Drewno
salon meblowy
Opracowanie: w00kie
Podpatrzone na: www.flickr.com

Czemu dobrze wybierać drewniane meble do urządzania wnętrz? Jak urządzić różne miejsca w domu?

Zakup nowego domu to wielkie przeżycie, ma ono związek z wielką zmianą. To oczywiście nie tylko zmiana adresu, lecz przede wszystkim wystroju naszego domu. I tak zainspirowani nowymi pomysłami możemy zaplanować aranżację pomieszczeń. Jesteśmy w stanie wtedy bez trudności wzorować się na różnorodnych pomysłach z czasopism branżowych lub katalogów sklepów meblowych. Lepiej jednak samemu to zorganizować kierując się swoim wyczuciem. Dzięki temu można eksperymentować z wystrojem.
wyposażenie kuchni, drewno, meble
Opracowanie: Brett and Sue Coulstock
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sposoby na umieszczenie ławy z drewna przy oknie

Najfajniejsze miejsce rozmów dziewuszek z mojej rodziny? Jasne kuchenny kącik, w którym jest ława i stół. To tam przesiadujemy i rozmawiamy, gdy tylko biorę urlop i mam możliwość przyjechać do rodziców.
Schody drewniane marki ZLEM
Opracowanie: www.zlem.pl
Podpatrzone na: www.zlem.pl

schody z jesionu, wytwórca schodów z drewna

Producent schodów drewnianych wykorzystuje różnego rodzaju drewno drzew liściastych. Częstokroć wykorzystuje się do tego celu jesion. Jest to jeden z najstarszych rodzajów drzew. Schody jesionowe tworzą nie tylko składnik funkcjonalny, ale też mogą być wyszukanym składnikiem dekoracyjnym w szczególności, gdy umiejscowione są w salonie bądź w holu.
meble
Opracowanie: Mebel Rust
Podpatrzone na: Mebel Rust

Czy nowoczesne meble są doceniane odpowiednio we współczesnym świecie? Zdecydować się na nie oznacza bycie na czasie.

Współczesny mężczyzna woli przebywać w współczesnym mieszkaniu. Czasy ciężkich, trwałych mebli bezpowrotnie odeszły także odnaleźć je można tylko w pomieszczeniach, jakie posiadają charakter z ubiegłej epoki.
wnętrze mieszkania
Opracowanie: adrigu
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak pięknie i stylowo udekorować dom

W dzisiejszych czasach jest dużo interesujących sposobów na aranżację pokojów mieszkalnych, dlatego niewątpliwie warto być na bieżąco pod względem najnowszych trendów w aranżowaniu wnętrz. Obecnie warto być świadomym, że wyjątkowo popularny jest trend vintage – szczególnie w salonie i kuchni, ale potrafi też się prezentować ładnie w pokoju dziecięcym.
meble drewniane
Opracowanie: Monika Ďuríčková
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Meble sosnowe to jedno z korzystniejszych i ekonomicznych rozwiązań do utworzenia pociągającej aranżacji pokoi

Wyposażając indywidualne pokoje w mieszkaniu coraz częściej szukamy inspiracji w internecie. Jest to bez dwóch zdań doskonałe wyjście, albowiem jesteśmy w stanie bardzo prosto odnaleźć intrygujące fotografie, jakie pomogą nam wykreować aranżację salonu bądź kuchni. Wśród najpopularniejszych stylów znajdziemy na obecną chwilę skandynawski, jaki jednogłośnie fascynuje swoją prostotą i delikatnością.
łazienka
Opracowanie: Maryanne
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Łazienka idealna, czyli o czym należy wiedzieć w trakcie jej meblowania

Łazienka to najważniejsze miejsce w każdymmieszkaniu. Panuje w niej intensywniejsza niż gdzie indziej wilgotność powietrza. To w niej się myjemy, a dużo osób także zażywa relaksu. Warto więc zwrócić uwagę na jej aranżację. O czym należy wiedzieć? Co tak naprawdę się liczy? Chcąc zagospodarować to wnętrze, najczęściej koncentrujemy się na wyborze na czasie płytek.
meble
Podpatrzone na: damnet.pl

Designerskie wyposażenie oraz dodatki w skandynawskim stylu

Jak wykreować mieszkanie w stylu skandynawskim, by było komfortowe, przytulne i oryginalne? Podajemy kilka pomocnych rad, które sprawią, że Twoje mieszkanie będzie ujmować skandynawskim urokiem.
kuchnia
Opracowanie: Karen Highland
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kuchnia – pomieszczenie w mieszkaniu, które należy zaaranżować na najwyższym poziomie

Bardzo wiele osób uważa, że prawdziwym sercem każdego domu jest kuchnia. Bez wątpienia to właśnie w kuchni spędzamy najwięcej czasu. To w niej gotujemy posiłki, w niej także je spożywamy. To właśnie z tego powodu powinno się zrobić wszystko, aby kuchnia była pomieszczeniem ładnie urządzonym i naprawdę komfortowym.
aranżacja wnętrza
Opracowanie: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Garść pomysłów, w jaki sposób wyposażyć kuchnię w starym domu mieszkalnym usytuowanym na wsi

Aby mieszkać w stuletnim domu, trzeba wpierw ten dom zrozumieć. Powyższe sformułowanie brzmi dość filozoficznie, ale bardzo łatwo je przypasować do całkiem realnej rzeczywistości. Otóż, im bardziej stary dom, tym bardziej skrzypią schody, tym więcej gryzoni hałasujących ponad dębową powałą, a w trakcie wietrznych nocy można usłyszeć dudnienie niedomykającego się okna na poddaszu.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.