Mieszkanie
żarówka LED
Podpatrzone na: pixabay.com

Propozycje interesującego asortymentu oświetleniowego w sieci oraz na miejscu

Oryginalne zestawy oświetleniowe, które są w zasięgu ręki wśród ofert producenta, są przygotowywane z pełnym zaangażowaniem. Oświetlenie led rozbudowuje się sukcesywnie z sezonu na sezon jeszcze bardziej, dzięki czemu dociera do następnych potrzebujących osób. Nowatorsko zaprojektowane profile led o rozmaitej długości uda nam się znaleźć też w sklepie sieciowym, gdzie nie brakuje atrakcyjnych cen.
prezent do domu
Opracowanie: UnknownNet Photography
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gadżety na parapetówkę

Własne mieszkanie to w życiu każdego szczególnie istotne wydarzenie. Aby je celebrować nowi lokatorzy decydują się zwykle na mała imprezę, czyli parapetówkę.
glamour
Opracowanie: Thomas Quine
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Są tacy, którzy są zapalonymi globtroterami - każdą wolną chwilę spędzają na zwiedzaniu jakiś miast na naszym kontynencie oraz na świecie

Jeśli miłośnik podróżowania urządza mieszkanie, to zawsze znajdzie się tam wiele akcentów jego wycieczek. Na półkach zobaczymy przeróżne pamiątki, a na ścianie zobaczymy pocztówki lub fotografie.
lustro na ścianie
Opracowanie: Kevin Dooley
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Przystępne, tanie i oryginalne rozwiązania na odmianę, urozmaicenie każdego wnętrza.

Czasem wystarczy istotnie niewiele, by nasze domowe zacisze przeszło kompletną przemianę. Zdarza się, że niewielkie i tanie działania sprawiają, że wybrane wnętrze nabiera zdecydowanie nowego wymiaru.
schabby chic
Opracowanie: Faylyne
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Garść informacji o niepowtarzalnych elementach aranżacji mieszkalnych wnętrz

Mieszkanie stanowi zawsze dorobek całego życia. Raz zakupionych czterech kątów z zasady i bez wyraźnego powodu się nie wymienia. Następujące po sobie pokolenia przeprowadzają konieczne remonty i unowocześnienia. Każdy przecież chce, aby jego mieszkanie posiadało wszelkie współczesne wygody, np. prysznic. Kiedy metamorfoza wnętrza domu staje się rzeczywistością, to wówczas przychodzi czas na aranżację poszczególnych pokoi. Gospodyni kochająca styl retro, z pewnością postawi w mieszkaniu kilka ślicznych drobiazgów z minionych epok. Natomiast bardziej zamożne przedstawicielki płci pięknej zakupią nowoczesne meble, które jednak swoim wyglądem nawiązują do przeszłości.
dekoracje świąteczne
Opracowanie: home&you
Podpatrzone na: home&you

Wielkanoc to ten wyjątkowy czas w roku. Jak sprawić by świąteczny klimat zagościł w naszych domach?

Czas Świąt Wielkiej Nocy to taki czas kiedy chcemy wnieść jak najwięcej świątecznego klimatu do naszego mieszkania. Chcielibyśmy aby był to czas wyjątkowy i różnił się całkiem od zwykłych dni, jakich mamy pod dostatkiem normalnie. Staramy się aby spędzić te momenty w jak największym gronie rodzinnym. Jak zatem zrobić świąteczny nastrój w naszym domu?
lustro
Opracowanie: Henry Hemming
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Właściwe lustra - dodatek, które musisz kupić!

Gdy bierzemy się za urządzanie mieszkania powinniśmy mieć na uwadze, to jak istotne są detale. Jeśli wszystko będzie super urządzone a dodatki będą w niewłaściwy sposób dopasowane, to niestety mieszkanie nie będzie miało właściwego wymiaru. Niestety często robimy tak, że gdy nie dostrzegamy nigdzie czegoś, co nam się wymarzyło to kupujemy coś , co daną rzecz przypomina.
Metallic Glaze 620
Opracowanie: B.M. Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Benjamin Moore Paints

Jak stylowo i pomysłowo zaaranżować mieszkanie? O jakich kwestiach pamiętać, gdy przystępujemy do zmiany wyglądu naszego mieszkania?

Urządzanie mieszkania nie zaliczymy do najłatwiejszych, zwłaszcza w takiej, kiedy nie mamy pomysłu na ostateczną koncepcję. Jest ona ważna pod każdym względem, ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie kompletnie oraz pomysłowo urządzić każde mieszkanie.
Opracowanie: „StudioZ Projektowanie i Aranżac

Urządź sobie mieszkanie

W życiu każdego człowieka nadchodzi taki czas, kiedy decyduje się na kupno własnego mieszkania. Oglądanie swoich przyszłych wnętrz, w następnej kolejności postanowienie o zakupie, a na koniec czekanie na odbiór kluczy to wydarzenia pobudzające potężne emocje. Jeszcze więcej wrażeń przybywa, kiedy zostajemy w końcu właścicielami wymarzonego mieszkania. Wtedy rozpoczyna się historia nazywające się aranżacja wnętrz, lub – jak kto woli – urządzenie mieszkania.
schody
Opracowanie: Bill Wilson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kiedy trzeba zlecić wymyślenie wyglądu mieszkania fachowcom

Lubimy spędzać czas w estetycznych pomieszczeniach. Z pewnością każdy ma własne zapatrywania. Jedni cenią pomieszczenia umeblowane po skromnie. Drudzy tymczasem cenią blichtr, gdzie ściany i meble zaświadczają o statusie finansowym posiadacza.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.