Żyrandol
lampa wisząca - nowoczesna
Opracowanie: INTERNITY
Podpatrzone na: INTERNITY

Rola dobrze zaprojektowanego oświetlenia dla wygodnego mieszkania, które nowości techniczne warto przy tym wykorzystać.

Podczas robienia projektu wnętrza swojego domu czy mieszkania wielu ludzi zapomina o odpowiednim dopasowaniu oświetlenia. Oznaczało to bynajmniej nie będzie, że zamierzają pozostać na świeczkach, ale wybierają pierwsze z brzegu lampy, które będą im się podobać i nie zastanawiają się nad ciekawymi rozwiązaniami.
Lampka nocna
Opracowanie: Jonathan Nakandala
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowoczesne podejście do projektowania oświetleniowej instalacji w mieszkaniach oraz domach.

We wszystkich domach jednym z nieodłącznych elementów wykończeniowych są lampy. Wiele osób średnio przykłada wagę do odpowiedniego zaprojektowania oświetlenia w środku. Zwyczajnie przy suficie zawiesza się plafon, żyrandol czy klasyczną lampę do kuchnie, istotne aby właścicielowi się podobały. A tym czasem za pomocą oświetlenia można stworzyć rzeczywiście interesujące aranżacje, trzeba jedynie mieć świadomość tego, że tak można i się za to zabrać.
oświetlenie w kuchni
Opracowanie: David Wilson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie kuchenne powinno mieć przeróżne typy

Dobre oświetlenie różnorakich pomieszczeń będzie niezwykle istotne, dlatego powinniśmy się uważnie namyślić, co musimy tu zastosować. Tylko wówczas będziemy posiadali pewność, że będziemy zadowoleni z własnej decyzji.
łazienka
Opracowanie: Steve Browne & John Verkleir
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pomieszczenie do kąpieli w stylu francuskim oraz cudownie miękkie, w odcieniu ecru ręczniki, to wspaniały komfort.

Osoby kochające atmosferę Francji, powinny umeblować pokoje własnych mieszkań w podobnym stylu. Wyśmienitym pomysłem jest zaaranżowanie łazienki we francuskim charakterze. Kąpiel w miejscu przypominającym najbardziej idylliczne miasto – Paryż – wpłynie nadzwyczaj relaksująco. To w jaki sposób zaplanujemy nasz dom ma bez wątpienia ogromny wpływ na nasz nastrój oraz pogodę ducha.
lampa wisząca
Opracowanie: Faruk Ateş
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Który żyrandol jest najbardziej wskazany w salonie?

Moim zdaniem gustowny żyrandol to absolutna podstawa. Ciężko w ogóle mieszkać w takim domu, w którym nie ma fajnego żyrandola. Jednakże akurat w dzisiejszych czasach i tak nie ma większego problemu z tym by zakupić żyrandol. W końcu prowadzi działalność bardzo dużo takich miejsc, w których zakupimy niesamowite żyrandole.
lampy
Opracowanie: Ondrej Prostrednik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nieodzowna rola światła w w życiu człowieka.

Pewne każdy z nas zdaje sobie sprawę, że oświetlenie gra wielką rolę w naszym życiu, iż po prostu jest nam potrzebne do funkcjonowania. Poprzez nie odbywają się w naszych komórkach procesy biochemiczne, odkładają się witaminy, nasze ciało wie, kiedy jest dzień lub noc. Ponadto światło ma wielki wpływ na ludzkie stany emocjonalne: jeśli słońca jest dużo, mam dobry humor, jesteśmy przepełnieni optymizmem, energią do życia. Gdy światła brakuje, jest przeciwnie. Wpływ światła był badany na przykładzie osób, jakie mieszkają w obszarach globu, gdzie występuje zjawisko białych nocy, po których następują długie tygodnie pozbawione słońca.
Lampki led
Opracowanie: Michael Dorausch
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie żarówki do domu?

Wracasz niezadowolony do domu? Z miłą chęcią chwyciłbyś za koc i przespał jesienno-zimowe miesiące? Jest na to rada. Z jesiennej melancholii wyciągnie nas dobre światło! Gdy dni stają się coraz krótsze, żyrandole, kinkiety oraz lampy są namiastką światła słonecznego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.