dobrych rozwiązań będzie mogło w znacznym stopniu zmniejszyć koszty.
Nowoczesna aranżacja kuchni
Opracowanie: Jeremy Levine
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dlaczego opłaca się współpracować z dobrym aranżerem wnętrz w swoim mieście?

Dekoratorem bywa każdy z nas choć jednorazowo w życiu, a jeśli przeprowadzamy się wczuwamy się w tę rolę wielokrotnie. To smutne, jednak zdarza się, że nie jesteśmy całkiem zadowoleni z rezultatów naszych działań. W lokum mamy zbyt mało miejsca, te i owe rzeczy postawione są w złym kącie pokoju, a wielokrotnie nie można tego przemeblować przez wzgląd na niedobór złącza elektrycznego ub też bliskość drzwi.
Kuchnia
Opracowanie: RBerteig
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wspaniałe wyposażenie do kuchni

Nieraz spotkaliśmy się z opinią, że kuchnia jest sercem domu. Fakt, tutaj zwykle gromadzi się dobra energia, życzliwość, zapach potraw i sprzyjająca długim rozmowom atmosfera.
biuro
Opracowanie: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Zehnder Polska Sp. z o.o.

Rynek nieruchomości we Wrocławiu w dobie dekoniunktury

Dzięki dużemu zaciekawieniu udziałowców Wrocławiem, miasto to zaczęło się dynamicznie rozwijać. Zaraz po stolicy naszego kraju jest ono współcześnie jednym z najogromniejszych rynków powierzchni biurowych w w naszym kraju. Dzieje się tak też, dlatego, ponieważ Wrocław jest znakomicie położony.
Lustro na wymiar, łazienka
Opracowanie: Da-Bud
Podpatrzone na: http://www.da-bud.pl

Czy aranżacja przestrzeni wymaga projektanta? Gdy motywem przewodnim jest lustro sprostasz temu sam

Wystrój wnętrz jest niewątpliwie bardzo ciekawym zajęciem. Nigdy wcześniej nie parało się tą aktywnością tak wiele osób. Czasami zatrudniamy do tego zadania projektanta, lecz wielokrotnie sprawia ono przyjemność nam samym. Ile raz zanurzymy się Internet w poszukiwaniu nowych pomysłów, tyle razy natkniemy się na coś innego. Stylów, według których mamy możliwość udekorować swój dom jest naprawdę mnóstwo.
Opracowanie: GAVIN

Projekty z najwyższej półki dostępne we Wrocławiu w niskiej promocji

Znakomite opcje, które są w naszym przedsiębiorstwie w standardzie, wybierane są bardzo ochoczo. Ceniona marka dokłada wielu starań do tego, by docierać do zdumiewającego grona klientów. Patrząc na projektowanie wnętrz Wrocław wygrywa znacząco, zwłaszcza jeśli zestawimy dolnośląską stolicę z innymi miastami w kraju. Ciekawe i niedrogie opcje wprowadzane są systematycznie do ofert. Upraszcza to klientom znalezienie odpowiednich dla siebie opcji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.