Drewno
Płytki ścienne
Opracowanie: Max-Fliz
Podpatrzone na: Max-Fliz

Płytki ścienne będą najlepszym pomysłem dla ludzi ceniących czystość powierzchni.

Remont domu to ogromne wyzwanie. Istnieje sporo firm zajmujących się przeprowadzaniem całościowych remontów, wprowadzając do swoich ofert każdą dziedzinę konieczną do rozpoczęcia takiego działania. Wśród specjalistycznej ekipyznajdziemy osoby odpowiedzialne za różne zadania, od murarza, elektryka po dekoratora wnętrz.
meble
Opracowanie: xrayspx
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Posiadasz w domu meble z sosny? Dowiedz się, jak musisz prowadzić ich pielęgnację

Różnorodny wybór mebli na rynku sprawia, że niekiedy nawet nie zwracamy uwagi na to, z jakiego drewna są wykonane. Ważniejszy dla nas jest ich wygląd oraz to czy nam się podobają, aniżeli jaki gatunek drzewa producent mebli sosnowych użył do ich wyprodukowania. A to nieodpowiednie podejście, ponieważ drewno w zależności od gatunku i zastosowanego sposobu jego wykończeniu domaga się stosownej pielęgnacji.

Płytki pomysłem na ciekawą elewację budynków

Urządzenie domu to obecnie jeden z sporych – obok zakupu samej nieruchomości – zmartwień jego lokatorów. O ile dobór mebli jest rzeczą przyjemną i zwykle mało skomplikowaną, tak sprawa wykonania elewacji do łatwych nie należy. Jednak zanim postawimy meble, rozłożymy dywany i powiesimy żaluzje w oknach, czeka nas jeszcze zrobienie tej ważnej czynności.
wystrój mieszkania
Opracowanie: Ben McShea
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak łatwo uzyskać niesamowity i funkcjonalny dom

Współcześnie można na wysoce sporo sposobów uzyskać niezapomniany i indywidualny dom. Możliwości jest obecnie niezwykle dużo z przyczyny występowania bardzo wielu stylów, jakie potencjalnie mogą pojawić się w mieszkaniu – można mieć, w zależności od warunków i upodobań stylistycznych, pomieszczenie nowoczesne albo w stylu dalekowschodnim, romantycznym, salonowym , a także artystycznym.
Stolik w salonie
Opracowanie: Emily May
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Stolik drewniany - markowy i równocześnie niezmiernie skuteczny

Nie od dziś wiadomo, iż meble z drewna są najlepsze. Drewno jest jednym z najtrwalszych materiałów, wobec tego wyposażenie skonstruowane z drewna jest niezwykle dobre i mocne. Dbając o swoje meble drewniane zdołasz być pewien, że zachowają one świeży i dzisiejszy design jeszcze przez sporo lat.
kuchnia otwarta
Opracowanie: Mebel RUST
Podpatrzone na: Mebel RUST

W jaki sposób zaprojektować atrakcyjnie kuchnię?

Kuchnia to ogromnie istotne pomieszczenie w każdym mieszkania. Od sposobu jej rozplanowania i wykończenia zależy jej praktyczność, a zatem to, czy będzie właściwie spełniała swoje funkcje. Pomieszczenie to z kolei zazwyczaj wykorzystywane jest do gotowania dań. Zależnie od wielkości wnętrz oraz gustu mieszkańców niekiedy kuchnia służy również jako jadalnia. Umożliwia to zaoszczędzenie czasu i energii niezbędnych do transportowania przygotowanych dań pomiędzy kuchnią a bardziej oddaloną jadalnią.
meble
Opracowanie: The People's Prodigy: BOYCOTT 'The Weight of Blood'
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Genialny pomysł na wykorzystanie drewnianych skrzynek - meble ze skrzynek drewnianych - Zobacz!

Nabyłaś mieszkanie i masz dość mały budżet na jego wykończenie? Tym samym masz serdecznie dość trzymania rzeczy w tekturowych pudełkach? Mamy na to radę – możesz wykonać sobie tymczasowe meble ze drewnianych skrzyń.
kawalerka studencka
Opracowanie: University of Exeter
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Aranżacja lokalu Najlepsze informacje

Sezon na poszukiwanie studenckiej stancji zbliża się ku końcowi. Miesiąc sierpień wykazał najbardziej intensywny ruch na rynku wynajmu nieruchomości. W porównaniu do zeszłego roku, zwiększyła się podaż, a ceny spadły. Obecnie wynajem taniej kawalerki przestał być mitem, nawet w dużych ośrodkach studenckich.

Jak samemu wyprodukować meble do salonu i w taki sposób wprawić w uniesienie naszych przyjaciół

Dzisiejszy wybór mebli jest tak wielki, że każdy bez większych problemów odszuka dla siebie najwłaściwszy model. Współcześnie proponowane meble posiadają jednak pewne wady. Po pierwsze, wykonane są z płyty wiórowej, co znacząco skraca czas ich wykorzystania w domu
.
meble
Opracowanie: designmilk
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Hiszpańska elegancja - pozostałości po imperium

Meble - przedmioty bez jakich nie da się normalnie egzystować. Wydawało by się banalne przedmioty użytkowe. Ot - stół, krzesełko, półka na lektury, banalne łoże lub stół kuchenny - tymczasem nadają wnętrzom oryginalny wygląd.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.