Żyrandol
Lampka nocna
Opracowanie: Jonathan Nakandala
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowoczesne podejście do projektowania oświetleniowej instalacji w mieszkaniach oraz domach.

We wszystkich domach jednym z nieodłącznych elementów wykończeniowych są lampy. Wiele osób średnio będzie przykładać wagę do projektu oświetlenia w środku. Zwyczajnie przy suficie wiesza się plafon, żyrandol albo zwykłą lampę do kuchnie, istotne aby właścicielowi się podobały. A tym czasem za pomocą oświetlenia można wykonać naprawdę ciekawe aranżacje, należy jedynie mieć świadomość tego, że tak można i się za to zabrać.
łazienka
Opracowanie: Steve Browne & John Verkleir
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pomieszczenie do kąpieli w stylu francuskim oraz cudownie miękkie, w odcieniu ecru ręczniki, to wspaniały komfort.

Osoby kochające klimat Prowansji, powinny wyposażyć wnętrza swoich apartamentów w pokrewnym klimacie. Kapitalnym pomysłem jest zaaranżowanie pomieszczenia do kąpieli we francuskim charakterze. Przebywanie w pomieszczeniu przypominającym najbardziej zmysłowe miasto – Paryż – zadziała nadzwyczaj relaksująco. To w jaki sposób zaaranżujemy nasz dom ma bez dwóch zdań duży wpływ na nasz nastrój oraz pogodę ducha.
lampy
Opracowanie: Ondrej Prostrednik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nieodzowna rola światła w w życiu człowieka.

Pewne większość z nas wie o tym, iż światło gra wielką rolę w naszej egzystencji, iż po prostu jest nam niezbędne do funkcjonowania. Dzięki niemu odbywają się w naszych tkankach procesy biochemiczne, syntetyzują się witaminy, nasz organizm wie, kiedy jest dzień albo noc. Ponadto światło ma wielki wpływ na ludzkie stany emocjonalne: jeśli światła jest dużo, mam dobry humor, jesteśmy pełni optymizmu, energią do życia. Gdy światła brakuje, jest odwrotnie. Wpływ oświetlenia był sprawdzany na podstawie osób, które mieszkają w rejonach świata, gdzie występuje zjawisko białych nocy, po jakich następują długie tygodnie pozbawione słońca.
lampa wisząca - nowoczesna
Opracowanie: INTERNITY
Podpatrzone na: INTERNITY

Rola dobrze zaprojektowanego oświetlenia dla wygodnego mieszkania, które nowości techniczne warto przy tym wykorzystać.

Podczas projektowania wnętrza swojego domu czy mieszkania wielu ludzi nie bardzo pamięta o należytym dobraniu oświetlenia. Oznaczało to bynajmniej nie będzie, że zamierzają pozostać na świeczkach, ale kupują pierwsze znalezione lampy, jakie im się podobają i nie chce im się zastanawiać nad ciekawymi rozwiązaniami.
Lampki led
Opracowanie: Michael Dorausch
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie żarówki do domu?

Wracasz niezadowolony do domu? Z miłą chęcią chwyciłbyś za koc i przespał jesienno-zimowe miesiące? Jest na to rada. Z jesiennej melancholii wyciągnie nas dobre światło! Gdy dni stają się coraz krótsze, żyrandole, kinkiety oraz lampy są namiastką światła słonecznego.
oświetlenie w kuchni
Opracowanie: David Wilson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie kuchenne powinno mieć przeróżne typy

Dobre oświetlenie przeróżnych pokoi jest niezwykle istotne, z tego powodu musimy się dokładnie namyślić, co powinniśmy tutaj wykorzystać. Tylko wtenczas będziemy uzyskiwali pewność, że będziemy zadowoleni ze swojej decyzji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.