Pies
akwarium
Opracowanie: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Własny morski świat, czyli akwarium w swoim mieszkaniu. Zastanawiałeś się nad tym? To naprawdę wspaniały pomysł

Życie pozbawione naszych pupilów byłoby zwyczajnie mało interesujące. Nie dość, że są one niezwykle, inteligentne i czarujące, to jeszcze wzbogacają nasze życie ich zwierzęcą naturą. Pewną rzeczą jest to, że najlepszy kontakt można mieć z psem czy z kotem, jednakże można zdecydować się także na pozostałe zwierzęta. Dobrym wyborem mogą być rybki. To ciekawe dla osób, które niekoniecznie liczą na przywiązanie i bezpośredni kontakt, ale są bardziej obserwatorami. Rybki można obserwować godzinami. Wyciszają i zachwycają.
obroża
Opracowanie: Petr Kadlec
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kiedy powinniśmy stosować obroże antyszczekowe dla psów?

Obroże antyszczekowe mogą okazać się niezwykle przydatne dla wszystkich właścicieli psów. Właściwie nie ma takiego psa, który nie szczeka albo nie powarkuje. Nie powinniśmy się dziwić takiemu zachowaniu, bowiem jest to całkowicie naturalna czynność wszystkich psów. Nie powinniśmy nawet tego ograniczać. Chociaż natury nie da się zmienić, to jednak możemy starać się zapanować nad niektórymi zachowaniami.
pies
Opracowanie: Christopher "Rice"
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najwyższej jakości akcesoria oraz jedzenie dla psów

Każdy, kto jest właścicielem psa wie jak ważne będzie to, żeby należąca do niego psina zawsze otrzymała jedynie to, co ma sporą wartość. Z tego powodu opłaca się między innymi raz na jakiś czas inwestować w nowe akcesoria, które będą użyteczne w takim samym stopniu w trakcie zabawy z psem, jak i do oswajania go.
akwarium
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakiego pupila chcesz mieć? Zobacz nasze porady

Wiele badań renomowanych naukowców udowodniło, że posiadanie zwierzęcia może dać całą masę benefitów człowiekowi. Poniżej parę przydatnych informacji, które ułatwią ci wybór futrzastego pupila.
tableau - Auto
Opracowanie: Exile on Ontario St
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kliniki weterynaryjne na obszarze Krakowa - gdzie się udać, by dopomóc swojemu pupilowi?

Jak dobrze wiemy, Kraków jest to niewiarygodnie piękne miasto, które to żyje aktywnie zarówno dniem, jak również w czasie nocy. Nie dziwi więc fakt, iż sporo sklepów, czy też instytucji, działa tam poprzez dosłownie całą dobę, będąc otwartymi przez dwadzieścia cztery godziny.
karma dla psa brit
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Jak prawidłowo zadbać o pieska

Każdy wielbiciel i właściciel psa wie, że trzeba o niego odpowiednio zadbać. Nie chodzi tu wyłącznie o regularne szczepienia i dbałość o jego czystość, lecz również o właściwe żywienie.


Jak prawidłowo zadbać o pieska

Wybranie stosownej suchej karmy dla naszego ulubieńca nie jest takie łatwe jakby się wydawało.
apartamentowiec
Opracowanie: Belgravia Polska
Podpatrzone na: Belgravia Polska

Zabawki dla kotów są dobrze przygotowywane

Jeśli mamy w mieszkaniu jakiegoś zwierzaka, to powinniśmy zadbać o jego odpowiedni rozwój i o to, żeby się u nas nie znudziły. Przez to warto sprawdzić w jakie materiały powinniśmy się zaopatrzyć, żeby okazać się być pewnym, że własny czworonóg otrzymuje od nas wszystko co odpowiednie.


Zabawki dla kotów są dobrze przygotowywane

Czy zaznaczymy, jakie zabawki dla kotów okazują się być najlepsze?


Zabawki dla kotów są dobrze przygotowywane

Warto powiedzieć, że do każdego pupila niezbędne są dobre akcesoria.
smycz
Opracowanie: Alan Levine
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaką rolę pełni pies w naszym życiu, podstawowe wyposażenie, jakie należy zakupić przy trzymaniu go w domu.

Od wielu lat znane jest powszechnie takie przysłowie, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Faktycznie jest w tym sporo racji, ale jeśli już się będzie miało takiego przyjaciela, to trzeba pamiętać o tym, że jest to żywe stworzenie i wymaga sporo regularnej opieki.
Śpiący pies
Opracowanie: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Obroża dla psiaka i wiele innych akcesoriów dla zwierząt

Bezsprzecznie większość z nas wielbi zwierzęta. Pośród zwierząt domowych dominują psy oraz koty. Każdy z wymienionych zwierząt ma swoich ulubieńców. Koty wydawałoby się są mniej kłopotliwe i łatwiejsze np. w podróży. Jednak tymi zwierzętami, które całkowicie poświęcają się swoim właścicielom, są psy.
obroża, pies
Opracowanie: Petr Kadlec
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Samodzielna tresura psa

Krąży opinia, że szczęśliwy to pies, to pies dobrze wychowany. I jest to prawdą, ponieważ bez jasno wyznaczonych granic, do jakich może się dopuścić, pies nie czuje się dobrze. Nie miejmy nadziei, że nic się nie stanie jeśli od czasu do czasu złamiemy zakaz i pozwolimy mu spać na jednym łóżku.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.