Dom
oświetlenie
Opracowanie: Christine Warner Hawks
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie jako istotna część wystroju mieszkania. Dlaczego warto czasami zaryzykować kupując oryginalne produkty?

Wybór lamp do wnętrz to kwestia bardzo istotna. Oprócz faktycznej funkcji w dostarczaniu światła, jak też wytworzenia w domu właściwego klimatu, jest też jeszcze inna kwestia, o które nie można zapomnieć. Chodzi o funkcję dekoracyjną. To też lampy bowiem, mają wpływ na aranżację. W jaki sposób to się dzieje oraz jak je dobierać, by efekt był właśnie taki jak chcemy?
Wnętrze mieszkania
Opracowanie: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Super praktyczne akcesoria przydatne w domu oraz w podróży

Domowe gadżety nie muszą być nudne, a przydatność i design to naprawdę dobrana para. Czasami nawet małe i zupełnie niepozorne gadżety mogą być prawdziwą ozdobą domu, a większość z nich jest tak pomysłowa i wielozadaniowa, że doprawdy trudno nie docenić ich projektantów. Nowoczesne surowce, niebanalne desenie a także piękne kolory to ich znaki rozpoznawcze.
szafka
Opracowanie: Paul Flint & Company
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Projektuj swój korytarz z dogodnymi meblami, żeby cieszyć się jego komfortem i pięknem

Przedpokój to pomieszczenie, w którym witamy gości, jak również czasami przyjmujemy interesantów lub przyjaciół, którzy zaszli załatwić jakąś ważną sprawę. To oczywiste, że chcemy, aby to pomieszczenie wyglądało tak samo estetycznie jak pozostała część domu. Równocześnie jest to miejsce, w którym ubieramy się przed opuszczeniem domu, lub rozbieramy po powrocie, więc musi być wygodne.
led
Opracowanie: Nathan Duprey
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zastosuj żarówki ledowe w swoim mieszkaniu i ciesz się niezwykle efektownym oraz ekologicznym oświetleniem wnętrz

W ostatnich latach bardzo popularne staje się oświetlenie LED. Dzięki nowym technologiom możemy pięknie jak również ekologicznie oświetlić własny dom, ogród a także podjazd albo powierzchnie handlowe.
kuchnia
Opracowanie: e-lotari.pl
Podpatrzone na: e-lotari.pl

kuchenki Wrocław

Aranżacja efektywnej i ładnej kuchni w żadnym wypadku nie jest łatwa. Z wyjątkiem kolorystyki i doboru przodów, musimy zastanowić się też nad jej ekwipunkiem. Nie ma wszechstronnego kanonu perfekcyjnej kuchni. Inaczej zaopatrzonej kuchni pragną domatorzy lubiący pichcić, innej osoby nieraz przyjmujące gości, jeszcze innej samotna jednostka odgrzewająca dania w mikrofalówce.
wnętrze
Podpatrzone na: flickr.com

Dobrze urządzona nieduża kuchnia jako dobre obszar dla wszystkich współmieszkańców.

Odpowiednio umeblowana kuchnia jest głównym miejscem które zapełnia dom i wnętrze. W kuchni koncentruje się życie całej rodziny i razem spędza się tam sporo czasu. Warto dołożyć starań, by stworzyć powierzchnię, w której będziesz czuł się luksusowo, a gotowanie będzie radością lub, w najgorszym razie, bezbolesnym obowiązkiem.
Tkaniny z kolekcji Charlotte
Opracowanie: Dekoria
Podpatrzone na: Dekoria

Kuchnia na wymiar to bardzo dobry sposób na urządzenie domu w zaskakującym stylu - dzięki temu na pewno będziesz czuł się dobrze we własnym domu

Niemalże każdy z nas myśli o tym, aby mieć naprawdę fajnie wykończone mieszkanie. Nie da się zaprzeczyć, że w takich miejscach niewątpliwie mieszka się o wiele lepiej niż w mieszkaniach, które są urządzone byle jak, a na dodatek nie czuć w nich Twojej ręki, ale gust innej osoby. Jeżeli zatem chcesz czuć się wswoim mieszkaniu jak w domu, wówczas powinieneś największą uwagę poświęcić na jego wykończenie.
kuchnia
Opracowanie: KAM
Podpatrzone na: KAM

Kuchnia jest oczywiście jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu

Kuchnia jest zdecydowanie jednym z najistotniejszych pomieszczeń w każdym domu. Z jakiego powodu? Głównie ze względu na fakt, że to właśnie tutaj wykonuje się wszystkie posiłki, toteż musi zostać odpowiednio wyposażona. Jak w takim razie dekorować kuchnię, żeby była jednocześnie wygodna i oryginalna?
sprężarka
Podpatrzone na: http://www.pneuma.pl/

Sprężarki powietrza - najlepsza oferta

Mamy okazje żyć w czasach, w których nierealne może być możliwe. Postęp przemysłu wpływa na każdą dziedzinę ludzkiej aktywności w stopniu nieznanym dotąd żadnej cywilizacji. Przez umiejętności dopasowania się człowieka do najróżniejszych sytuacji zdobyliśmy poziom, którego nie zdołało osiągnąć żadne inne zwierze.
pokół
Opracowanie: Peter Stevens
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dbajmy o wygląd naszego domu

Jeżeli planujemy własne mieszkanie, chcemy żeby było ono nie tylko eleganckie, lecz też oraz funkcjonalne. Wszystko co najważniejsze powinniśmy mieć pod ręką, a równocześnie także w razie niestosowania, musi posiadać swoje stałe miejsce, tak by nie było odkładane z kąta w kąt i nie przysporzyło w ten sposób nieładnego bałaganu. Na szczęście teraz możemy kupić różnego modelu haczyki, pręty i koszyki, które wspomogą nam utrzymać porządek oraz równocześnie sprawią, że wszystkie najistotniejsze przedmioty będziemy mieli na wyciągnięcie ręki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.