Żyrandol
lampa wisząca
Opracowanie: Faruk Ateş
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Który żyrandol jest najbardziej wskazany w salonie?

Według mnie gustowny żyrandol to definitywna podstawa. Ciężko przychodzi mieszkać w tym mieszkaniu, w którym nie ma fajnego żyrandola. Jednakże akurat obecnie tak czy siak nie ma większego kłopotu z tym, aby zakupić żyrandol. W końcu działa wiele miejsc, w których kupimy niesamowite żyrandole.
lampy
Opracowanie: Ondrej Prostrednik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nieodzowna rola światła w w życiu człowieka.

Pewne każdy z nas zdaje sobie sprawę, że oświetlenie gra wielką rolę w naszym życiu, iż po prostu jest nam potrzebne do funkcjonowania. Poprzez nie odbywają się w naszych komórkach procesy biochemiczne, odkładają się witaminy, nasze ciało wie, kiedy jest dzień lub noc. Ponadto światło ma wielki wpływ na ludzkie stany emocjonalne: jeśli słońca jest dużo, mam dobry humor, jesteśmy przepełnieni optymizmem, energią do życia. Gdy światła brakuje, jest przeciwnie. Wpływ światła był badany na przykładzie osób, jakie mieszkają w obszarach globu, gdzie występuje zjawisko białych nocy, po których następują długie tygodnie pozbawione słońca.
łazienka
Opracowanie: Steve Browne & John Verkleir
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pomieszczenie do kąpieli w stylu francuskim oraz cudownie miękkie, w odcieniu ecru ręczniki, to wspaniały komfort.

Osoby kochające atmosferę Prowansji, mogą urządzić salony własnych domów w zbliżonym modelu. Fantastycznym pomysłem jest zaprojektowanie pomieszczenia do kąpieli we francuskim charakterze. Kąpiel w pomieszczeniu przypominającym najbardziej idylliczne miasto – Paryż – zadziała niezwykle odprężająco. To w jaki sposób zaaranżujemy nasz dom ma bez wątpienia duży wpływ na nasz nastrój oraz pogodę ducha.
oświetlenie w kuchni
Opracowanie: David Wilson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie kuchenne powinno mieć przeróżne typy

Dobre oświetlenie przeróżnych pokoi będzie niezwykle istotne, przez to powinniśmy się dokładnie namyślić, co musimy tu zastosować. Tylko wtedy będziemy mieli gwarancję, że będziemy zadowoleni ze swojej decyzji.
Lampka nocna
Opracowanie: Jonathan Nakandala
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowoczesne podejście do projektowania oświetleniowej instalacji w mieszkaniach oraz domach.

We wszystkich domach jednym z nieodłącznych elementów wykończeniowych są lampy. Wiele osób średnio będzie przykładać wagę do projektu oświetlenia w środku. Zwyczajnie przy suficie wiesza się plafon, żyrandol albo zwykłą lampę do kuchnie, istotne aby właścicielowi się podobały. A tym czasem za pomocą oświetlenia można wykonać naprawdę ciekawe aranżacje, należy jedynie mieć świadomość tego, że tak można i się za to zabrać.
lampa wisząca - nowoczesna
Opracowanie: INTERNITY
Podpatrzone na: INTERNITY

Rola dobrze zaprojektowanego oświetlenia dla wygodnego mieszkania, które nowości techniczne warto przy tym wykorzystać.

Podczas projektowania wnętrza swojego domu czy mieszkania wielu ludzi nie bardzo pamięta o należytym dobraniu oświetlenia. Oznaczało to bynajmniej nie będzie, że zamierzają pozostać na świeczkach, ale kupują pierwsze znalezione lampy, jakie im się podobają i nie chce im się zastanawiać nad ciekawymi rozwiązaniami.
Lampki led
Opracowanie: Michael Dorausch
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie żarówki do domu?

Wracasz niezadowolony do domu? Z miłą chęcią chwyciłbyś za koc i przespał jesienno-zimowe miesiące? Jest na to rada. Z jesiennej melancholii wyciągnie nas dobre światło! Gdy dni stają się coraz krótsze, żyrandole, kinkiety oraz lampy są namiastką światła słonecznego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.