Drewno
Drzwi Osaka
Opracowanie: Centurion
Podpatrzone na: Centurion

Jakie drzwi kupić

Trwałość, ochrona i piękno. Te cechy powinny opisywać nasze nowe drzwi. Jeśli więc poszukujemy drzwi do domu, a przy tym jesteśmy mieszkańcami Wrocławia lub okolic możemy zajrzeć do internetu w poszukiwaniu tych jedynych, wymarzonych i dobrze sprawujących się drzwi (drzwi Wrocław).
wnętrze mieszkania
Opracowanie: adrigu
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak pięknie i stylowo udekorować dom

Współcześnie jest sporo ciekawych metod na dekorację pomieszczeń domowych, dlatego bez wątpienia dobrze jest być na bieżąco pod względem nowych trendów w aranżowaniu wnętrz. Teraz warto być świadomym, że niebywale popularny jest trend vintage – szczególnie w salonie i sypialniach, ale potrafi też się prezentować ładnie w wnętrzu dla dziecka.
Produkty
Opracowanie: leyla.a
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Każdy Polak chce wykończyć swe mieszkanie z elegancją i wdziękiem

Kupno nowego mieszkania jest związane z wieloma wydatkami na całościowe zaaranżowanie Wnętrza oraz meble.


Każdy Polak chce wykończyć swe mieszkanie z elegancją i wdziękiem

Wykończenie wnętrza, zwłaszcza jeżeli musimy zacząć od zera, jest w stanie pochłonąć wielkie kwoty pieniędzy.
meble
Opracowanie: The People's Prodigy: BOYCOTT 'The Weight of Blood'
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Genialny pomysł na wykorzystanie drewnianych skrzynek - meble ze skrzynek drewnianych - Zobacz!

Zakupiłaś dom i masz mocno okrojony budżet na jego urządzenie? Jednocześnie posiadasz serdecznie dość trzymania rzeczy w tekturowych pudełkach? Jest na to raza – możesz zrobić sobie meble ze skrzynek drewnianych.
stół
Opracowanie: Klose
Podpatrzone na: Klose

Z jakiego powodu ostatnio tak wyjątkowo słynne w jadalniach są stoły ze starego drewna

Bez wątpienia obecnie funkcjonuje niezmiernie spory pociąg do wracania do minionych czasów, jakie nam zapadły w pamięci. Nie ma się z jakiej przyczyny dziwić, dlatego że gdy przyjrzymy się temu jak kształtował się styl wystroju wnętrz przez lata zdecydowanie dostrzeżemy, że całość przebiega wyjątkowo falowo. Pierwotnie jest moda na postęp, potem ponownie pokazuje się moda na starsze towary, potem znowu na nowoczesność i praktycznie wszystko dzieje się tak cały czas.
Biurko Elitis LOiseau de feu
Opracowanie: Philippe Delzers
Podpatrzone na: SML Concept

Nowoczesne biurka zaznaczają charakter wnętrza

Wciąż chcemy, aby wnętrze, w którym przebywamy prezentowało się jak najwspanialej, dlatego tak dużo wagi poświęcamy na wybór odpowiednich mebli, które mają pojawić się w danym miejscu. Obecnie sporym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne meble, a co się z tym wiąże, trzeba dopasować do nich również nowoczesne biurka.
meble
Opracowanie: xrayspx
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Posiadasz w domu meble z sosny? Dowiedz się, jak musisz prowadzić ich pielęgnację

Różnorodny wybór mebli na rynku sprawia, iż czasami nawet nie zwracamy uwagi na to, z jakiego drewna są wyprodukowane. Ważniejszy dla nas jest ich wygląd i to czy nam się podobają, aniżeli jaki rodzaj drzewa producent mebli sosnowych użył do ich zrobienia. A to niewłaściwe podejście, gdyż drewno w zależności od gatunku i wykorzystanego sposobu jego wykończeniu wymaga należytej pielęgnacji.
łazienka
Opracowanie: DEANTE
Podpatrzone na: DEANTE

W jaki sposób odmieniły się łazienki w ciągu ostatnich lat

Do teraz mam w pamięci umywalnię mojej babci zamieszkującej na wsi. Umywalnię, gdyż WC w formie drewnianego klocka z wyciętym sercem w drzwiczkach babcia miała w podwórku. A umywalnia? Umywalnię tworzył wyodrębniony kącik w całkiem dużej kuchni, osłonięty kotarą. W kącie ustawiony był zestaw stelaż z miską, obok porcelanowy dzbanek, służący nalewaniu wody w miednicę. Woda zimna, częstokroć wprost ze studzienki.
aranżacja wnętrza
Opracowanie: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Garść pomysłów, w jaki sposób wyposażyć kuchnię w starym domu mieszkalnym usytuowanym na wsi

Żeby mieszkać w wiekowym mieszkaniu, należy najpierw ten dom pojąć. Powyższe zdanie brzmi w miarę filozoficznie, ale niezwykle łatwo je przypasować do całkiem realnej rzeczywistości. Otóż, im bardziej stary dom, tym bardziej skrzypią podłogi, tym więcej myszy hałasujących ponad drewnianym sufitem, a podczas wietrznych nocy można usłyszeć trzask niedomykającego się okna na strychu.
Stolik w salonie
Opracowanie: Emily May
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Stolik drewniany - markowy i równocześnie niezmiernie skuteczny

Nie od dzisiaj wiadomo, iż meble z drewna są najlepsze. Drewno jest jednym z najtrwalszych materiałów, w związku z tym meble wykonane z drewna jest niezwykle dobre i mocne. Dbając o swoje umeblowanie drewniane możesz być przeświadczony, że zachowają one świeży i nowoczesny wizerunek jeszcze przez sporo lat.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.