Śmieci
ścieki, nieczystości
Opracowanie: NATT-at-NKM
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Urządzenia pomocne w oczyszczaniu ścieków

Oczyszczanie ścieków to długi proces, który może być poprawiony przez zastosowanie odpowiednich narzędzi. A do nich na sto procent można zaliczyć separator. Umieszczany jest on w odpowiednich miejscach, tak, żeby niektóre substancje nie przedostały się wcale do kanalizacji. Owe separatory są potrzebne w miejscach w których wiemy, że może do kanalizacji przedostawać się zbyt duża ilość tłuszczu lub substancji ropopochodnych.
ABC serów pleśniowych
Opracowanie: SM KaMos
Podpatrzone na: SM KaMos

Są śmieci jakich nie wolno wyrzucać na zwyczajny śmietnik

W obecnych czasach bardzo troskliwie pragniemy obchodzić się z ekologią. Słusznie, gdyż wszelakie zanieczyszczenia wzrastają. Nie można nam się do tego bezmyślnie przyczyniać.
Śmieci
Opracowanie: lirumlar
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób radzimy sobie z wywózką i utylizacją odpadów, jak również o tym, z jakiego powodu takie zadanie jest niezwykle trudnym do realizacji

Śmieci to duży, właściwie cywilizacyjny problem. Każdy mieszkaniec czy to Polski, czy to Czech, rokrocznie wytwarza prawie 300 kilogramów odpadów. Statystyki bywają nieubłagane, ale tak naprawdę nie o wartości liczbowe tutaj chodzi. Jeśli ludzkość nie nauczy się roztropnie gospodarować odpadami, to w końcu utonie w oceanie śmieci.
śmieci
Opracowanie: Alan Stanton
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nie można dopuścić do zalegania śmieci

Im więcej jemy, im więcej przedmiotów kupujemy, tym więcej śmieci produkujemy, a co się z tym wiąże, tym znaczniejsze ich ilości są przez nas wyrzucane. Dlatego właśnie tak ważne jest to, aby w każdym mieście odpowiednio działał system ich usuwania, bo w innym razie może się okazać, iż nasze ulice są brudne, zaśmiecone i co najgorsze, w trakcie upałów, może dojść do rozmnażania się bakterii oraz wybuchu epidemii.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.