Dom
ledowa żarówka
Podpatrzone na: pixabay.com

Oświetlenie całego domu – jak je wybrać? Salon, gabinet, pokój dziecięcy, ogród – co brać pod uwagę w we wszystkich tych miejscach?

Dobre samopoczucie w swoim mieszkaniu jest bardzo ważne. Chyba każdemu z nas zależy, by móc w nim zarazem z przyjemnością pracować, jak i odpoczywać. Jednak by osiągnąć ten cel, należy się niestety przeważnie napracować. Na atmosferę domu składa się mnóstwo elementów – jego wygląd, rozmieszczenie sprzętów, jak również oświetlenie, którego często niestety nie się nie docenia.
szkoło odzdobne
Opracowanie: Gord Webster
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szkło w domu, czyli miły oraz komfortowy dekoracja mieszkania.

W teraźniejszych czasach coraz więcej ludzi wykorzystuje z pomocy zawodowców, którzy zajmują się zagospodarowaniem czy też aranżacją domów. Obecna wachlarz jest bardzo szeroka oraz różnorodna.
Szkło w domu może być wykorzystane na przeróżne sposoby.
salon meblowy
Opracowanie: w00kie
Podpatrzone na: www.flickr.com

Czemu dobrze wybierać drewniane meble do urządzania wnętrz? Jak urządzić różne miejsca w domu?

Zakup nowego domu to wielkie przeżycie, ma ono związek z wielką zmianą. To oczywiście nie tylko zmiana adresu, lecz przede wszystkim wystroju naszego domu. I tak zainspirowani nowymi pomysłami możemy zaplanować aranżację pomieszczeń. Jesteśmy w stanie wtedy bez trudności wzorować się na różnorodnych pomysłach z czasopism branżowych lub katalogów sklepów meblowych. Lepiej jednak samemu to zorganizować kierując się swoim wyczuciem. Dzięki temu można eksperymentować z wystrojem.
dekoracje okienne
Opracowanie: Prakto
Podpatrzone na: Prakto

Interesujące oraz tanie oferty dekoracji okien w mieszkaniu

W jaki sposób zatroszczyć się najpewniej o swój dom? – to pytanie, jakie teraz często przewija się w niezwykłej liczbie konwersacji. Jak pokazuje praktyka, sprawa ta nie jest dla mnóstwa pań domu jasna.
lampy led
Opracowanie: LANE Boys RC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowoczesne oświetlenie, czyli żarówki ledowe są na chwilę obecną w modzie

Nowoczesne oświetlenie, czyli żarówki ledowe są aktualnie modne. Oświetlenie LED stosowane jest już naprawdę często. Ta rosnąca popularność sprawiła, że w sklepach nieustannie pojawiają się kolejne rodzaje oświetlenia ledowego. Popularność oświetlenia ledowego systematycznie się zwiększa. Wraz ze wzrostem popularności tego rodzaju oświetlenia ma miejsce zmniejszanie się cen. Stąd też w polskich domach coraz więcej jest żarówek, świetlówek czy listw LED.
meble do domu
Opracowanie: xrayspx
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Łóżka piętrowe dla dzieci będą najlepszą alternatywą dla tradycyjnych łóżek

Okres jesieni i zimy jest dla wielu czasem remontów. Niektórzy nabywcy mieszkań chcą zdążyć z remontami przed świętami, by móc w tym czasie świętowania cieszyć się estetyką mieszkania.
kuchnia, wystrój, wnętrze
Opracowanie: Centrilobular
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Odnawiając kuchnie warto rozważyć białe meble. Z całą pewnością jest to designerskie rozwiązanie.

Odświeżasz kuchnię? Zastanów się nad zaaranżowaniem jasnej kuchni. Podczas wybierania białych mebli optymalnie jest nie wybierać tych z płyt laminowanych, tańszych i mniej trwałych. Niezbędność Komponowania tych tworzyw na jej krawędziach sprawia, że tam robi się rewelacyjne miejsce do zbierania się brudu.
wizualizacje architektoniczne
Opracowanie: PRAKTIKER
Podpatrzone na: PRAKTIKER

Jak można zbudować dom swoich marzeń?

Wszyscy chcieliby, by budowany dom zachwycał wyglądem i był użyteczny w każdej sytuacji. Nie wszyscy jednak wiedzą jak należy to uczynić, a czasem kwestia ta wcale nie jest tak łatwa jak mogłoby się zdawać.
wesele w stylu orientalnym
Opracowanie: ChuWeiHunG IPhoto
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Często chcemy posiadać cudnie zdobione sufity - tak jakbyśmy żyli w pałacu, który został wyremontowany 200 lat temu

Wszyscy byliśmy zapewne choć jeden raz w pałacu - z wycieczką szkolną lub na własną rękę. Urzekają nas tam przepiękne płótna lub posągi, ale cackiem samym w sobie są też sufity.
kuchnia
Opracowanie: Mebel RUST
Podpatrzone na: Mebel RUST

Gotowanie rozmawianie

Od czasu w którym stała się domowym centrum dowodzenia, w kuchni musi znaleźć się miejsce, także na popijanie kawy, odrabianie lekcji, pracę, plotki i rodzinne spotkania.
Możemy tu nie tylko przygotowywać posiłki, ale i odpoczywać. Nawet jeżeli nie jest wiejsko-sielska czy stylowa, a minimalistyczna i biała jak laboratorium. Bo w kuchni sterylność i perfekcja nie są najważniejsze! Dom wygląda zupełnie inaczej, jeśli nie kojarzy się ona tylko z obowiązkami i gotowaniem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.