Pokarm
karma dla szczeniąt
Podpatrzone na: www.zwierzakowo.pl

Karma Bosch Junior - zdrowa oraz pełnowartościowa karma dla młodych psów

Dobór karmy dla młodych psiąt nie przynależy do najłatwiejszych, gdyż młode psy potrzebują całkiem innych wartości odżywczych i witamin niż psy dojrzałe. Dopasowanie nieodpowiedniej karmy dla małego psiaka może wywołać u niego bóle żołądka, apatię oraz inne kłopoty ze zdrowiem. Szczeniaki mogą niezwykle łatwo nabawić się alergii czy też nietolerancji na różnorodne pokarmy, ponieważ ich odporność jest znacznie słabsza niż u psów dorosłych, żeby do tego nie dopuścić wypada wybierać właściwą karmę.
akt - zwierzęta
Opracowanie: Kasia
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co kupić w markecie zoologicznym, aby posiadać zdrowego oraz pięknego czworonoga?

Wiele ludzi posiada zwierzaka w domu. Mógłby to być chomik lub kociak. Warto dbać, żeby zwierzęta były zdrowe i prawidłowo odżywione. Nie ma wtedy ryzyka przenoszenia przez nie chorób, jakie mogą być bardzo groźne dla osoby ludzkiej.
niebo w górach
Opracowanie: Arnaud Abadie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kociaki - jedne z popularniejszych zwierząt hodowanych w domach

Dobrze na pewno wiemy, że nic tak nie nauczy dziecka odpowiedzialności, jak własne zwierzątko. Jego pielęgnowanie to nie jedynie sposób na nauczenie się troski o kogoś innego, lecz również szansa na nawiązanie przyjaźni, która będzie trwać długie lata.


Kociaki - jedne z popularniejszych zwierząt hodowanych w domach

Z pewnością wiele osób bardzo dobrze pamięta swoje pierwsze zwierzę - to, jak ono wyglądało, jakie było jego imię, co jadło, jak wyglądały nasze zabawy i tak dalej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.