Farba
naklejki
Opracowanie: Mary and Andrew
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Naklejki do kuchni, nalepki do sypialni. Zerknij koniecznie w jaki sposób ożywić wnętrze.

Tapety nie tylko dekorują ściany, lecz również tworzą całe wnętrze, nadając mu oryginalny charakter. Tapeta znacznie lepiej aniżeli farba radzi sobie z wszelakimi niedoskonałościami ściany. Taki rezultat pozwolą nam osiągnąć tapety w spore wzory i o dogłębnie wyciskanych przestrzeniach.
Wnętrza
Opracowanie: Lotari
Podpatrzone na: Lotari

Niesamowity design w przytulnym mieszkaniu

Design to słowo, pod którym kryje się dużo znaczeń. Chociaż kojarzy się z dobrym gustem, to dla każdego znaczy coś zupełnie innego. Czym jest design i jak należygo odczytywać? Jaka jest reguła designerskiego wnętrza? I czy w ogóle coś takiego istnieje? Na pierwszy rzut oka pojęcie design kojarzy się z minimalistycznym stylem.
Orzechowa kolekcja drzwi marki Classen
Opracowanie: Classen
Podpatrzone na: Classen

Szeroka gama ciekawych dekoracji ściennych

W sprzedaży dostępna jest obszerna gama ciekawych dekoracji ściennych, również meblowych w postaci fototapet, które perfekcyjnie wzbogacą wystrój każdego pomieszczenia.
malowanie sufitu
Opracowanie: B.M. Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: www.bmpolska.com

Czas na wiosenne odświeżenie domu

W momencie kiedy patrząc na ściany w naszym domu, chcemy uciec daleko, to najwyższa pora na wielki remont. Wiosna to doskonały czas na odświeżenie domu. Możemy zrobić od razu duże zmiany, położyć inne panele i jeszcze raz urządzić nasze gniazdko, ale niekiedy wystarczy tylko pomalować ściany. W jednym i drugim wypadku będzie to wielkie zamieszanie oraz koszty. Trzeba więc dobrze się do tego zabrać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.