Dom
lampy
Opracowanie: Ondrej Prostrednik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nieodzowna rola światła w w życiu człowieka.

Zapewne większość z nas zdaje sobie sprawę, iż światło gra znaczącą rolę w naszej egzystencji, iż zwyczajnie jest nam potrzebne do życia. Poprzez nie zachodzą w naszych komórkach procesy biochemiczne, odkładają się witaminy, nasze ciało wie, kiedy jest dzień albo noc. Poza tym światło ma ogromny wpływ na nasze stany emocjonalne: jeżeli słońca jest więcej, mam doskonały humor, jesteśmy przepełnieni optymizmem, energią do życia. Gdy światła brak, jest przeciwnie. Wpływ światła był sprawdzany na przykładzie osób, jakie mieszkają w obszarach globu, gdzie istnieje zjawisko białych nocy, po których pojawiają się długie tygodnie bez słońca.
butelka na wodę
Opracowanie: HikingMike
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaką butelkę na wodę wybrać, by cieszyć się z nowego nabytku?

Czy orientujesz się, co jest kluczowym elementem ludzkiego ciała? To woda - płyn, bez jakiego nie przeżyliśmy dłużej aniżeli kilka dni. O ile bez jedzenia mamy szansę przeżyć przez miesiąc, o tyle bez wody wytrzymamy maksymalnie tydzień. Jest nam niezbędna do życia, a każdego dnia musimy wypijać ok. 2,5 litra, chyba że systematycznie ćwiczymy bądź pracujemy w pomieszczeniach o wysokich temperaturach, wówczas niniejsza ilość może wzrosnąć do nawet 4-5 litrów. Jednak teraz już nie będziesz zmuszony raz na kilka dni kupować zgrzewki wody, wystarczy odpowiednia butelka na wodę z filtrem.
lampy ścienne
Opracowanie: Danny Fowler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Aranżując mieszkania pamiętać trzeba o odpowiednim świetle. Ma to ogromny wpływ na wygląd całego wnętrza

Wnętrze domu jest wizytówką gospodarzy co do tych spraw nikt nie ma złudzeń. Nic zatem dziwnego, iż każdy gospodarz się stara, ażeby goście doceniali jego działanie w zakresie tego jak to pomieszczenie jest zaaranżowane. Nie każdy ma takie same zasoby, jedni więc rozporządzają prawie nieograniczonym budżetem, a inni z pewnością starają się liczyć kilkanaście razy koszt i jak najmocniej go obniżać tam gdzie nie ma potrzeby zbyt wysokiego eksploatowania środków.
Świąteczny stół
Opracowanie: Porto Bay Events
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Patelnia na płytę indukcyjną - parę zdań o jej wadach i zaletach

Kuchenki indukcyjne coraz to mocniej stają się nieodłączną cząstką naszego prywatnego życia - głównie dzięki temu, że nie używają one otwartego ognia do gotowania potraw. Jednak jak to się okazuje, na takie kuchenki nie każdy "gar" się może nadawać oraz to samo tyczy się ciekawiących nasze osoby dzisiaj patelni.
fototapety z kawą
Opracowanie: DEMUAL
Podpatrzone na: http://demural.co.uk

Atrakcyjne wystroje wnętrz twojego domu i nie tylko

Fototapety abstrakcja mogą być niezwykle istotnym elementem wystroju każdego wnętrza, zarazem domowego, jak i hotelowego czy firmowego. Takie fototapety doskonale wyglądają np. w sklepach z dziełami sztuki. Dobrze dobrane tapety mogą niezwłocznie wprowadzać klienta w nastrój aktualnie sprzedawanych obrazów i zachęcić do ich zakupienia.
łazienka

Dobra wanna z hydromasażem pomoże nam się zrelaksować po ciężkim dniu w firmie

Jeżeli nabyliśmy swój osobisty dom i jesteśmy na etapie jego aranżowania to na pewno winniśmy pomyśleć o wielu detalach, tego typu jak chociażby odpowiednie dostosowanie kolorów firanek do naszego pokoju, zastosowanie dobrych elementów odprowadzających parę w jadalni i łazience a także zakup odpowiedniego, wygodnego łóżka, na którym będziemy nabierali siły przed dalszym, coraz intensywniejszym funkcjonowaniem.
Łazienka
Opracowanie: Dekoral
Podpatrzone na: Dekoral

Baterie umywalkowe, wyposażenie łazienek – wszystko to, co zamieni łazienkę w niezwykle zaaranżowane pomieszczenie, w którym każda jednostka będzie czuła się komfortowo.

Nabycie swojego domu czy mieszkania jest dla wielu ludzi spełnieniem marzeń. Bardzo dużo osób śni o tym, aby posiadać własną nieruchomość, dlatego próbuje zrobić wszystko, aby to marzenie zrealizować. Czasem zajmuje im to sporo czasu jednakże, gdy im się już uda są najszczęśliwsi na ziemi.
Pani domu
Opracowanie: Emily May
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Domowe aranżacje – szukajmy na bieżąco nowych pomysłów!

Sednem każdego domu są ludzie, jacy w nim mieszkają oraz rzeczy, jakie się w nim znajdują. Z pewnością każdy z nas może przyznać, że rzeczy mają swego rodzaju moc odmieniania charakteru danego miejsca. Jeśli więc chcielibyśmy, by nasze wnętrza wyglądały w inny sposób, to kupmy coś, co będzie pięknie się komponowało z całą resztą. Oczywiście, zazwyczaj tego typu zmiany nie wiążą się od razu z wyraźnym przemeblowaniem. Warto zauważyć jednak, że z reguły tego typu detale jak chociażby nowe zasłonki, pozbycie się starego dywanu, wstawienie kwiatów do wazonu, czy kupienie nowej lampy może wyraźnie odbić się na całym wnętrzu. Jeżeli więc poszukujemy sposobów na to, by żyć w ciekawszej przestrzeni, to być może drobne dodatki do domu sprawdzą się i odmienią nasze wnętrza.
kawalerka studencka
Opracowanie: University of Exeter
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Aranżacja lokalu Najlepsze informacje

Sezon na poszukiwanie studenckiej stancji zbliża się ku końcowi. Jak co roku, sierpień okazał się miesiącem o najbardziej intensywnym ruchu na rynku nieruchomości. W tym roku jednak zwiększyła się podaż, a ceny zaskakująco spadły. Obecnie wynajem taniej kawalerki przestał być mitem, nawet w dużych ośrodkach studenckich.
mieszkanie
Opracowanie: Martin Pulaski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakiego typu meble nabyć do domu?

Wystrój nowego domu lub mieszkania jest kwestią miłą i dającą dużo radości. W końcu to nasze wymarzone 4 kąty i zapewne każdy, kto nabył mieszkanie, o tym wie. Aranżacja własnego mieszkania jest miłe, ale równocześnie może być zajęciem stresującym i uciążliwym. Wybór mebli, jaki jest w sklepach z meblami jest ogromny, a przecież musimy się na konkretne meble w końcu zdecydować.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.