Żyrandol
Lampki led
Opracowanie: Michael Dorausch
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie żarówki do domu?

Wracasz rozdrażniony do domu? Najchętniej chwyciłbyś za koc i przespał jesień i zimę? Jest na to rada. Z zimowej depresji wyzwoli nas dobre światło! Gdy dni stają się coraz krótsze, żyrandole, kinkiety i lampy są zamiennikiem słońca.
Lampka nocna
Opracowanie: Jonathan Nakandala
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowoczesne podejście do projektowania oświetleniowej instalacji w mieszkaniach oraz domach.

W każdym domu jednym z nieodłącznych elementów wykończeniowych są lampy. Wielu właścicieli średnio będzie przykładać wagę do projektu oświetlenia we wnętrzu. Po prostu u sufitu wiesza się plafon, żyrandol czy zwykłą lampę do kuchnie, istotne żeby właścicielowi się podobały. A tym czasem za pomocą oświetlenia można stworzyć rzeczywiście ciekawe aranżacje, należy jedynie mieć świadomość tego, że tak można i spróbować się za to zabrać.
lampa wisząca
Opracowanie: Faruk Ateş
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Który żyrandol jest najbardziej wskazany w salonie?

Według mnie piękny żyrandol to definitywna podstawa. Trudno w ogóle funkcjonować w takim mieszkaniu, w którym nie ma klimatycznego żyrandola. Jednakże akurat dzisiaj tak czy siak nie ma najmniejszego problemu z tym, aby kupić żyrandol. Przecież działa dużo tych miejsc, w których kupimy niesamowite żyrandole.
lampa wisząca - nowoczesna
Opracowanie: INTERNITY
Podpatrzone na: INTERNITY

Rola dobrze zaprojektowanego oświetlenia dla wygodnego mieszkania, które nowości techniczne warto przy tym wykorzystać.

W czasie projektowania wnętrza swojego mieszkania albo domu wiele osób nie bardzo pamięta o należytym dobraniu światła. Nie będzie to bynajmniej oznaczać, że planują świecić świeczkami, lecz wybierają pierwsze znalezione lampy, które będą im się podobać i nie zastanawiają się nad ciekawymi rozwiązaniami.
łazienka
Opracowanie: Steve Browne & John Verkleir
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pomieszczenie do kąpieli w stylu francuskim oraz cudownie miękkie, w odcieniu ecru ręczniki, to wspaniały komfort.

Osoby miłujące nastrój Francji, powinny urządzić salony własnych mieszkań w zbliżonym modelu. Kapitalnym pomysłem jest wystylizowanie pomieszczenia do kąpieli we francuskim charakterze. Przebywanie w pomieszczeniu przypominającym najbardziej romantyczne miasto – Paryż – zadziała niezwykle relaksująco. To w jaki sposób zaprojektujemy nasz dom ma niewątpliwie ogromny wpływ na nasz nastrój oraz dobre samopoczucie.
oświetlenie w kuchni
Opracowanie: David Wilson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie kuchenne powinno mieć przeróżne typy

Dobre oświetlenie różnych pokoi okazuje się być niesamowicie ważne, z tego powodu musimy się dokładnie zastanowić, co musimy tutaj wykorzystać. Wyłącznie wówczas będziemy uzyskiwali pewność, że będziemy zadowoleni z własnej decyzji.
lampy
Opracowanie: Ondrej Prostrednik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nieodzowna rola światła w w życiu człowieka.

Pewne każdy z nas zdaje sobie sprawę, że oświetlenie gra wielką rolę w naszym życiu, iż po prostu jest nam potrzebne do funkcjonowania. Poprzez nie odbywają się w naszych komórkach procesy biochemiczne, odkładają się witaminy, nasze ciało wie, kiedy jest dzień lub noc. Ponadto światło ma wielki wpływ na ludzkie stany emocjonalne: jeśli słońca jest dużo, mam dobry humor, jesteśmy przepełnieni optymizmem, energią do życia. Gdy światła brakuje, jest przeciwnie. Wpływ światła był badany na przykładzie osób, jakie mieszkają w obszarach globu, gdzie występuje zjawisko białych nocy, po których następują długie tygodnie pozbawione słońca.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.