Żarówka
Taśmy LED
Opracowanie: Nathan Duprey
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy opłaca się stosować taśmy led, oraz jakich możemy oczekiwać zalet oraz wad związanych z tym systemem?

Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak istotną rolę w naszym życiu odgrywa sztuczne oświetlenie. W dniu dzisiejszym nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie życia bez różnych źródeł oświetlenia. Pionierską żarówkę, w 1841 roku, stworzył Francuz de Moleyns, aczkolwiek prawdziwy przełom w tej dziedzinie odnotował Thomas Alva Edison, który za pomocą zwęglonej nici, w 1897 roku, wyprodukował żarówkę, która potrafiła świecić 40 godzin.
żarówka
Opracowanie: Steven Fernandez
Podpatrzone na: www.flickr.com

Oświetlenie led świetnym sposobem na niedrogie oświetlanie domu.

W niejednym mieszkaniu znajduje się cała masa urządzeń oraz sprzętów elektrycznych, o jakich niekiedy nawet nie myślimy oraz nie zwracamy na nie uwagi. Czymś zwyczajnym jest zmywarka, lodówka czy mikrofalówka. Pralka ewentualnie telewizor również na co dzień nikogo nie obchodzą, a już czymś nieomal powszechnym oraz niemal zwyczajnym są żarówki, o których przypominamy sobie, kiedy już się przepalą i trzeba je wymienić.
żarówka
Opracowanie: Martin Fisch
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Przyjazne dla środowiska oraz bardzo nowoczesne oświetlenie w twoim domu- produkty LED i ich zastosowanie

Oświetlenie w mieszkaniu ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i efektywność naszej pracy, kiedy wykonujemy ją w domu. Urządzając dom czy też mieszkanie nie wolno zapomnieć o tym bardzo ważnym elemencie wyposażenia pomieszczeń.
oświetlenie LED
Opracowanie: Peter Corbett
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Żarówka led e27 daje nam wiele światła

Próba zmniejszenia poboru energii jest niesamowicie istotna. Kiedy nie pragniemy nazbyt wiele wydawać na opłaty za prąd, powinniśmy się namyślić co robić, by oszczędzać jak najwięcej energii, ale nie rezygnować z włączania światła albo różnych urządzeń.
led
Podpatrzone na: pixabay.com

Nowoczesny pokój dzienny: oświetlenie

Oszczędne, komfortowe a także zdrowe – takie jest oświetlenie LED. Możesz oświetlić nim całe pomieszczenie albo jedynie fragment aranżacji. Przeczytajcie, w jaki sposób to zrobić.
kontrolery
Opracowanie: Takver
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Tanie oświetlenie led

Nie da się ukryć, iż ceny energii elektrycznej ciągle rosną i nie mamy na to wpływu. Natomiast posiadamy wpływ na to jak wysokie rachunki będziemy opłacać. Najlepsza metoda szczędzenia na wydatkach, to zamienić klasyczne żarówki na energooszczędne, ekologiczne i tanie oświetlenie led. Żarówki led charakteryzują się niezwykłą jakością i odpornością, świecą przez dużo lat, a jednocześnie biorą znacznie mniej energii niż ich tradycyjne, czy halogenowe odpowiedniki.
oświetlenie led
Opracowanie: Takver
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Ledowe oświetlenie

Dziś jest ogromny wybór, jeżeli mówimy o oświetleniu. Dawniej niemalże we wszystkich mieszkaniach na środku z sufitów zwisały żyrandole i to wszystko, bywało, że i na biurku była jakaś lampka, a przy dobrych wiatrach stała również podłogowa lampa. A teraz jest zupełnie inaczej, co dom to pomysł na oświetlenie. Dlatego m.in. tak świetnie sprzedają się oprawy do wbudowania oświetlenia ledowego.
żarówka
Opracowanie: MAX-LED
Podpatrzone na: http://www.max-led.pl

Nowoczesne rozwiązania w oświetleniu, czyli żarówki ledowe

Oświetlenie ledowe jest coraz chętniej wybierane. Bardzo często żarówki ledowe zastępują znane od dawna żarówki z żarnikiem. Należy się spodziewać, że wyróżniające się wieloma pozytywnymi stronami żarówki LED całkowicie wyprą żarówki z żarnikiem.
żarówka
Opracowanie: Thank you for visiting my page.
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Które żarówki są najlepsze? Na jakie rzeczy zwrócić uwagę w momencie kupowania oświetlenie do domu?

Nie ma życia bez światła, jednak sztuką jest wybranie takiego rodzaju oświetlenia, jakie będzie pełniło przeróżne, najważniejsze wymogi - jak funkcjonalność, estetyka i energooszczędność. Dzisiaj jest tak spory wybór najróżniejszych żarówek oraz gwintów będących w sklepach, że można pogubić się w tym wszystkim. Jaką więc żarówkę kupić?
żarówka
Opracowanie: MAX-LED
Podpatrzone na: http://www.max-led.pl

Oświetlenie ledowe

W obecnych czasach bardzo popularne stało się oświetlenie ledowe. W każdym niemalże domu są już żarówki ledowe. Tych, które były przed nimi nie uda nam się kupić już w sklepach. Część osób było tym zdenerwowanych, ale prawda jest taka, że byli oni zmuszeni wymienić swe stare żarówki na żarówki led. Obawy, względem tych żarówek, w wielu przypadkach były związane z tym, że żarówki ledowe nie będą pasowały do każdej kupionej lampy, ale wszystko jest tak przemyślane, że żarówki ledowe mają identyczne gwinty do wyboru, a nawet więcej niż stare żarówki.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.