Dom
oświetlenie schodów
Opracowanie: Elneo
Podpatrzone na: Elneo

Jak w funkcjonalny i ciekawy sposób wykonać układ oświetleniowy w swoim domu czy mieszkaniu.

Urządzenie domu to dla wielu ludzi dość duże wyzwanie, szczególnie jeżeli będą się za to zabierali osobiście. Łatwiej wówczas o popełnienie pomyłek, które w podczas późniejszej eksploatacji domu mogą okazać się mało wygodne i praktyczne.
praca
Opracowanie: Porta KMI Poland
Podpatrzone na: Porta KMI Poland

Fototapety: jak zaakcentować styl wnętrza z pomocą fototapety?

Fototapeta wraca do łask. Dzięki niej bez trudności odmienisz mieszkanie. Częstokroć ma wartość artystyczną, a tematyka obrazów jest niezmiernie bogata.


Fototapety: jak zaakcentować styl wnętrza z pomocą fototapety?

Możesz ją zrealizować także używając swojego zdjęcia.
Drzwi wewnętrzne
Opracowanie: Invado
Podpatrzone na: Invado

Charakterystyka najczęściej stosowanych typów drzwi wewnętrznych, minusy i plusy każdego z nich.

Jednym z ważniejszych elementów wykończeniowych w mieszkaniach oraz domach są drzwi wewnętrzne. Spełniają one dużo zadań, podstawowym jest oddzielenie poszczególnych pomieszczeń od siebie, lecz nie można też zapomnieć o funkcji dekoracyjnej. Z takich też powodów należy zastanowić się chwilę nad wyborem właściwych drzwi, zwłaszcza że w sklepach jest ich duża liczba rodzajów.
meble w pokoju
Opracowanie: Bonsoni.com
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak urządzać mieszkanie, żeby każde pomieszczenia posiadało swój urok? O czym faktycznie pamiętać?

Aby urządzić mieszkanie należy myśleć o każdym pomieszczeniu. Nie powinniśmy rezygnować z jakiegoś miejsca na rzecz pozostałego, ponieważ straci na tym całe mieszkanie. Najczęściej zwracamy uwagę na salon i sypialnię, lecz również kuchnię i łazienkę zapominając przykładowo o mniej wykorzystywanych pomieszczeniach, czyli przedpokój. Tak naprawdę jednak to w przedpokoju witamy gości, to nasza wizytówka domu, wiele osób już może od progu wyrobić sobie opinie na temat naszego mieszkania.
remont domu
Opracowanie: Warren Long
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Która światowa spółka jest liderem na światowym rynku czasomierzy również do domu jak również do biura?

W naszym kraju działa przysłowie twierdzące, iż coś pracuje tak starannie jak w pochodzącym ze Szwajcarii zegarku, wszakże podobnie dobrze przysłowie to mogłoby twierdzić o czasomierzach holenderskich.
kuchnia
Opracowanie: Mebel RUST
Podpatrzone na: Mebel RUST

Gotowanie rozmawianie

Z chwilą gdy stała się domowym centrum dowodzenia, w kuchni potrzebne jest miejsce, także na popijanie kawy, odrabianie lekcji, pracę, plotki i rodzinne spotkania.
Możemy tu nie tylko gotować, ale i odpoczywać. Nawet jeśli nie jest wiejsko-sielska czy stylowa, a minimalistyczna i biała jak laboratorium. Ponieważ w kuchni sterylność i perfekcja nie są najważniejsze! Dom wygląda zupełnie inaczej, jeśli nie kojarzy się ona wyłącznie z obowiązkami i gotowaniem.
Sala weselna w Dzikiej Zagrodzie
Opracowanie: www.nakaszubach.pl
Podpatrzone na: www.nakaszubach.pl

Rewelacyjnie zaaranżowana sala sukcesem bajecznego wesela.

Projektując ślub pragniemy , by wszystko wypadło bardzo dobrze. Pierwsze co robimy to szykujemy listę spraw powiązanych ze ślubem. Prócz wyboru sukni ślubnej a także garnituru bardzo ważną kwestią staje się dobór sali weselnej. Obecnie powstało ogrom domów weselnych oferujących całościowe wyposażenie sal. Na ogół posiadają podpisane umowy z kapelami oraz dekoratorami. Jednak nie jest powiedziane, że właśnie ich powinniśmy zamówić czy nawet ten dom weselny.
Biel w jadalni
Opracowanie: Homebook.pl
Podpatrzone na: Homebook.pl

Wyposażamy jadalnię!

Masz szczęście – wybudowałaś spory dom i masz możliwość pozwolić sobie na zrobienie osobnego pokoju do jedzenia posiłków. Aranżacja jadalni spędza ci jednak sen z powiek – zastanawiasz się w jaki sposób ustawić stół i co zrobić, aby aranżacja kuchni pasowała do drugiego pomieszczenia. Dziś idziemy z pomocą i dobrą radą w tym temacie.
łazienka
Opracowanie: Sarah_Ackerman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak wannę przerobić na prysznic czyli wszystko o możliwościach, jakie dają współcześnie nawannowe parawany

Wiele osób wykańczając swoje mieszkanie ma spore dylematy przy łazience. Jeżeli łazienka jest duża, pomieści wszystko, to tak naprawdę kłopotu nie będzie. Gorzej, jeżeli do łazienki niestety nie wszystko się będzie chciało zmieścić, wtedy trzeba będzie z czegoś zrezygnować, a najczęściej obiektem wyborów jest prysznic i wanna.
nowoczesny dom
Opracowanie: Karen Highland
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czemu oświetlenie w domu jest tak konieczne? O jakich kwestiach warto pamiętać w tej dziedzinie?

Aranżując wygląd mieszkania można faktycznie wiele przedmiotów się pozbyć, zrezygnować z nich. Pewne jednakże powinny pozostać, bo są niezbędne, by mieszkanie ciekawie się prezentowało, a poza tym było funkcjonalne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.