Świece
świece aromatyczne
Opracowanie: Yankee Candle
Podpatrzone na: Zapachdomu.pl

Świece oraz wosk zapachowy – dlaczego odznaczają się tak dużą popularnością i w jaki sposób można je wykorzystać?

Świece kojarzą się przede wszystkim z tworzeniem romantycznego nastroju. Ich wykorzystanie nie ma już dziś znaczenia praktycznego, jako że powszechny jest dostęp do elektryczności, jednakże warto mieć w pogotowiu kilka świeczek, które umożliwią przetrwanie w razie awarii prądu. Świece zapachowe są jednak odmienną grupą produktów. Ogromną popularnością wyróżniają się kringle candle, gdyż marka posiada naprawdę różnorodny wachlarz interesujących zapachów.
Pani domu
Opracowanie: Emily May
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Domowe aranżacje – szukajmy na bieżąco nowych pomysłów!

Sednem każdego domu są ludzie, którzy w nim mieszkają oraz rzeczy, które się w nim znajdują. Chyba każdy z nas przyzna, że rzeczy mają swoistą moc odmieniania charakteru danego miejsca. Jeśli więc chcemy, aby nasze wnętrza prezentowały się w inny sposób, to kupmy coś, co będzie doskonale się komponowało z całą resztą. Oczywiście, zazwyczaj tego typu zmiany nie wiążą się od razu z gruntownym przemeblowaniem. Warto zauważyć jednak, że z reguły tego rodzaju detale jak na przykład nowe zasłonki, pozbycie się starego obrusu, wstawienie kwiatów do wazonu, czy kupienie nowej lampy może wyraźnie odbić się na całym wnętrzu. Jeśli więc poszukujemy sposobów na to, aby żyć w ciekawszej przestrzeni, to być może nawet niewielkie dodatki do domu sprawdzą się i odmienią nasze wnętrza.
świeca
Podpatrzone na: http://kringle-candle.pl/

Najciekawsze dekoracje do mieszkania

Jeżeli ktoś chce zaaranżować we własnym domu naprawdę ciekawie wyglądające wnętrza, to właściwie zawsze będzie musiał włożyć w to bardzo dużo pracy.
.
Świece kolorowe
Opracowanie: LAURASTAR
Podpatrzone na: LAURASTAR

świece dekoracyjne laski aromatyczne

Ciężko sobie wyobrazić niezwykły wieczór bez migotliwego blasku świeczek, bądź odprężającą kąpiel bez jej aromatu. W sklepach jest duży wybór kształtów, kolorów, średnicy i rodzajów świec. Świeczki ozdobne eleganckie, bądź o dowcipnych kształtach są doskonałym pomysłem na podarek dla kogokolwiek. Dzięki olejkom aromatycznym mogą być nie tylko ozdobą, ale też surogatem aromaterapii. Świece ozdobne umożliwiają się świetnie zrelaksować po stresującym dniu, zbudować tajemniczą aurę, podkreślić stylową formę posiłku, bądź delikatnie oświetlić pomieszczenie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.