Akwarium
akwarium
Opracowanie: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Własny morski świat, czyli akwarium w swoim mieszkaniu. Zastanawiałeś się nad tym? To naprawdę wspaniały pomysł

Życie pozbawione naszych pupilów byłoby zwyczajnie mało interesujące. Nie dość, że są one niezwykle, inteligentne i czarujące, to jeszcze wzbogacają nasze życie ich zwierzęcą naturą. Pewną rzeczą jest to, że najlepszy kontakt można mieć z psem czy z kotem, jednakże można zdecydować się także na pozostałe zwierzęta. Dobrym wyborem mogą być rybki. To ciekawe dla osób, które niekoniecznie liczą na przywiązanie i bezpośredni kontakt, ale są bardziej obserwatorami. Rybki można obserwować godzinami. Wyciszają i zachwycają.
choroby serca
Opracowanie: Krzysztof Belczyński
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Do jakich rzeczy są wykorzystywane żarówki UVB

Wiele osób lubi mieć w mieszkaniach rozmaite zwierzątka i zajmować się uprawami takich roślin, które wymagają sporej liczby ciepła i światła. Każda lampa grzewcza przydaje się także podczas sprawowania opieki nad najmłodszymi zwierzętami.
akwarium
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakiego pupila chcesz mieć? Zobacz nasze porady

Wiele badań renomowanych naukowców udowodniło, że posiadanie zwierzęcia może dać całą masę benefitów człowiekowi. Poniżej parę przydatnych informacji, które ułatwią ci wybór futrzastego pupila.
rybka w akwarium
Opracowanie: Alex
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Od niepamiętnych czasów byłeś fanem rybek? Zobacz, co dziś możesz posiadać we własnej firmie lub domu

Częstokroć bywa tak, że rodzice myślą, jakiego typu zwierzę kupić synowi lub córce. Zdecydowanie się na psa i kota równoznaczne jest z obowiązkiem wyprowadzania na dwór, mimo wszystko tego typu zwierzaki są wybierane chętnie. Problem pojawia się, kiedy dziecko ma alergię na sierść. Wtedy w pokoju dziecka pojawiają się rybki. Zdarza się, iż tak zaczyna się miłość na zawsze.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.